18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma łatwo

needsomefps • 2013-12-15, 07:54
Gość nagrywał przywitanie do kanału jutube.
Próbował, próbował, aż.. sami zobaczcie. :D


quark

2013-12-15, 10:45
uwielbiam jak działają prawa Murphy'ego :amused:

raf-ret

2013-12-15, 10:54
nie wie co to montaż filmu ? i tego że warto robić oddzielne sceny ?

kroplowa

2013-12-15, 12:33
Nie chciał montować, żeby wyglądało bardziej wiarygodnie?

Ja bym postawił lusterko za kamerą na jego miejscu..

Michster

2013-12-15, 22:24
Gówno, a ten pseudo piłkarz to pedał ;_;

andrewerty

2013-12-15, 22:38
kroplowa napisał/a:

Ja bym postawił lusterko za kamerą na jego miejscu..


a ja bym nie wrzucał tu tej sraki
to nie jest k***a srejk...

WeeR88

2013-12-15, 22:52
raf-ret napisał/a:

nie wie co to montaż filmu ? i tego że warto robić oddzielne sceny ?



wycinanie scen jest dla pedałów. Potem mamy filmiki pseudo vloggerów mające 2 minuty i 60 cięć.

~DMT

2013-12-15, 23:41
A ja tu wyczuwam czysty psycho-marketing. Jakby trafił od razu, no to ch*j, nie jeden tak potrafi, jakbym sam się wk***ił to pewnie któreś tam ujecie by mi siadło. A tu jest pokazana niby dramaturgia tego jak to ciężko nakręcić filmik. Jakby trafił od razu, reakcja była by mniej więcej na poziomie: Gra, trenuje, trafił to trafił, na ch*j drążyć temat, filmik trwałby max 10 sek. Przeciętny odbiorca internetów, oglądnąłby i scrolował dalej.... A tu niby, jakie to wielkie poświecenie, próby i porażki, o koszulce you tube to już nawet nie wspomnę. I nagle jak trafia, to akurat przez "przypadek" odwrócił się, nie napie**alając swojej regułki. No popatrzcie CO ZA NIE FART.... heheheh ;) Znam się "trochę" na tym ;) , jakby ktoś chciał troszkę więcej się dowiedzieć na temat reklam i psycho-marketingowi, zapraszam na PW. Oczywiście nie za darmo k***a ;) Agencje reklamowe biorą za to gruby hajs, a czasem robią coś takiego że po prostu ręce opadają. Więcej polotu i finezji, w tym smutnym jak p*zda kraju panowie....

needsomefps

2013-12-16, 00:41
@MaszAyahuaskę

Co ty pie**olisz..
Ten filmik po prostu jest z jego drugiego kanału, tam wrzuca wszystkie nieudane próby, smieszne akcje itp..
joltterfootball - to jego oryginalny kanał. A teraz masz, sam się prosiłeś:


~DMT

2013-12-16, 01:40
t27z, maść nie przejdzie, bo nie jest potrzebna. Nie mam nic do tego, że chłopak robi to czy tamto, chwała mu za to że potrafi sobie organizować wolny czas. skoro jest tak jak mówisz, to niech się odewię do mnie i można coś z tego wykombinować na skale światową, jak jeszcze trochę potrenuje. Marketingiem i całą resztą zajmę się ja... wiem co mówię. A nie zastanawiałeś się prypadkiem dlaczego ma 2gi kanał? No właśnie... Do tego całego filmiku, wystarczy dołożyć troszkę muzyczki, obrobić w afterefects, założyć parę filtrów, plus napisy i przejścia, można z tym lecieć w świat, i podpisywać kontrakty....

blokers27

2013-12-16, 21:58
Skupiacie się jak zwykle nie na tym co trzeba chłopaki... Pytanie brzmi: na co on ma te włosy zrobione? Bo to ni żel ni pasta do włosów... Czego on ku@wa używa? ;]