18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie gmerajcie przy Konstytucji"

vonreinert • 2015-12-20, 13:17


Wojna polsko-polska trwa w najlepsze, a w oku cyklonu takie perełki :D Polecam jeszcze w 6:28 babę z pedalską flagą. Mina bezcenna. Zresztą nie tylko jej. Naprawdę warto zobaczyć ;p

Forczman

2015-12-20, 13:26
Banda zjebów.

Mr.Drwalu

2015-12-20, 13:38
Oczywiście, że trwa! Ponieważ tłum pie**olonych niedorozwojów woli być kierowany przez zdrajców komunistycznych! :hitler:

Lordzik92

2015-12-20, 13:38
Im większe przyzwolenie ludu na manifestacje KODu tym bliżej do targowicy v2. PiS nie jest ideałem, ale po części spełnia swoje obietnice rozliczenia dawnych decydentów, stąd ten skowyt byłych partyjniaków. Mam nadzieje że wkrótce poleje się fala zwolnień w tv, a gazetki utrzymujące się kiedyś z reklam rządowych zbankrutują i skończy się ten seans skłócania narodu, ku uciesze wrogom.

Gadowski apeluje o spokój i olanie tematu, bo to najlepsza metoda by nie brać udziału w pomocy dla KODowców.

sa...........os

2015-12-20, 15:52
Mr.Drwalu napisał/a:

Oczywiście, że trwa! Ponieważ tłum pie**olonych niedorozwojów woli być kierowany przez zdrajców komunistycznych! :hitler:



Tzn po której stronie są ci zdrajcy komunistyczni? :roll: Bo już nie nadążam za wartką akcją tego spektaklu.

lesiot

2015-12-20, 16:18
PO to ci co PRLowskiej komunie robili dobrze. A PiS jest przeciw PRLowskiej komunie bo nie lubi konkurencji i strasznie im zazdrosci, bo PiS chce zaprowadzić swoją komunę.
A okrągły stół to zasługa i PO i PiSu.