18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem, nie ogarniam, tylko to tu zostawię...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-07-24, 05:22
Ciekawe ile waży jego kupa...?


Wiewór

2018-07-25, 07:38
Cobalt54_PL napisał/a:

pisać o (...) Bogu itd...


Oczywiście. Należy każdego dnia przypominać ciemnemu ludowi, że nie ma żadnego boga i że to jest po prostu zbiorowa halucynacja :ok:

Lizodup

2018-07-25, 10:29
zlitujcie sie bo mi nie dobzre

piotrj3

2018-07-25, 15:50
Aborcja jest dobra jeśli chodzi o przypadki z takim dzieckiem lub zagrożeniem życia/uszkodzeniem długotrwałym życia matki. No ale nie powinno być dowolności aborcyjnej bo to jest dużo gorsze dla zdrowia kobiety niż pigułka do x godzin po.

Zamiast tej cholernej promocji aborcyjnej powinni kobiet uczyć o tej antykoncepcji pierwszego rzędu co i jak. Aborcja powinna być ostatecznością a nie dowolnością.

tobek

2018-07-25, 20:56
Abraxus napisał/a:


Pam buk tak chciał. Cierpienie uszlachetnia. Bóg wystawił ich na próbę. ble ble ble i dalsze religijne pie**olenie.



A jeżeli matka w ciąży pije alkohol, bierze narkotyki i rodzi się dziecko z alkoholowym zespołem płodowym, to też dlatego, że Bóg tak chciał ? kolor oczu, wygląd, kolor włosów itd możemy odziedziczyć po dziadkach, ale chorób już nie ? a może kilka pokoleń wstecz, w rodzinie było kazirodztwo i teraz to wychodzi ? porozmawiaj z dorosłymi dziećmi alkoholików, tylko to powoduje niesamowite zaburzenia. Ale Pan Bóg tak chciał. Tak najłatwiej powiedzieć. Większość takich przypadków występuje właśnie w krajach biedniejszych i bardziej zacofanych kulturowo. W europie takich przypadków jest zdecydowanie mniej, zastanawiające prawda ? akurat w krajach, gdzie ludzie wolą kozy, kazirodztwo, każdy z każdym dzieją się takie rzeczy. Ciekawe, ale Pan Bóg tak chciał.

Argeusz

2018-07-25, 22:09
@up czytałeś w ogóle jego post?

krasnal_hałabała

2018-07-26, 14:57
Przyznaję że wygląda dość pokracznie i też się zaśmiałem (co ze wstydem przyznaję) ale to jest tragedia ludzka i z tego nie należy się śmiać tylko nad tym ubolewać, czarny humor czarnym humorem i okej ale poważnie kolesiowi współczuję bo nie jestem zafajdanym prostakiem.

Jorgen88

2018-07-26, 20:04
co to k***a jest? serio pytam. jest tu jakiś ekspert-lekarz?
no bo k***a :shock:

Perhydrol

2018-07-26, 22:09
LaChupacabra napisał/a:

Ładny sk***esyn, tego dajcie 600+


Dawno się nie zaśmiałem na głos przed kompem jebańcu mały :D

Wiewór

2018-07-27, 08:52
tobek napisał/a:



A jeżeli matka w ciąży pije alkohol, bierze narkotyki i rodzi się dziecko z alkoholowym zespołem płodowym, to też dlatego, że Bóg tak chciał ? kolor oczu, wygląd, kolor włosów itd możemy odziedziczyć po dziadkach, ale chorób już nie ? a może kilka pokoleń wstecz, w rodzinie było kazirodztwo i teraz to wychodzi ? porozmawiaj z dorosłymi dziećmi alkoholików, tylko to powoduje niesamowite zaburzenia. Ale Pan Bóg tak chciał. Tak najłatwiej powiedzieć. Większość takich przypadków występuje właśnie w krajach biedniejszych i bardziej zacofanych kulturowo. W europie takich przypadków jest zdecydowanie mniej, zastanawiające prawda ? akurat w krajach, gdzie ludzie wolą kozy, kazirodztwo, każdy z każdym dzieją się takie rzeczy. Ciekawe, ale Pan Bóg tak chciał.


Przecież bóg miał plan doskonały. Skoro matka piła i brała dragi taki był plan boga ;-)

Czy napiszesz teraz o wolne woli?
To wolna wola czy plan boży? Co w końcu obowiązuje bo już się pogubiłem.

Jorgen88

2018-07-27, 14:08
@up obowiązuje to do czego bardziej pasują twoje uczucia i przekonania :lol: