18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie za dużo

Ow...........an • 2018-06-24, 19:26
was tutaj?
Rosja.


chudy005

2018-06-24, 22:53
Ten śmiech...to chyba odpalanie agregatu w rosiiji mateczce...

Dzisiaj

2018-06-24, 23:27
pie**olneli w dól jak poziom naszej reprezentacji...

vulkodlak

2018-06-25, 05:47
Copperfield po rosyjsku.

nowynick

2018-06-25, 08:22
Dzisiaj napisał/a:

pie**olneli w dól jak poziom naszej reprezentacji...



Nasza reprezentacja nie ma i nie miała poziomu. No ale czego się k***a ten nasz napompowany naród spodziewał? Specjalnie unikaliśmy spotkań sparingowych żeby podnieść nasz wynik w rankingu FIFA i być losowanym z pierwszego kosza. Już wtedy mówiono, że najprostszy sposób na awans w tym dziwnym zestawieniu to nie grać. Potem dmuchanie balonika po całości. Polska ze złotem czy tylko srebrem? A to k***a były te same leszcze co wyszły z grupy tylko dlatego, że Dania dawała dupy po całości ze słabiakami (z nami akurat w dwumeczu wygrała). Losowanie:

Senegal - o k***a cienkie głodujące murzyny, co pewnie kopią kokosy na pustyni, wklep pewny (nie licząc, że praktycznie cały skład gra w Premier League, Senegal jak na Afrykę całkiem zalesiony, a kokosy w Afryce nie występują)

Kolumbia - ćpuny z dzikiej dżungli, co będą za białymi kreskami na boisku biegać nie za piłką. Ale to jest k***a czwarty zespół Ameryki Południowej to już nikt nie myślał, że może być problem... (nota bene kartele narkotykowe wydawały pierdyliony na boiska i szkolenie dzieciaków, Escobar wczoraj skakał z radości w trumnie).

Japonia - Tsubasy się naoglądali i myślą, że potrafią grać. Dobra też pewnie zarobimy wpie**ol.

Dlaczego? Bo w Senegalu, Kolumbii i Japonii gra po jedenastu zawodników a u nas góra trzech... :( Od ponad 30 lat nie mamy DRUŻYNY tylko pojedyncze nazwiska jak Lewandowski. Dobry jest sk***iel nie powiem. Tylko jak go dwóch/trzech obrońców na sztywno pilnuje 90 minut to ch*ja może zrobić.

Cz...........as

2018-06-25, 11:43
@up ale to post o wypadku, zarwaniu dachu :-D Jak dziwnie ludzie reagują na słowo reprezentacja :-D

purwol

2018-06-25, 11:56
za dużo ich tam weszło

spoon17

2018-06-26, 17:12
myślałem że to imigranci wpie**alają się na przepełniony statek --- taka szkoda.