18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie życzę tego nikomu

KiecolPB • 2013-09-06, 21:55
Zauważyłem że historię własne są tutaj bardzo "pożądane", więc postanowiłem spróbować. Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.

Jak się okazało znajomy niedawno wyszedł z Toszka po 1,5 miesięcznej terapii (dla niewtajemniczonych Toszek to jest psychiatryk). Pamiętam to jak dziś, mina poważna, wręcz grobowa. Jakby chciał oznajmić że ktoś zmarł. Odzywa się do mojego ojca i mówi:

- 1,5 miesiąca tam byłem i nie życzę tego nikomu. Tam było tylko 2 normalnych, ja i taki jeden :amused:

profil22

2013-09-06, 21:58
chyba ty i ten drugi -nie ma piwa bo kijowe

Shanee

2013-09-06, 21:59
Ty na pewno nie byłbyś normalny ... napewno nie z tak chu*owymi opowieściami ...

mika006

2013-09-06, 22:03
zawilosc tej historii sklonila mnie do refleksji.Otoz drogi panie jest Pan idiota i nie posiada pan ojca

KiecolPB

2013-09-06, 22:45
profil22 napisał/a:

chyba ty i ten drugi -nie ma piwa bo kijowe

Serio jesteś taki jebnięty że nie zrozumiałeś? Nie musi się podobać rozumiem, ale niech nie piszą idioci że "ch*jowe" sami mając po 20 postów...

~zsakuł

2013-09-06, 23:11
@up ch*jowe (tak, mam trochę więcej niż 20 postów)

Jebus_Chytrus

2013-09-07, 09:26
KiecolPB napisał/a:

Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.



Sporo? Mówisz 3-4 lata temu? :amused:

straatveger

2013-09-07, 10:14
Chłop ma rację dzisiaj widziałem reportaż o tym jak dla faceta chcieli odebrać budynek - dorobek jego całego życia, dom rodzinny. Jako, że przy odwołaniu do którejś decyzji nie wytrzymał i w urzędzie miasta powiedział że ten " co się podpalił przed pałacem" to dobrze zrobił, to milicja polska była u niego w domu i zamkneli go na obserwacje na 7 dni, bo stwierdzili ze moze sobie cos zrobic. w tym czasie okres do odwolan minal i stracił dom

i co bys sie nie wk***ił ?

MG42

2013-09-07, 10:17
pewnie jego druga osobowość

luxik1988

2013-09-08, 19:24
1. Historie własne może i fajnie się czyta, ale muszą one mieć jakikolwiek sens i przesłanie. Twoja historia to pie**olone gówno, którego nie powiedziałbym nawet głuchemu.

2. Nie próbuj dalej. Zwykle jeśli chcesz wyłapać piwko to wrzuć jakiegoś suchara. Napisz na pw do Bongmana - on na pewno udzieli Ci kilku wskazówek albo wrzuć jakąś pie**oloną kompilację. Może wtedy się dostatecznie dowartościujesz.

3. Mam nadzieję, że nie wyłapię warna za obrazę ''świętej krowy'' Bongmana. Jeśli wyłapię, to nie ma już wolności słowa.

KiecolPB

2013-09-08, 20:23
Cytat:

KiecolPB napisał/a:

Cytat:

Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.



Sporo? Mówisz 3-4 lata temu? :amused:

Jestem rocznik 95 więc nie trafiłeś ^^

luxik1988 napisał/a:

1. Historie własne może i fajnie się czyta, ale muszą one mieć jakikolwiek sens i przesłanie. Twoja historia to pie**olone gówno, którego nie powiedziałbym nawet głuchemu.

2. Nie próbuj dalej. Zwykle jeśli chcesz wyłapać piwko to wrzuć jakiegoś suchara. Napisz na pw do Bongmana - on na pewno udzieli Ci kilku wskazówek albo wrzuć jakąś pie**oloną kompilację. Może wtedy się dostatecznie dowartościujesz.

3. Mam nadzieję, że nie wyłapię warna za obrazę ''świętej krowy'' Bongmana. Jeśli wyłapię, to nie ma już wolności słowa.



Widzę że o parę piw taki idiota napisze posta na pół strony w którym i tak nie ma racji bo jest idiotą i nie zrozumiał o co w tym chodzi. Co do dowartościowania się, ja nie cisnę każdemu o parę piw. Idź już zwalić na hamstera bo zaraz będziesz musiał iść spać żebyś jutro do gimnazjum nie zaspał

luxik1988

2013-09-08, 21:00
@KiecolPB

Rocznik 95 a wiek w profilu 23. Przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałeś i zastanów się kto tutaj jest idiotą.

To Ty polujesz na piwka wstawiając byle gówno dla debili Twojego pokroju. A może ktoś kliknie, prawda?

A historia jest tak dalece rynsztokowa, że nie ma prawa być na głównej. Opamiętajcie się do ch*ja Pana.

krasnystaf

2013-09-08, 21:09
Pewnie skądś zaj***ne, ale śmiechłem i to dość zacnie :D
Piwko!

Perhydrol

2013-09-08, 22:43
KiecolPB napisał/a:

dla niewtajemniczonych Toszek to jest psychiatryk


Toszek to miejscowość,a dopiero w tej miejscowości jest psychiatryk. Pisz po ludzku.

KiecolPB

2013-09-09, 12:50
czeczen-00 napisał/a:


Toszek to miejscowość,a dopiero w tej miejscowości jest psychiatryk. Pisz po ludzku.

Wiem, ale potocznie "Toszek" mówi się na psychiatryk;)