18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego palenia!

zygmuntor • 2013-10-03, 19:45
Gdyby się wydało, że dzieciaki w toalecie palą marychę, to właściciel lokalu mógłby stracić licencję. Dlatego zwraca się do "palaczy" z dość konkretną i jasno przedstawioną prośbą o zaprzestanie...

Do 0:48 palenie. Od 0:48 typ przychodzi negocjować
źródło: http://www.ochevidets.ru/rolik/56951/

Garett1

2013-10-04, 00:03
W p*zdę narkusom pie**olonym!

menelreoot

2013-10-04, 00:14
Może i ten pierwszy strzał nie taki groźny, ale jak by tym pustym łbem w kant umywalki przypie**olił.
To klub by miał więcej problemów niż utrata licencji.

kudi88

2013-10-04, 00:38
Koleś w czerwonej koszuli jeden buch i jedno pie**olnięcie hehe dobry sztyn ;)
Garett1 Twój stary wolał klej ;)

manio49

2013-10-04, 00:44
Aaale ich wyj***ło, dobry stuff.

CZN

2013-10-04, 01:28
Zarammoth napisał/a:

Bardzo dobrze. Teraz już nawet w podstawówkach ćpają, bo to modne i takie dorosłe. Za kilkanaście lat będą po ulicach chodzić same warzywa.




Warzywo to cię cisło.

Czytam te wasze pie**olone komentarze i nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Co jeden k***a pewnie w tej chwili albo wali wiadro, albo lolka jara, albo wali bongo a tu k***a wielkie moralitety. ch*j wam w gardło po same jaja aż się odechce tego pie**olonego pedalskiego mamlania ciulska.

To samo potem k***a z rządem "och k***a jak nam źle, jak niedobrze". ZAMKNIJ RYJ CIOTO! Nie działasz to k***a morda albo rusz dupę i zrób coś więcej niż zmarnowanie transferu na te pie**olone wypociny o buntach.


:fuck-off:

duży

2013-10-04, 07:10
Dobry z niego negocjator. Powinni go wysyłać na akcje z niedoszłymi samobójcami :)

MoonBlaze

2013-10-04, 13:42
CZN napisał/a:




Warzywo to cię cisło.

Czytam te wasze pie**olone komentarze i nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Co jeden k***a pewnie w tej chwili albo wali wiadro, albo lolka jara, albo wali bongo a tu k***a wielkie moralitety. ch*j wam w gardło po same jaja aż się odechce tego pie**olonego pedalskiego mamlania ciulska.

To samo potem k***a z rządem "och k***a jak nam źle, jak niedobrze". ZAMKNIJ RYJ CIOTO! Nie działasz to k***a morda albo rusz dupę i zrób coś więcej niż zmarnowanie transferu na te pie**olone wypociny o buntach.


:fuck-off:





Oj, oj oj. Bo zaraz wybuchniesz :amused:

CZN

2013-10-04, 14:04
MoonBlaze napisał/a:



Obrazek

Oj, oj oj. Bo zaraz wybuchniesz :amused:




Ból dupy na widok hipokryzji i na siłę zabawnych pajaców, pajacu.
:snajper2:

MoonBlaze

2013-10-04, 14:16
Idź nie być zabawnym gdzie indziej.

Ciapaty88

2013-10-04, 14:53
Sam jaram i uważam, że jaranie w tego typu lokalach to debilizm. Jak miałem 17-18 lat to może by mi coś tak głupiego do głowy przyszło, a teraz? Przecież równie dobrze możesz sam podejść do ochrony i wyj***ć im wpysk. Wyjdzie na to samo:) Prywatnie nienawidzę ochroniarzy w klubach, bo w 90% to zjeby, ale Ci gówniarze to jeszcze większe zjeby.

go...........11

2013-10-04, 15:12
Dobrze poskładał p*zdofonów. Tacy palacze, co to k***a nie oni, w końcu wziął bucha marihahuany. Może się oduczą debile zgrywać kozaków.

kials

2013-10-04, 15:21
1. Zachował się jak p*zda bo pierwszego typa jebnął z zaskoczenia.
2. Ci kolesie to p*zdy bo we trzech dostali po mordzie od jednego typa.
3. Redbaron to p*zda, rozj***ł mnie komentarzem w tym temacie jak i w każdym innym.

I btw. koleś powinien najpierw przyjść i im powiedzieć że jak chcą jarać to na pewno nie tutaj (czyt. WYpie**alAĆ MI Z TYM), a nie napie**alać ich od razu po łbie. ;-) Z drugiej strony nie wiem czy ich już nie upominał wcześniej.

Arthail

2013-10-04, 16:13
Dobrze zrobił.
Zero tolerancji

czarkowskY

2013-10-04, 17:24
chickeneatingcat napisał/a:

k***a, albo sam masz ~15 lat jak te gnojki z nagrania albo jesteś zwyczajnie pie**olnięty albo jesteś z antify, co oznacza, że oba poprzednie.

j***ne gnojki w takim wieku może się posrali przynajmniej i pomyślą drugi raz jak zapalą.
Czy to fajki czy 'leczniczą marijuauauajajanę, która nie powoduję żodnych skutków ubocznych, nie wpływa źle, ba, nawet raka leczy'.



Czy leczy czy szkodzi ty się nie wypowiadaj bo autorytet z ciebie żaden, ale na pewno zaszkodziło by małolatowi który dostał strzała jakby lecąc do tyłu zaj***ł o zlew.