18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ważne gdzie mieszkasz ważne skąd pochodzisz

pietrzyk • 2013-03-26, 12:17
Fejsbukowy dialog mojej Polskiej koleżanki, mieszkającej w Anglii, z murzynem . Mimo wielu lat spędzonych w murzyńskim towarzystwie nadal zostało w niej wiele Polskości. Respekt

Proximate

2013-03-26, 23:57
Polski to przymiotnik, więc k***a piszemy z małej..

chubert

2013-03-27, 00:00
hehe chyba pierwszy raz widzę jak BongMan spina się na pociski ;) no i teraz widać, czemu dodaje tyle sucharów, bo wartość jego życiu nadaje fakt wrzucenia dowcipu za 400 wirtualnych piwek ;p gratulacje Bongi, z takim wpisem w CV zdobędziesz świat!

Plecionkarz

2013-03-27, 00:05
Na liście żydów polskich znajduje się Izaak Bognsztain

zjerycha

2013-03-27, 00:09
niech sp***ala ta twoja kolezanka

kierownikmasarni

2013-03-27, 00:18
A może mudżina w swoim statusie napisał że r*cha głupie polki?

Ce...........is

2013-03-27, 00:51
BongMan napisał/a:



Ja pie**olę :facepalm:
Niech to ciulstwo uzbiera przynajmniej połowę piw co ten kawał: http://www.sadistic.pl/pedaly-vt182985.htm , to wtedy będzie można porównywać.



Wirtualne piwa oznaka sukcesu, masz k***a ambicje. Ten portal jest przesiakniety nieudacznikami...

ko...........rz

2013-03-27, 10:05
BongMan napisał/a:



Ja pie**olę :facepalm:
Niech to ciulstwo uzbiera przynajmniej połowę piw co ten kawał: http://www.sadistic.pl/pedaly-vt182985.htm , to wtedy będzie można porównywać.



BongMan, walisz gruchę do swoich dowcipów?

BongMan

2013-03-27, 12:26
Cerotis napisał/a:

Wirtualne piwa oznaka sukcesu, masz k***a ambicje. Ten portal jest przesiakniety nieudacznikami...


k***a, imbecylu, czytaj regulamin zanim zaczniesz szczekać!
Cytat:

4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa.


Oznacza to, że jeśli komuś się coś podoba, to może postawić piwo. Nadążasz? No, jeśli ten temat ma na chwilę obecną piw 49, a tamten ponad 400, to oznacza, że tamten bardziej się użytkownikom spodobał. Kumasz? Nikt nigdzie nie stwierdził, że wirtualne piwa są oznaką sukcesu. Ty tak stwierdziłeś, więc niezbyt dobrze to o tobie świadczy :D
Ech, ilu już ćwokom musiałem to kłaść to pustych łbów.