18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wspieraj hakera

Gaara • 2020-05-29, 03:46
Nie jest to reklama fundacji Marzenie hakera :kawa:










adam_lens

2020-05-29, 04:03
Szkoda tylko, że 90% takich stronek sprzedaje KLUCZE, bo przecież sam obraz iso do instalacji systemu można pobrać z ich strony. Jeżeli ktoś kupuje system z obrazem nośnika na takich stronach to jest imbecylem i nic już go nie uratuje, nawet taka gówno akcja. A jak myślą, żę ktoś płaci za wersje windowsa z crackiem, to targetem tej kampanii są jeszcze większe dzbany niż myślałem.

Asuritta

2020-05-29, 04:52
Hakerzy ! Gdybyście atakowali tylko tych bogaczy co plują i niszczą ludzi był bym wdzięczny :) ale wy z nudów gnoicie biedaczków :/ i robicie się tacy sami jak ONI ....

Kupując system oryginalny windows pomagasz niszczyć świat... czyli totalna inwigilacja biedaków, depopulacja, pseudo leki które leczą ale nie WYLECZĄ, oraz sponsorujesz przyszłą wojnę światową gdzie Lewacy zdobędą biliony dolarów na broni która wytnie Nas i Naszych bliskich ... komputery będą totalnie szpiegowane, gps pod skórę i do każdego urządzenia lub pojazdu byś nie był WOLNY :(

Heakerzy chcecie zagłady ludzi i waszej wolności ? wraz z śledzeniem was ?

Juzwa

2020-05-29, 09:04
To jest parcie na posiadanie najnowszego systemu, nowego oprogramowania, bo "coś tam dołożyli" choć stary program działa całkiem poprawnie.

jbone

2020-05-29, 09:07
adam_lens napisał/a:

...Jeżeli ktoś kupuje system z obrazem nośnika na takich stronach to jest imbecylem i nic już go nie uratuje, ......




miałeś na myśli nośnik z obrazem systemu chyba? :P

darayavahus

2020-05-29, 09:34
Nie kupujcie nielegalnych systemów, tylko skrakujcie

jasiek.kulaga

2020-05-29, 10:48
pare dni temu zakupilem Pro i Home od MS do domu, tylko 1,7k. Serio. Lubie legalnosc, troche drogo ale mam satysfakcje :) a to nie hakerzy ktorzy sprzedaja klucze a typki co pracuja w korpo IT i maja dostep do nowych kompow - korpo ma swoje licencje enterprise i OEM'owe z lapkow nigdy nie sa aktywowane, hakiery jak bonzo tiger

parolek

2020-05-29, 11:21
Jakie k***a oszczędności ja się pytam się?

Pedofilek

2020-05-29, 11:34
Ale to głupie. Zawsze miałem pirata itp i nie mam. Problemu

Zawulon

2020-05-29, 11:53
bronksy napisał/a:

Ale to głupie. Zawsze miałem pirata itp i nie mam. Problemu



Masz. Z interpunkcją.

Wełzew

2020-05-29, 12:14
Wspieram hakerów oczywiście nie wszystkich ale tych którzy wnoszą coś dobrego.

glenton

2020-05-29, 14:06
więcej tego gówna nie miałeś?

Morzik

2020-05-29, 14:41
Ja mam legalny system... Ściągnąłem go ze stronki Microsoft.. Natomiast klucz znalazłem na tkz Olx'ie... Masa ludzi wystawia laptopy na sprzedaż robiąc przy tym zdjęcia nalepki z kluczem... ;-)

Xvier

2020-05-29, 14:57
90% kluczy dostępnych za grosze na allegro to klucze na licencje firmową, microsoft sprzedaja ich dużą ilość naraz, a potem firmy sie budzą się , stwierdzaja ze w sumie można by odzyskać troche hajsu i to sprzedaja

adam_lens

2020-05-29, 15:17
jbone napisał/a:

miałeś na myśli nośnik z obrazem systemu chyba?



Fakt, pisałem przed spaniem i mi się poj***ło :-)