18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

german199216

2012-09-06, 13:43
@up
otóż to, rozumiem że można popełnić jakiś błąd przypadkiem, no ale k***a, robienie ich specjalnie to oznaka czystego, pie**olonego kretynizmu.

PanKupa

2012-09-06, 14:47
@up

Zgadzam się z wami, ale co zrobisz ? Kretynowi nie wytłumaczysz - szczególnie jeżeli jego 3/4 innych kumpli-kretynów również się tym jara.

Kuriki

2012-09-06, 15:51
Ej o to chodzi. Ale żeby się tym jarać to przecież trzeba znać poprawną pisownię i mieć skilla w ortografii. Narzekacze najeżdżający na to kojarzą mi się z blondynkami nie lubiącymi dowcipów o blondynkach. Też kurcze zero dystansu (=^.^=)

Michalexis

2012-09-06, 16:49
Kuriki ile ty masz lat ? Pomijam fakt szacunku do języka polskiego ale od czytania tych kretynizmów ostatnio nie wiem jak niektore slowa napisac a przecierz czytaja to dzieciaki które dopiero się uczą i sa podatne na takie rzeczy.

Kuriki

2012-09-06, 17:43
Michalexis,
Tyle, że już zdążyłem mieć w XVI w. kryzys wieku starczego czyli niedużo stosunkowo. Taka średnia sadisticowa wydaje mi się ;** A czym według ciebie jest szacunek do języka polskiego? Jak go definiujesz? Według mnie szacunek szacunkiem ale śmiać się można w gruncie rzeczy ze wszystkiego. Wracając do pisowni to ja wiem , że "jestę kameleonę" jest błędnie napisane i mnie to śmieszy gdy jest zestawione z pewnymi sytuacjami. A jak ktoś nie wie, że to jest z "błędę" i śmieje się z np samego obrazka to co mi do tego? Też fajnie, że go to cieszy. Znajomość ortografii nie jest potrzebna w podrzędnych burdelach etc :-P

sa...........os

2012-09-06, 18:47
Kuriki napisał/a:

Michalexis,
Tyle, że już zdążyłem mieć w XVI w. kryzys wieku starczego czyli niedużo stosunkowo. Taka średnia sadisticowa wydaje mi się ;**



ale właściwie o co Ci chodziło w tym fragmencie?

Kuriki

2012-09-06, 20:04
sabazios, Wymijająco odpowiedziałem na pytanie o mój wiek zdaje mi się...

Sitwa8

2012-09-06, 20:20
Kuriki napisał/a:

sabazios, Wymijająco odpowiedziałem na pytanie o mój wiek zdaje mi się...



Masz jakiś dziwny kompleks na tle wieku. W profilu nie wpisane, jak wprost pytają to leci "wymijająca odpowiedź"...

Kuriki

2012-09-06, 20:32
Sitwa8,
Mam też cukierki. Chcesz trochę? :mikolaj:

sa...........os

2012-09-06, 20:39
Kuriki napisał/a:

sabazios, Wymijająco odpowiedziałem na pytanie o mój wiek zdaje mi się...



wybacz, zbyt "mądre" i chyba zbyt wymijające to dla mnie było... biję się w pierś za moje foux pas...

:samoboj:

Sitwa8

2012-09-06, 20:45
Kuriki napisał/a:

Sitwa8,
Mam też cukierki. Chcesz trochę? :mikolaj:



Mam tonę gruzu, chcesz trochę?