18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecierpliwy Złotówa

jacob19-93 • 2016-02-06, 23:29
Pyskówka z racji straconych 15-stu sekund na drodze :roll:

Ko...........in

2016-02-07, 04:28
Nie wierzę w tego kretyna..
Robi jak to się mówi 'k***ę z logiki', ucz na placu żeby auto nie gasło.. k***a mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym k***a jeszcze pół roku spędzić na placu? To co ten gościu gada to jest bez sensu

W............R.

2016-02-07, 05:05
Jezu, jaki egzemplarz... Takiego to zbadałbym na złośliwe połączenie cukrzycy z niskim IQ i zbyt zaawansowanym wiekiem.

SpirytusSalicylowy

2016-02-07, 05:53
pie**olona k***a bez szkoły, której w życiu nie wyszło, musi się wszystkiego czepiać. Oby zdechł na raka od tych swoich papierosków :D Taryfiarze to debile, czasem zdarzy się jakiś bardziej błyskotliwy, ale zazwyczaj to umysłowe szambo.

rewer

2016-02-07, 07:20
Czepiaj się, że ktoś "utrudnia ruch" przez 15 sekund, zablokuj drogę na parę minut, wcześniej dokonując paru innych wykroczeń. Brak słów. Mam nadzieję, że sprawą zainteresowano organy porządkowe.

Joystick466

2016-02-07, 09:40
jak ja nienawidzę tej bandy sk***ysyńskich wymuszaczy, ile razy jebańcy wymuszają stłuczki, aby tylko bok sobie za darmo odmalować

KlinikaAborcyjna

2016-02-07, 10:41
KondziuSzczecin napisał/a:

Nie wierzę w tego kretyna..
Robi jak to się mówi 'k***ę z logiki', ucz na placu żeby auto nie gasło.. k***a mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym k***a jeszcze pół roku spędzić na placu? To co ten gościu gada to jest bez sensu



Zmień swoje CC 700 na coś z silnikiem o pojemności między 2,0 a 3,0 to nie będzie ci gasło.

woofer51

2016-02-07, 10:42
więcej czasu zmarnował na swoje pie**olenie buc j***ny

SkoQ

2016-02-07, 10:55
Kondziu zasada jest prosta... dużo gazu i sprzęgło od razu :D

dj...........op

2016-02-07, 11:10
k***a znowu sosnowiec co wy nie macie co robić

Tryper

2016-02-07, 11:31
Stary ch*j nie widzi, że L-ka i młody dopiero jeździć się uczy? Pogoniłbym tego śmiecia a nie dyskutował. Z chamami się nie dyskutuje.
Za samo trąbienie na L-ke można dostać mandat, i bardzo słusznie.

tranzystor

2016-02-07, 11:49
KondziuSzczecin napisał/a:

k***a mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym k***a jeszcze pół roku spędzić na placu?



Najwidoczniej powinieneś jeszcze pół roku spędzić na placu, jak ciągle Ci auto gaśnie. Ale w Polsce jest minimum godzin i każdy tylko liczy, jak tego nie przekroczyć, bo koszta rosną. A nawet niektóre szkoły tną, bo liczą "godziny lekcyjne" zamiast "zegarowych", bo przepisy nie określają. Więc jak ktoś, to wcześniej nie jeździł, ma się nauczyć w tak krótkim czasie?

cuurniprime napisał/a:

@ tranzystor, puknij ty się w czoło. Tobie nigdy nie zgasł? Uczy się? Uczy. Na ch*j drążysz temat jak L-ka wymaga zachowania szczególnej ostrożności.



To ty się puknij w czoło. Każdy użytkownik ruchu wymaga ostrożności, bo stosuje się zasadę ograniczonego zaufania. Elka nie jest pojazdem uprzywilejowanym.

ch*jec napisał/a:

Stary ch*j nie widzi, że L-ka i młody dopiero jeździć się uczy?



Płynnego ruszania i hamowania powinno się uczyć na placu manewrowym, żeby m.in. nie stwarzać zagrożenia dla innych na drodze.

ch*jec napisał/a:

Za samo trąbienie na L-ke można dostać mandat, i bardzo słusznie.



Nieuzasadnione użycie sygnału dźwiękowego jest karalne. Czy eLka, czy nie, to nie ma znaczenia.

Nie lubię taksówkarzy, ale w tym przypadku ma chłop rację, choć mógł to delikatniej wyrazić.
Gimbusy tak pie**olą, że gość w eLce się dopiero uczy itp. Wyjeżdżając do miasta przyszły kierowca powinien umieć sprawnie jeździć i hamować. Tylko was przyzwyczaili reformą szkolnictwa, że nie trzeba nic umieć, a i tak lecicie dalej, a każde niepowodzenie wynikające z braku umiejętności tłumaczone jest "że się dopiero uczy". No k***a, to po co te kursy, niech dają Prawo jazdy jak nową "maturę" każdemu, a później się taka osoba nauczy.

Doremi

2016-02-07, 12:32
No ale ej, rozumiecie że to była L`ka?

jedrzej152

2016-02-07, 12:35
Haha przypomina mi się moja sytuacja z robienia kursu 3 lata temu, a uczył mnie taki karczek koleś dwa metry wzrostu i tyle samo w szerz. Zagapiliśmy się oboje na światłach bo przechodziła dobrej jakości dupa, no i nie ruszyłem od razu na zielonym, a jakiś debil zaczął na mnie trąbić, i teraz wyobraźcie sobie minę gościa który widzi jak z eL'ki którą strąbił wychodzi mu taki karczek z pełną powagą na twarzy, podchodzi do auta zaczyna napie**alać w szybę z pięści i wydziera się "Też się kiedyś k***a uczyłeś jeździć pedale..." -.-

szefszefow

2016-02-07, 13:56
no ale, no ale ej, ej no ale ej, no ale ej :)

Altacet

2016-02-07, 14:01
Japie**ole ;-; moje miasto takie piękne <3