18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wszystkim cycki się podobały...

Halman • 2022-01-12, 12:50

normalnie pedałka jakaś... (cenzura nie moja, nie poj***ło mnie)...


Clistwood

2022-01-12, 12:56
j***na feminazistka. Sam nie pokaże a innym zabroni

Payan

2022-01-12, 13:09
Co jest z nią nie tak, jaki to problem ma... jakby swoich cycek nie widziała, a może nie widziała.

janlew

2022-01-12, 13:14
Clistwood napisał/a:

j***na feminazistka.


To bardziej dewotka. Feminazistki i dzieciobójczynie cyce wywalają chętnie, najchętniej na mieście przy dzieciach, przy okazji pikiet i parad.
Tu po prostu dewotka się znalazła w złym miejscu, prawie same chłopy, meczyk, piwerko i k***a z cycami na wierzchu, a ta próbuje zatrzymać zabawę. To jak przyjść do burdelu przeszkadzać i różańce rozdawać.

Mzimu

2022-01-12, 13:14
ja takim słodko pierdzącym paniusiom, co to bronią "godności" kobiet, mówię: a jak się nazywa najstarszy zawód świata? od razu zamykają p*zdy.

voodoo_16

2022-01-12, 14:19
ch*j z tą głupią babą. Ja sie pytam co za cwe* cenzurę tam dodał

~prophetess

2022-01-12, 15:11
Babka wygląda na dosyć porobioną, więc cycki pewnie tez sztuczne… W takich przypadkach wcale mi nie przykro, że jest cenzura ;-)

Daedra

2022-01-12, 15:17
Samica klasy beta zareagowała agresją na zagrożenie jej i tak niskiej atrakcyjności, która została przyćmiona przez samicę klasy alfa.
Zwykła walka o dominację.

keisats

2022-01-12, 15:18
tez bym się wk***ił jakbym był z dzieciakami w miejscu publicznym a jakaś lafirynda machałby cyckami.

Co innego w nocnym klubie czy k***a o innej porze. Zwykła k***a która powinna zebra ć po ryju bo pewnie większości się to nie podobało. A że kilku niedor*chańców-stulejarzy się podjarało bo pierwszy i ostatni raz w życiu zobaczyli cycka na żywo to przylecieli jak muchy do gówna i bronią tej k***y szmatławej

Radbug

2022-01-12, 15:18
12 stycznia przeprowadziłam pokazywanie cycek na stadionie.

jozue

2022-01-12, 15:22
keisats napisał/a:

tez bym się wk***ił jakbym był z dzieciakami w miejscu publicznym a jakaś lafirynda machałby cyckami.
Co innego w nocnym klubie czy k***a o innej porze. Zwykła k***a która powinna zebra ć po ryju bo pewnie większości się to nie podobało. A że kilku niedor*chańców-stulejarzy się podjarało bo pierwszy i ostatni raz w życiu zobaczyli cycka na żywo to przylecieli jak muchy do gówna i bronią tej k***y szmatławej



pok***iony ty jakiś jesteś ? Ja bym właśnie swojemu synkowi kazał patrzeć na cyce, żeby mi się nie spedalił, potem przez takie wychowanie pedały się robią

htp

2022-01-12, 15:25
Ta dyskusja jest śmieszniejsza, niż sam film.

ritu4l

2022-01-12, 15:27
jozue napisał/a:

pok***iony ty jakiś jesteś ? Ja bym właśnie swojemu synkowi kazał patrzeć na cyce, żeby mi się nie spedalił, potem przez takie wychowanie pedały się robią



Gorzej jakby córka podpatrzyła i później próbowała naśladować :-D

zipi

2022-01-12, 16:18
jest to typ człowieka który przypie**oli się do wszystkiego, nie ważne czy to na meczu, czy w innej sytuacji, nikt takich ludzi nie lubi NIKT.