18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zejdę z konia i chuj

sauerps • 2013-07-08, 23:18
Ogólnie walczył do samego końca :D
Akcja 0:50

Martiniquaa

2013-07-10, 13:14
Dla wszystkich hejterów jeździectwa kij wam w oko. Niestety cała ta sytuacja z przeszkodą to jego wina, bo źle odliczył odskok (koń uderzyłby przednimi kopytami w przeszkodę, a tak to wyłamał i odmówił skoku ). Ale szacun za starania bo nie wiem czy po 17 latach spędzonych w siodle bym tak potrafiła.

sauerps

2013-07-10, 13:27
millermiller napisał/a:

akcja 0;50 ... sory jaka akcja?

a co okulary Ci zaparowały?

prisonerhatred

2013-07-10, 14:36
chciał założyc koniu "trójkąt"

MonroeHutchen

2013-07-10, 16:17
co za cwe*, konia tylko męczy, powinien w p*zdę dostać, a nie oklaski

takija

2013-07-10, 19:44
MonroeHutchen napisał/a:

co za cwe*, konia tylko męczy, powinien w p*zdę dostać, a nie oklaski



Naprawdę uważasz że on sie tym zmęczył?....

Vampirzyca100

2013-07-10, 23:55
Martiniquaa napisał/a:

Dla wszystkich hejterów jeździectwa kij wam w oko. Niestety cała ta sytuacja z przeszkodą to jego wina, bo źle odliczył odskok (koń uderzyłby przednimi kopytami w przeszkodę, a tak to wyłamał i odmówił skoku ). Ale szacun za starania bo nie wiem czy po 17 latach spędzonych w siodle bym tak potrafiła.






Święta prawda :mrgreen:
Jeździectwo to trudny sport i niestety zazwyczaj wina jest po stronie jeźdźca. Jeździec uczy się całe życie. A kto nie całował piasku, nie pozna jeździectwa blasku :-D !
A amazonki mają zajebisty tyłek i nogi :mrgreen: Wiem, bo sama mam 2 konie 8-) i widzę, jak to działa.
Kolejna rzecz... Śmierdzą? Nie śmierdzą ? Koń jeśli jest zadbany to specyficznie pachnie, nie śmierdzi. Ale w sumie po co ja mam się wysilać, skoro zaraz jakiś tłuk, nie widzący pewnie ani razu konika z bliska ( bo się boi zapewne :roll: ) zaraz mnie zjedzie?

conrad89

2013-07-11, 00:05
Płeć amalthea
bo gdyby mu się udało, to by miał punkty karne, ale mógłby kontynuować, upadek konia lub jeźdźca to eliminacja


ale show pokazał :)



powiedz to koniowi :D