18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego grania

~LegendarnyZiom • 2016-03-02, 22:51
Do wiedzenia. :hitler:


Loq14

2016-03-02, 23:29
Takiej to nawet nie jest szkoda przypie**olić, to nie jest kobieta tylko świnia.

spiepszaj_dzbanie

2016-03-02, 23:30
Łapa tego balerona ważyła więcej niż jego paszcza. Pewnie ocknął się godzinę po zakończeniu nagrania.

GlassEdi

2016-03-03, 00:35
Nie cierpie takich jebniętych, durnych ludzi

sauerps

2016-03-03, 00:49
Wiecie co mnie rozpie**ala najbardziej :) Temat przemocy w rodzinie. Stereotyp jest jeden- facet leje babę. Innej opcji nie ma, bo to facet zawsze się najebie, wróci do domu i bije żonę, dzieci i w ogóle jest katem. Tymczasem jest w ch*j przypadków, kiedy sytuacja jest zupełnie odwrotna. Kiedyś słyszałem historie faceta, którego policja zawinęła, bo jechał pijany na rowerze. Jak chcieli go odwieźć do domu, to prosił żeby tego nie robić, bo go żona zajebie. I to jest ta mała różnica, że dla faceta temat przemocy od kobiety jest tematem bardzo wstydliwym, więc w większości przypadków po prostu tego nie zgłaszają, bo to ujma na ich honorze i tak juz zniszczonym przez np taką lochę jaką widać na filmiku, ale trwają w tym bo coś tam w ich głowie mówi im że tak mimo wszystko jest ok.

elfis

2016-03-03, 07:13
sauerps , masz rację , ale
wierz mi ta przemoc o której piszesz fizyczna to pikuś , ale jak trafi w życiu się jakaś menda co truje ci dupsko od rana do wieczora , to dopiero zastanawiasz się po co się kajtałeś , chyba że facet nie jest dupa i ogarnia świat ,, fanaberii ,, kobiecych

mi...........80

2016-03-03, 07:55
Gruba świnia nie rozumie muzyki.

Widać że chłopu szkoda gitary żeby jej rozj***ć ten pusty łeb.

borys93

2016-03-03, 09:22
co jak co, ale krzesło to ma zajebiście wytrzymałe.

Mom and Death

2016-03-03, 09:47
Atak wieloryba! Podaj, k***a, harpun!!!

Loq14

2016-03-03, 10:16
sauerps napisał/a:

Wiecie co mnie rozpie**ala najbardziej :) Temat przemocy w rodzinie. Stereotyp jest jeden- facet leje babę. Innej opcji nie ma, bo to facet zawsze się najebie, wróci do domu i bije żonę, dzieci i w ogóle jest katem. Tymczasem jest w ch*j przypadków, kiedy sytuacja jest zupełnie odwrotna. Kiedyś słyszałem historie faceta, którego policja zawinęła, bo jechał pijany na rowerze. Jak chcieli go odwieźć do domu, to prosił żeby tego nie robić, bo go żona zajebie. I to jest ta mała różnica, że dla faceta temat przemocy od kobiety jest tematem bardzo wstydliwym, więc w większości przypadków po prostu tego nie zgłaszają, bo to ujma na ich honorze i tak juz zniszczonym przez np taką lochę jaką widać na filmiku, ale trwają w tym bo coś tam w ich głowie mówi im że tak mimo wszystko jest ok.



A najlepsze jest to, że nikt baby nie ukarze za to, że napie**ala faceta. Faktem jest, że takie coś ma miejsce tylko jak parą jest bardzo chudy gościu i fest dziołcha ze śląska. Chociaż i tak najbardziej rozpie**ala to jak taka furiata jest np. przez policję zatrzymywana ale dalej okłada i policję i chłopa.

Alonso

2016-03-03, 10:40
Pantoflarz j***ny. Co myśli sobie jego syn patrząc jak ojciec daje się tłamsić grubej piździe.

longinus

2016-03-03, 12:41
dlaczego ta gruba pani tak się wk***iła?

qhash

2016-03-03, 13:28
tak bym przyj***ł tej grubej piździe, że by w powietrzu zrzuciła połowę masy

vass

2016-03-03, 13:35
longinus napisał/a:

dlaczego ta gruba pani tak się wk***iła?


Bo to było tak.
Facet wchodzi do domu lekko nawalony, a ta p*zda, o łaskawca wrócił do domu, a on jej na to, kto powiedział, że wróciłem, po gitarę tylko wpadłem :)