18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego strzelania

VanHelsingPL • 2013-04-05, 22:30
Polecam ściszyć bo drze głupi jape.


corey

2013-04-05, 23:09
szmatogłowy znowu strzelał z kałacha do czołgu...
Tym się różnią od ludzi, ludzie uczą się na błędach...

Sarissofoi

2013-04-05, 23:11
Allach Ackbar!
Szkoda że nie admirał Ackbar.

Szron

2013-04-06, 04:18
Allach Ackbar. Teraz już rozumiem co to znaczy. Tu jetem, Tu jestem.

antystatyk

2013-04-06, 18:04
k***a! jak słyszę to j***ne ALLAHU FUCKBAR to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera ! !

rolerek

2013-04-07, 01:34
Turcy na strzelaninę w dyskotece w Hamburgu przychodzą z nożami, FSA na bitwę pancerną lata z kałachami...

Później płacz, że wpie**ol od czołgu dostali :D

Demigoder

2013-04-07, 01:38
Allach akbar, a ziomek ucieka gdzie pieprz rośnie...

Irenvelle

2013-04-07, 02:18
Jestem ekspertem, oto tlumaczenie:
Wybuch
Allach Ackbar!-o k***a
Allach Ackbar?-ktos oberwal?
Allach Ackbar!-ja zyje jak co!
Allach Ackbar!-ale wyj***lo
Allach Ackbar?-masz to nagrane?
Allach Ackbar!-mam

farah398

2013-04-07, 02:31
uświadomiłem sobie, że oni się tak drą ze strachu, nawołują się po prostu dodając sobie otuchy... rozkminili, że brzmi to lepiej niż "mamo! mamo! ja chce do domu!"

Ne...........es

2013-04-07, 04:03
antystatyk napisał/a:

k***a! jak słyszę to j***ne ALLAHU FUCKBAR to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera ! !


O czlowieku ty masz naj***ne w bani... Nie lubisz muzulmanow to nie ogladaj o nich filmikow. Proste jak twoj mozg ;) a no tak po twoim avatarze widac ze jeates chlopcem z problemami i musisz swoja nienawisc okazac na filmikach.
A w ogole tylko k***y i p*zdy nosza noze

sqn2142

2013-04-07, 06:30
Nexures napisał/a:


O czlowieku ty masz naj***ne w bani... Nie lubisz muzulmanow to nie ogladaj o nich filmikow. Proste jak twoj mozg ;) a no tak po twoim avatarze widac ze jeates chlopcem z problemami i musisz swoja nienawisc okazac na filmikach.
A w ogole tylko k***y i p*zdy nosza noze



Pewnie to samo bys powiedzial kiedy ucinaliby Tobie glowe.. 8-)

Nie moge juz edytowac mojego posta wiec postaram sie Tobie: "Nexures" wytlumaczyc cos. Masz 19 lat (jezeli to co napisales w opcjach jest prawda). EU jest politycznie poprawna (bezsens). Pozwala na osiedlanie sie ludzi ze starych kolonii Brytyjskich, Hiszpanskich, Francuzkich.. itp. itd. w UE. Mamy demokracje - wiesz chyba o tym. Dla mnie nie jest to zadnym problemem dopoki :

1 Ludzie zaadoptuja sie w spoleczenstwie do ktorego przyjezdzaja i NIE BEDA zmieniac i NIE BEDA zadac niewiadomo jakich przywilejow bo: Jestesmy mniejszoscia - wiec dajcie nam wszystko.

2. Ludzie z tych krajow beda czynni spolecznie (znam osobiscie takich i sa moimi dobrymi znajomymi), a nie ich jedynym celem bedzie rozmnazanie sie i ciagniecie socjala i placz, ze jestes rasista bo oni czegos tam nie dostali.

3. Panstwo w ktorym mieszkasz najpierw rozwiaze problem z nami, rodzinami ktore ciezko maja w rodzimym domu i wiaza koniec z koncem, bo jest ciezko..

4. Chyba zadnej w miare rozgarnietej osobie nie trzeba tlumaczyc co sie dzieje w tych krajach ktore wymienilem wczesniej.

5. Podziekuj Mamie ze ci placi za internet bo ja musze isc do pracy.

Pozdrawiam.

tranzystor

2013-04-07, 11:13
VanHelsingPL napisał/a:

Polecam ściszyć bo drze głupi jape.



Cały czas myślałem, że oni krzyczą "allah akbar" tylko jak odnoszą jakieś sukcesy, a nie jak dostają wpie**ol. To "allah akbar" to chyba takie wyrażenie stanu emocjonalnego, jak u nas "k***a mać".

Dziedziu6

2013-04-07, 11:18
w 12 sekundzie zacząłem sie bać że nie bedzie "allah akbar"

bedzio

2013-04-07, 11:46
Oni to by mogli sobie kamerki GoPro załatwić to by lepiej było i lepsze ujęcia bo te kręcone chlebem filmiki to jednak słaba opcja

oozyxak0o

2013-04-07, 11:49
Za ,,allah akbar" zawsze Piwo :trollencjusz: