18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie taki straszny ciapaty...

P@...........@C • 2013-05-31, 16:46
jak go malujo :krejzi:


jes, łi ar muslim :trollencjusz:


totek93

2013-05-31, 19:20
Chcą sobie miejsce w niebie i przy okazji hajs z youtuba cwaniaki, jałmużna to jeden z pięciu filarów islamu.

PanMarian

2013-05-31, 19:26
Ciapaci próbują się tam wylansować a spłoną w piekle przez to :D W koranie jest napisane ze każdy muslim który jest w stanie powinien się udzielać charytatywnie, ale Anonimowo, tak zeby nikt o tym nie wiedział, starać się to ukryć i się z tym nie lansować. ch*jowe z nich ciapatki.

Rottensparrow

2013-05-31, 19:45
te ch*jowe filmik z ciapatymi z seri "meet a muslim person" zostały zrobione jako j***na propaganda, a ten żołnierz który ich wyzywa na końcu to podstawiony gość żeby usprawiedliwić morderstwa na żołnierzach którzy "prowokują" ciapatych

Ba...........or

2013-05-31, 20:10
dobra, 2 muzułmanów na miliony ch*jowych? to jednak troche mało. zresztą to jest tak jak z naszymi politykami, przed kamerą och i ach jacy dobrzy a tak na serio każdy wie jak jest. niby dobrze robią ale ogólnie i tak j***ć musilmów.

ps. zaraz jakiś lewacki sk***ol oskarży ich o rasizm, za banany dla murzynów, hehe

Noxford

2013-05-31, 20:12
Malujo to mały luj?

H2S04

2013-05-31, 20:43
Znajdzie się normalny muslim z grona 10 000 pok***ieńców działających w mię allaha... Mam nadzieję, że cygańskim brudom nic nie dali :krejzi:

Marcellox

2013-05-31, 22:01
Tak jasne... Dobrze sie zamaskowali sk***ysyny, prawie bym ich nie poznał :D

lathiel

2013-05-31, 22:19
Ci co odpie**alają z muslimów to ekstremiści, pie**olnięte ku*asy sterowane przez papę smerfa któremu w dupie się popie**oliło. Przebrnąłem przez tą bajeczkę zwaną Koranem w wersji nie pozmienianej przez zj***ne kraje arabskie i co? I ch*ja tam piszą o zabijaniu są przypadki że jeżeli ktoś im się wpie**oli do kraju i zacznie odpie**alać mogą gościa zaszlachtować jak świnie lub w obronie własnej niezależnie od wiary. Ci normalni kozojebcy mają nas głęboko w dupie bo mają swoje sprawy - w Turcji - kraj muzułmański - tłuką się między sobą bo ta bardziej cywilizowana część nie chce brać udziału w walkach w obronie wg mniemania pok***ieńców - allaha. Po za tym poznałem parę osób z Turcji - k***a ludzie do rany przyłóż, po 10 minutach rozmowy koleś albo się do Ciebie więcej nie odezwie albo pójdzie i postawi Ci flaszkę. Co do wpie**alania wieprzowiny - u nich kwestia wiary tak jak u nas nie spożywanie mięsa w piątek przez Chrześcijan, to samo z alkoholem i tą j***ną modlitwą - czytaj nie muszę napie**alać czołem po ziemi przez pół dnia, mają takie prawo zapisane w tej swojej książeczce na przykład że nie mogą nic jeść jeżeli wiedzą że ich sąsiad, znajomy - ktoś z rodziny nie ma co jeść - mają się z nim podzielić. Będąc ateistą widzę Chrześcijan i Muzułmanów i zaraz obok nich pie**olniętych katoli i sk***iałych kozojebców - dwie różne religie ale po obu stronach są takie same p*zdy które nie mogą sobie poradzić z nawiedzonymi k***ami - tyle że jedni będą pie**olić o obronie krzyża a drudzy pójdą i odrąbią łeb - kwestia manipulacji przez tych u samej góry.

Xan666

2013-05-31, 22:54
Dobra dobra... pomagać należy - ok, to jest na plus. Ale niech mi nie wciskają jacy to oni dobrzy są: to jest faza pierwsza. Lada moment będą gwałcić i wysadzać w powietrze. Ch... im w dupy, pieprzeni kozojebcy!

OSki94

2013-05-31, 23:24
dawać czarnym banany w imie dobroci...






jak dla mnie chamówa

xts

2013-05-31, 23:25
lathiel napisał/a:

Ci co odpie**alają z muslimów to ekstremiści, pie**olnięte ku*asy sterowane przez papę smerfa któremu w dupie się popie**oliło. Przebrnąłem przez tą bajeczkę zwaną Koranem w wersji nie pozmienianej przez zj***ne kraje arabskie i co? I ch*ja tam piszą o zabijaniu są przypadki że jeżeli ktoś im się wpie**oli do kraju i zacznie odpie**alać mogą gościa zaszlachtować jak świnie lub w obronie własnej niezależnie od wiary. Ci normalni kozojebcy mają nas głęboko w dupie bo mają swoje sprawy - w Turcji - kraj muzułmański - tłuką się między sobą bo ta bardziej cywilizowana część nie chce brać udziału w walkach w obronie wg mniemania pok***ieńców - allaha. Po za tym poznałem parę osób z Turcji - k***a ludzie do rany przyłóż, po 10 minutach rozmowy koleś albo się do Ciebie więcej nie odezwie albo pójdzie i postawi Ci flaszkę. Co do wpie**alania wieprzowiny - u nich kwestia wiary tak jak u nas nie spożywanie mięsa w piątek przez Chrześcijan, to samo z alkoholem i tą j***ną modlitwą - czytaj nie muszę napie**alać czołem po ziemi przez pół dnia, mają takie prawo zapisane w tej swojej książeczce na przykład że nie mogą nic jeść jeżeli wiedzą że ich sąsiad, znajomy - ktoś z rodziny nie ma co jeść - mają się z nim podzielić. Będąc ateistą widzę Chrześcijan i Muzułmanów i zaraz obok nich pie**olniętych katoli i sk***iałych kozojebców - dwie różne religie ale po obu stronach są takie same p*zdy które nie mogą sobie poradzić z nawiedzonymi k***ami - tyle że jedni będą pie**olić o obronie krzyża a drudzy pójdą i odrąbią łeb - kwestia manipulacji przez tych u samej góry.



nie ważne jakim aniołkiem bedzie muslim, jest podczłowiekiem takim samym jak cygan, murzyn, żyd i rudy

kymyk

2013-05-31, 23:53
Później tacy zdobędą sobie zaufanie ludu swoimi szlachetnymi czynami, zrobią jakieś zajebiste charytatywne gówno a tu nagle jeb k***a ALLAH AKBAR 200 zabitych 500 rannych i ch*j

xblazex

2013-06-01, 01:32
szmatogłowy dał czarnemu banana, super k***a naprawde

b3mol

2013-06-01, 07:32
Zamiast starać sie przekonać amerykańców powinno odpie**olić się do swojego kozoj***nego kraju i tam przemawiać innym ciapatym do rozumu. Tak mogliby coś zmienić..
Tutaj ewidentnie wygląda to jak reklama, aby przysłonić resztę gówna.
Banan ci w dupe ciapata łajzo.