18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie ma to jak symulacja

zuk • 2010-04-29, 15:08



A tak go bolało :samoboj:

Antek_amb

2010-04-29, 19:43
wyłapałem to podczas transmisji. Takie aktorstwo najbardziej mnie irytuje w piłce nożnej.

JebakLeśny

2010-04-29, 20:15
szkoda, że wieża nie ma stałego połączenia z sędzią, by korygować jego złe decyzje. Wtedy ta pipa nie miałaby takiego pola do popisu aktorskiego.

omajgasz

2010-04-29, 20:22
Oskar dla tego pana za ta scenkę.

Uriz

2010-04-29, 22:14
Conscribo napisał/a:



gram na hali, czasem na trawie, dostałem nie raz i nie turlałem się po ziemi ze spazmami bólu. W ryj jak dostaną z kora to leżą na ziemi, trzymają się za mordę i tyle. W znacznej części przypadków przy zwykłym faulu odstawiają teatrzyk niczym Rivaldo.

W wielu sportach zespołowch jest wiele twardej gry ale tylko ciotowate, nażelowane piłkarzyki nabrały głupiej maniery żeby aktorzyć.



Nie powiesz mi , że jakby w innych sportach dało się coś ugrać z symulowania to by nadal nikt nie udawał.To prawda, że jest sporo aktorów w tym sporcie, ale jak ktoś nigdy nie dostał z piłki czy korka tak, żeby się poskładać to tego nie zrozumie.

Żeby nie było nieporozumień , nie przepadam za oglądaniem piłki nożnej , natomiast dostałem kilka razy i mogę Cię drogi użytkowniku zapewnić , że nie wszystko to jest teatrem.

Pozdrawiam ;-)

el...........un

2010-04-29, 23:03

yarzapp

2010-04-30, 02:56

Deat(c)hClaw

2010-04-30, 09:07
To nie tylko potwierdza, ze pilkarze sa tak delikatni, ze byle dotkniecie moze ich polamac, ale tez, ze swiat zawodowej pilki to srodowisko bardzo komercyjne i hermetyczne.

W normalnym sporcie kazdy zawodnik dostaje jakies kary jesli po fakcie udowodni mu sie, ze oszukiwal. W plywaniu przeplyniesz 5m innym stylem, niz dozwolony - dyskwalifikacja.
W biegach kogos popchnales lub sprawiles, ze sie potknal - wylatujesz. W skokach, jesli miales niedozwolony stroj lub narty - sorry winetou. W wyscigach samochodowych, jesli kombinowales przy samochodzie i udowodnili to po wyscigu - koniec zabawy.

Za to pilkarzyki odstawiaja tance, wymuszaja karne, rzuty wolne, kartki i inne pie**oly. Graja rekami i jesli sedzia nie wylapie tego od razu, to pozniej gowno moga im zrobic...
Dobrze ktos to ujal na nonsensopedii - to jest spektakl, a nie sport...

Mowie oczywiscie o pilce zawodowej, bo nie mam watpliwosci, ze Ci, ktorzy lubia pilke i graja sobie rekreacyjnie, czy dla pasji takich przedstawien nie odstawiaja...