18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie żyje syn Leszka Millera

janlew • 2018-08-27, 16:26
Nie żyje syn Leszka Millera, ponoć samobójstwo ale nie potwierdzone. Nie był w SLD ale związany ze środowiskami lewicowymi. Jak obstawiacie, będzie ogłoszona wina rządu, kolejna ofiara reżimu i szopki na ulicach z tej okazji?

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/syn-leszka-millera-nie-zyje-zmarl-leszek-miller-junior/c91xs45

Nie żebym się nabijał, bo nikomu utraty dziecka nie życzę, nawet bydlakowi komuniście, po prostu się zastanawiam nad tym czy to coś wywoła. Jak np. wtedy co ten gość z depresją się podpalił.

Arles.

2018-08-27, 16:35
Przecież powiedziane że związany ze środowiskami lewicowymi, swojego by rząd odj***ł?

Halman

2018-08-27, 16:37
kto to jest Leszek Miller?

Deadlyo

2018-08-27, 16:40
janlew napisał/a:


Nie żebym się nabijał,


A Ja tak, ch*j w dupę jemu i ojczulkowi.

jackalski

2018-08-27, 16:45
janlew napisał/a:

Jak obstawiacie, będzie ogłoszona wina rządu, kolejna ofiara reżimu i szopki na ulicach z tej okazji?



Ja obstawiam, że decyzja o odstawieniu leków powinna być poprzedzona konsultacją z lekarzem.
Chyba, że to efekt samomedykamentyzacji, w taki przypadku zgodnie z informacją w reklamach: - przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Też psychicznemu.

Moby_Dick

2018-08-27, 16:45
Fota z artykułu :D


Nie ma to jak lewak robi sobie foty z papieżem.. To jak Kwaśniewski gdy został prezydentem robił znak krzyża itp :amused: Popiełuszko jak to widzi, to mu beton w nogach sie kruszy :hitler:

P.s. Córka chyba w ślady nie poszła :szydera:


freaky

2018-08-27, 17:03
Tylko po co to publicznie obwieszczać? Wiadomo, że na chwilę poparcie dla SLD drgnie jak ku*as paraplegika, ale w ciągu miesiąca sondaże wrócą do normy, tak jak z tym posłem z glejakiem...

PieronJasnySzlag

2018-08-27, 17:05
Akurat Miller, Czarzasty czy Ikonowicz to takie komuchy którym bym darował życie. A dlaczego? Bo nie wciskają kitu że czarne jest białe jak te liberalne europejskie ścierwa w typie borysa budki, adama szejnfelda...

Gymnorhinus

2018-08-27, 17:09
Właśnie się dowiedziałem że miller miał syna i że nie żyje. W sumie ch*j mnie to ale córkę bym wyr*chał

beegos

2018-08-27, 17:26
Przez część kariery zawodowej był związany ze spółkami skarbu państwa m.in. KGHM.

Oczywiście żadnych koneksji nie było

lesiot

2018-08-28, 09:41
Moby_Dick napisał/a:

Nie ma to jak lewak robi sobie foty z papieżem..


Jak widać cała lewica tak ma...

Wiewór

2018-08-28, 11:03
Jan pawlacz drógi pogłaskał po główce wnuczkę millera i ch*ja to dało jak widać. Wyrosło czyściwo, żeby nie powiedzieć szmata.
Wygląda jak kartka z zeszytu jakiegoś gimbazjusza.
Na palcach ma dziarę "gang". Na drugiej pewnie "bang".