18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zwlekaj - KUP KOZĘ!

Jad Kiełbasiany • 2013-06-07, 20:40
Z pozdrowieniami dla wszystkich ciapków! :D


Cyjanek

2013-06-07, 20:49
Więc wszystko jasne... Już wiem po co sąsiadowi koza, widocznie ciapak z niego...

miek13

2013-06-07, 23:06
Dobra koza nie jest zła :trollencjusz:

zbyszko z lublina

2013-06-08, 00:50
pojechałeś sprzedawców kebabów! walenie konia przez tydzień

Kefir93

2013-06-08, 01:03
k***a! To dobre je!! i w ucho wpada :amused:

Edit:
Tak mi to wpadło w ucho, iż napisałem dla was cały tekst. Proszę :krejzi:

Na kacu dziwne schizy miałem i wtedy sobie pomyślałem:
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Koza to przecież nie jest ciele, może być Twoim przyjacielem
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Koza Ci każdą zastąpi laskę, rano obudzi Cię swoim wrzaskiem
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Przy kozie nigdy nie zbaraniejesz, wypijesz mleko ciało ogrzejesz
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Gdy Twoje auto dopadnie zgroza, podczepisz sobie kozę do woza
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Koza zachwyca Cię nieustannie, ona tu jest i tańczy dla mnie
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Dla kozy warto poświęcić życie, przytulisz kozy mordę o świcie
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Przy Tobie jogging by uprawiała, ahh żeby jeszcze gotować umiała
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Nie zwlekaj! Kup kozę! NOW!
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Nie zwlekaj! Kup kozę! NOW!
Nie zwlekaj! Kup kozę!
Nie zwlekaj! Kup kozę!

czerwo64

2013-06-08, 01:04
ja tylko zastanawiam sie jak długo szanowna administracja sadistica bedzie myslala ze ogolny pomysl sadistica ma racje bytu, jesli zabrania sie takich rzeczy, ja rozumiem syskryminacje, al;e polecam wyjedzcei na 3 mis do niemiec to zobaczycie ze tak trzeba to nie sa ludzie, oni rżną w burtedlach nasze polki i zacytuje specjalnie dla administracji "to nie sa ludzie to sa smiecie w ktore wkladam ku*asa" tak mi kolega muzluman wyjasnil wizyte w burdelu i wyr*chanie naszej krajanki... to niue jest religia to nie jest innosc to jest choroba muzlumanizm, i na koniec spytam co tu jest sadystycznego w sadisticu jak sie wszystkiego zabroni? rzeciez zawsze bylo tak ze jak ktos po kims jedzie to o prostu jest niedowartosciowany... pomyslcie co robicie, miala byc wolnosc i jest syf, ja tez zaraz was pozwe do sadu ze jako posiadacz golfa ktos mnie wyzywa od wiesniakowozow, zastanowcie sie do czego to prowadzi...

zypon

2013-06-08, 01:37
jest 1-31 w nocy a ja słucham piosenki o kozie... nie jest dobrze, ale na szczęście gips mi ściągają za parę dni i będę mógł przestać czytać i oglądać wasze wypociny

cenzurowany

2013-06-08, 01:39
seksownie wypowiedziane " kup kozę " :D

Kefir93

2013-06-08, 01:47
zypon napisał/a:

jest 1-31 w nocy a ja słucham piosenki o kozie... nie jest dobrze, ale na szczęście gips mi ściągają za parę dni i będę mógł przestać czytać i oglądać wasze wypociny



Nie podoba się to... (jest taka standardowa zasada, ale czasem wydaje się nie działać) napisałbym Ci co ale zgodnie z nowym taryfikatorem ostrzeżeń mógłbym dostać ostrzeżenie o wartości 5. W dodatku jakoś nie kręci mnie obrażanie innych ludzi i raczej staram się być zawsze uprzejmy wobec innych użytkowników tego portalu. Tak więc.... Zwyczajnie nie podoba się to nie musisz tu wchodzić, i czytać tematów, które uważasz za nasze "wypociny". Dostało 15 piw, trafiło na główną, kto chce posłucha, kto nie po pierwszych sekundach może wyłączyć i przewinąć stronę dalej. Z całym szacunkiem nie jesteś jakimś stałym użytkownikiem, konto od prawie 3 lat, a postawiłeś 31 piw. Dlatego nawet jeśli trollujesz to trudno mi to stwierdzić. Pzdr i peace ;-)

_P...........K_

2013-06-08, 02:11
Nie ma co zwlekać, tutaj jest piękny okaz :roll:


itachi666

2013-06-08, 03:48
Heh, być może nowy hymn Zjednoczonych Emiratów Arabskich, tylko że w języku polskim,
ciekawy tekst, ale piosenka monotonna strasznie (wiem, wiem to jakiś "hit" z radia"
w każdym bądź razie piwko za tekst

ziko234

2013-06-08, 04:19
itachi666 napisał/a:


ciekawy tekst, ale piosenka monotonna strasznie (wiem, wiem to jakiś "hit" z radia"
w każdym bądź razie piwko za tekst



O ja pie**ole. :homer:

Gebofon

2013-06-08, 09:34
Dziwnie czuję się od 2 dni na sadisticu, wszyscy sztucznie przez zęby się do siebie uśmiechają..nie ma wrzutów na inności. Ja pie**olę szefostwo, zajebcie jeszcze różową szatę strony i zmieńcie logo: Sadistic-przyjazny portal. :szloch: