18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie leczy się zdrowych ludzi

Se...........ki • 2011-06-21, 18:44
Moja narzeczona od pewnego czasu pokazuje mi, różne doświadczenia(eksperymenty z ludźmi), testy psychologiczne, by odkryć źródło mojej niechęci do murzynów i Żydów. Gdy, któryś z tych testów wskaże owe "źródło" ,będzie można je wyeliminować.

Powiedziałem jej, że moim źródłem niechęci do murzynów i Żydów są oni sami, więc może rozpocząć eliminacje.

Czytam gazety i oglądam wiadomości, ale nie znalazłem niczego o białej kobiecie zabijającej murzynów i Żydów.

Chyba nie chce mnie "wyleczyć".

camperboy

2011-06-22, 21:16
Współczuje dziewczynie takiego ksenofoba....

Ra...........or

2011-06-22, 22:17
Przeczytałem to raz, przeczytałem dwa ale dalej jest bez sensu. I k***a, rasizm nie jest od tego żeby się z nim obnosić.

Se...........ki

2011-06-22, 23:11
Raynor napisał/a:

Przeczytałem to raz, przeczytałem dwa ale dalej jest bez sensu. I k***a, rasizm nie jest od tego żeby się z nim obnosić.



Dla takich jak Ty, chciałem zrobić wersję obrazkową, ale mam wysokie mniemanie o społeczności sadistic-a. Ale jak widzę odbiegasz od reszty. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, którym mniej lub bardziej kogoś zainteresujesz.
Nie jestem rasistą (nie chciało mi się tłumaczyć tego w poście), po prostu mam pewną niechęć do niektórych ludzi.

PS. Nie będziesz mi k***a mówił z czym mam się obnosić a z czym nie! :evil: :fuck-off:

Ra...........or

2011-06-23, 00:25
Cytat:

Dla takich jak Ty, chciałem zrobić wersję obrazkową, ale mam wysokie mniemanie o społeczności sadistic-a. Ale jak widzę odbiegasz od reszty. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, którym mniej lub bardziej kogoś zainteresujesz.
Nie jestem rasistą (nie chciało mi się tłumaczyć tego w poście), po prostu mam pewną niechęć do niektórych ludzi.



Popodlizuj się jeszcze trochę "społeczności sadistica", zwyzywaj murzynów i żydów by dostać te kilka piw, czy co tam lubisz - To co napisałeś nadal będzie wtórne i głupie. Sory stary za słaby kaliber na tą stronę...


Cytat:

PS. Nie będziesz mi k***a mówił z czym mam się obnosić a z czym nie!




Tak no cóż właśnie powiedziałem. k***a. To co, po szkole na garażach?

niktwazny666

2011-06-23, 00:35
Słaby kawał. Taki nijaki w sumie.

Se...........ki

2011-06-23, 12:47
@Raynor: Tak więc według Ciebie, każda pozytywna opinia w stronę drugiej osoby jest podlizywaniem się? :ks_homer: Powinienem napisać: Tym wszystkim tępym ch*jom z sadistic-a powinienem przedstawić, to w formie obrazków, ale nie Tobie wielce oświecony oklepywaczu z ZA garażów!

TomeK712

2011-06-23, 21:26
Ja pie**ole - wyraża więcej niż 1000 Waszych poj***nych słów...

Ra...........or

2011-06-23, 22:53
@xxSekiPlxx Nie. Według mnie to co napisałeś jest po prostu do dupy i twoje wymuszone robienie z siebie takiego zajebistego sadysty tego nie zmieni. To wszystko co staram ci się przekazać już trzecim postem.

Se...........ki

2011-06-24, 07:57
Raynor napisał/a:

@xxSekiPlxx Nie. Według mnie to co napisałeś jest po prostu do dupy i twoje wymuszone robienie z siebie takiego zajebistego sadysty tego nie zmieni. To wszystko co staram ci się przekazać już trzecim postem.



:homer: :ok***a:

Passea88

2011-06-24, 23:28
A mi sie podobuje. Piwo ;D

Gabini

2011-06-28, 17:09
xxSekiPlxx napisał/a:

Moja narzeczona od pewnego czasu pokazuje mi, różne doświadczenia(eksperymenty z ludźmi), testy psychologiczne


szczerze wspolczujemy

Marc_

2011-11-17, 17:29
Jestes chorym popaprancem

superfosfat

2011-11-19, 11:26
Opowiedziałeś to na imprezie i twoim głupim kolegom się spodobało to musiałeś oczywiście na sadistic wstawić. Wymuszony sadyzm, mogłeś się jeszcze bardziej rozpisać... :plzdie: