18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zmieniajmy UE w ZSRR

The Butcher • 2011-03-31, 16:28
Przemówienie Nigela Farage'a. Całkiem trafne ujęcie.


UE to zło.

Krzysztof

2011-04-01, 18:04
Ja mam nadzieję, że Unia jednak kiedyś będzie federalna. W czym właśnie przeszkadzają niepotrzebne krzyki o tożsamości narodowej.
Ja nie wiem co wam przeszkadza jedno silne państwo, zamiast masy nic nie znaczących malutkich gówienek, które bronią swojego interesu.
W mojej opinii wszystkim w europie będzie się żyło lepiej jak te popie**olone narodowości znikną :D

(Tak to jest prowokacja. Możecie rzucać swoje żale a ja z premedytacją obleję je ciepłym moczem)

KasHer

2011-04-01, 23:01
Kur**** Cały dzień siedze w pracy w j***nym Banku, weekendy na UEK, i przychodzi czlowiek z pracy i z uczelni, mający w głowie stopy procentowe, domieszke języka angielskiego z hipoteką, formy opodatkowania działalności gospodarczej, widmo rozliczenia pitów, a tu jednocześnie ludzie muszą tak pieprzyć że aż chętnie bym umieścił filmiki z nimi w roli głównej w dziale hard zamiast spokojnie relaksowac sie piwem. Poczytajcie o klasykach austryjackiej szkoly ekonomi, zastanowcie sie jakie skutki ma interwencjonalizm panstowy, do czego prowadzi pieprzenie Keynsistow, dlaczego mielismy kryzys gospodarczy, czym jest naturalna stopa procentowa a pozniej zastanowcie sie czy on pieprzy czy nie.

cezarysek

2011-04-02, 02:06
@czyhanastrychu: Mógłbyś wyjaśnić Mi "że jesteśmy świadkami swoistej mitozy społeczeństwa" ? Mitoza, dla mnie przynajmniej, to pojęcie biologiczne. W biologii mitoza to podział komórki, który polega na stworzeniu klona - z jednej komórki tworzą się dwie o identycznym materiale genetycznym. Może chodziło Ci o mejozę ? Parę zdań wcześniej piszesz "Następuje powolne zmieszanie się kultur" a właśnie podział mejotyczny to podział z 1 diploidalnej w 4 haploidalne komórki z wymieszanym materiałem genetycznym (crossing-over).

alkoboy

2011-04-03, 18:20
ale was poniosło
ja się tylko zastanawiam kto tego zj***nego zjeba Buzka tam wysłał?