18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego stania

~LegendarnyZiom • 2013-03-08, 21:03
Dziękuje, dobranoc. :szczerbaty:


lukasz634

2013-03-09, 19:18
k***a w sylwestra chyba tak dostałem potem przez 3 tygodnie z p*zdą pod okiem ...

Kopulator

2013-03-09, 19:50
tak siedzę i patrze i to już 6 godzina mija, jak próbuję ogarnąć co właśnie zobaczyłem...

ssiwy

2013-03-09, 19:55
wiesiors4 napisał/a:


pacholl napisał/a:

Kozak od tyło go wziął :)

Jak dla mnie to po frajersku, jak ostatni leszcz. ch*j w dupę takim szmatom co atakują od tyłu, z partyzanta czy 5 na 1.



Naprawdę jesteś taki tępy wsiórs4? Spójrz na post powyżej swojego. Pacholl użył ironicznego stwierdzenia, aby ukazać jaką pogardą darzy typa z filmu,a ty oczywiście nie jesteś w stanie tego pojąć.

pi...........ka

2013-03-09, 20:03
szerokie spodnie i koszula? dobrze ze dostal :) a to ze od tylu to ch00jowo :)

szoszana

2013-03-09, 22:28
@lukasz w aptece masz tabletki na rozne "p*zdy". Nie pamietam jak się nazywają,zapytaj o tabletki dla bokserów.


Za takie zagrania ch*j w pysk albo walczysz honorowo albo wogóle.

Thauglorimorgor

2013-03-09, 23:29
Takie kozaki jesteście to powiedzcie jakiemuś mistrzowi krav-maga, że jest p*zda, bo pierwsze czego uczy na zajęciach to kop w jaja znienacka. Jak Twój przeciwnik cokolwiek trenował, a Ty pokażesz gotowość do walki gardą czy czymkolwiek to już się możesz kłaść sam. Na ring se idźcie jak wam honoru brakuje.

kotson99

2013-03-10, 00:11
Krav-maga sluzy glownie do samoobrony, tutaj typ nawet nie mial jak sie k***a bronic. Pozatym nie wiadomo o co tam chodzilo, stawiam ze ten z tylu to jakis kolezka tamtych co poszli, na h*j sie k***a wtracal? Do niego ktos cos mowil? Szczescie ze tylko go znokautowal a nie jeszcze skakal mu po glowie czy cos, pojeb. Ciekawe jak Ty bys sie czul gdybys tak na srodku ulicy dostal w p*zde z zaskoczenia za damski h*j.

Thauglorimorgor

2013-03-10, 01:15
Nie wiem jak bym się czuł, bo byłbym nieprzytomny. Odnosiłem się do wszystkich "honorowych fajterów", nie konkretnie filmiku. To tak gdybyś nie ogarnął.