18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kapral

2014-01-24, 10:57
Faith955 napisał/a:


Kolega chyba nigdy nie miał styczności z zakładaniem firmy, a wiedza o tym na jakich zasadach te dofinansowania są przyznawane chyba pojechała na wakacje, o ile w ogóle była :roll:



od prawie 2 lat prowadzę, zatrudniam 6 pracowników, dostałem dofinansowanie z inkubatora

Faith955

2014-01-24, 15:56
kapral napisał/a:



od prawie 2 lat prowadzę, zatrudniam 6 pracowników, dostałem dofinansowanie z inkubatora


I tylko na tyle jesteś mi w stanie odpowiedzieć? Współczuję pracownikom zmarnowanych przyszłych lat(lub tygodni) z takim doinformowanym szefem, zakładając, że to prawda.
Więc mogę już wyjść, miło się masakrowało, pa :szczerbaty:

btw. serio ciężko jest mi uwierzyć, że z taką wiedzą o UE i argumentami(które rozj***łem) jesteś w stanie prowadzić coś więcej niż auto, o firmie pomyślałbym na końcu :roll:

Rezor

2014-01-25, 00:10
@kapral
Nigdzie sobie nie zaprzeczam. Grekom pomogli, a nas standardowo jeszcze dobiją. A jeśli chodzi o to Twoje dofinansowanie to dobry rząd i bez UE byłby w stanie to ogarnąć. Za darmo tego też nie dostałeś i nawet nie wiesz kiedy i jak ale będzie trzeba to zwrócić (nawet jak nie Ty to ktoś inny :) )

kapral

2014-01-25, 00:16
Faith955 napisał/a:

btw. serio ciężko jest mi uwierzyć, że z taką wiedzą o UE i argumentami(które rozj***łem) jesteś w stanie prowadzić coś więcej niż auto, o firmie pomyślałbym na końcu :roll:



to żeś się k***a zdziwił, nie? :) a ty co, na 1/8 etatu?

Faith955

2014-01-25, 01:34
kapral napisał/a:



to żeś się k***a zdziwił, nie? :) a ty co, na 1/8 etatu?


Czemu miałbym się zdziwić? Wpierw musiałbym Ci uwierzyć :roll: Widzę, że wciąż unikasz głównego tematu naszej "dyskusji", ale nie dziwię się, chociaż miałem nadzieję, że czymś mnie zaskoczysz lub rozbawisz... Liczyłem na jakiś kolejny "argument" który mógłbym równie skutecznie (o czym świadczy Twoja reakcja) jak wcześniej zmielić z gównem i podać Ci na obiad, ale widzę, że najadłeś się wcześniejszą porcją więc ten komentarz potraktuj jako deser :szczerbaty:




Pewnie zaraz powiesz żeby nie wyjść na kompletnego debila, że udajesz trolla który prowokuje mnie do marnowania czasu na dyskusję z byle kim, ale musisz wiedzieć, że takie wymówki już dawno wyszły z użycia i kretyn to kretyn, a nie troll. Milczenie uznam za zakończoną "dyskusję", kolejny ch*jowy komentarz też, więc się postaraj albo sp***alaj(nawet rym siadł, pewnie to nierzadkie zjawisko kiedy ktoś z Tobą rozmawia używając podobnych słów)

kapral

2014-01-25, 09:28
Faith955 napisał/a:


Czemu miałbym się zdziwić? Wpierw musiałbym Ci uwierzyć :roll:



mam szczerze wyj***ne czy mi wierzysz czy nie. :-D mam również szczerze wyj***ne na wchodzenie z tobą w dyskusje. wyraziłem swoje zdanie

Faith955

2014-01-25, 12:02
kapral napisał/a:



mam szczerze wyj***ne czy mi wierzysz czy nie. :-D mam również szczerze wyj***ne na wchodzenie z tobą w dyskusje. wyraziłem swoje zdanie


Gdybyś miał wyj***ne to byś po prostu zamknął dupę, a nie pokazywał mi jak to bardzo masz wyj***ne. Nie wyraziłeś tylko swojego zdania, zacząłeś dyskusję podając ch*jowe argumenty, a gdy ktoś zaburzył Twój ch*jowy światopogląd wpadłeś w panikę i nie masz pomysłu jak z tego wybrnąć :roll:

Ale dobra, widzę, że ta dyskusja Cię przerasta i jak trafiasz na godnego przeciwnika to po prostu sp***alasz z podkulonym ogonem. Idź do innych tematów i miej nadzieję, że znowu na siebie nie trafimy, bo zaczną Cię boleć nogi od wiecznego uciekania :szczerbaty:
:idzwch*j:

kapral

2014-01-25, 16:31
Faith955 napisał/a:


Gdybyś miał wyj***ne to byś po prostu zamknął dupę, a nie pokazywał mi jak to bardzo masz wyj***ne. Nie wyraziłeś tylko swojego zdania, zacząłeś dyskusję podając ch*jowe argumenty, a gdy ktoś zaburzył Twój ch*jowy światopogląd wpadłeś w panikę i nie masz pomysłu jak z tego wybrnąć :roll:

Ale dobra, widzę, że ta dyskusja Cię przerasta i jak trafiasz na godnego przeciwnika to po prostu sp***alasz z podkulonym ogonem. Idź do innych tematów i miej nadzieję, że znowu na siebie nie trafimy, bo zaczną Cię boleć nogi od wiecznego uciekania :szczerbaty:
:idzwch*j:



jeszcze mi humor poprawiłeś :-D ty to dopiero musisz mieć kompleksy że taki ból dupy złapałeś :mrgreen: pozdrawiam i życzę żebyś kiedyś wyszedł z tego k***idołka w swoim umyśle i zaczął żyć, bo na wyszukiwaniu spisków i "j***niu unii" to ty na rodzinę nie zarobisz.

a światopoglądu mi nikt nie zburzył bo nie obchodzą mnie randomowi ludzie w necie, którzy w dodatku nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia :roll: przeciwnikiem jesteś dla mnie żadnym

Faith955

2014-01-25, 21:50
kapral napisał/a:



jeszcze mi humor poprawiłeś :-D ty to dopiero musisz mieć kompleksy że taki ból dupy złapałeś :mrgreen: pozdrawiam i życzę żebyś kiedyś wyszedł z tego k***idołka w swoim umyśle i zaczął żyć, bo na wyszukiwaniu spisków i "j***niu unii" to ty na rodzinę nie zarobisz.

a światopoglądu mi nikt nie zburzył bo nie obchodzą mnie randomowi ludzie w necie, którzy w dodatku nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia :roll: przeciwnikiem jesteś dla mnie żadnym



W którym momencie wyłapałeś moje kompleksy lub ból dupy? Póki co to Ty od 4 postów nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć na k***a jeden :szczerbaty: Sam chciałeś argumenty, dostałeś na tacy kontrargumenty do których nie jesteś się w stanie odnieść i chcesz mi powiedzieć, że to ja nie mam nic konstruktywnego do powiedzenia? :szczerbaty:
Nie wyszukuję żadnych spisków, wprawdzie mówiąc jesteś jedyną osobą z którą próbowałem dyskutować na ten temat(jeśli chodzi o internet), mam ciekawsze zajęcia. Wchodzę na ten temat tylko po to żeby zobaczyć czy czymś mnie zaskoczysz, że może w końcu odpowiesz mi na kontrargumenty, a tymczasem w moich wypowiedziach widzisz, że:
mam kompleksy, ból dupy, szukam spisków, pracuję na 1/8 etatu :szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty:
Nie wiem skąd te wnioski, ale nie chcę wiedzieć chociaż podejrzewam, że jesteś uczniem BongMan'a.

Jestem już pewny, że od Ciebie nic ciekawego nie wyciągnę(4 Twoje posty o niczym), nawet humoru. To przestaje być zabawne, a robi się żałośnie niesmaczne.
Teraz już na poważnie, napiszesz coś ciekawego albo sp***alaj, bo już mi szkoda czasu żeby odpisywać na te bezwartościowe komentarze i tak odpisałem już na za dużo, aż się sam sobie dziwię
:samoboj:

kapral

2014-02-04, 00:22
:-D pisz dalej, cały czas mam ubaw