18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie doczekała zwycięstwa cara putina...

Halman • 2023-08-19, 21:06

rosyjski emeryt wchodzi na kurs kolizyjny...

Geraldinio

2023-08-19, 21:50
To bardziej wygląda na emerytkę, ale i tak ch*j ze starą raszplą. Pewnie w czasie 2 wojny szykowała kanapki mężowi, żeby miał siłę, przy strzelaniu w tył głowy polskim oficerom w Smoleńsku, albo gwałceniu Polek podczas swojej tzw. "wojny ojczyźnianej".

Tradycyjnie: każdy martwy rusek to dobry rusek.

Bart47

2023-08-19, 22:43
Geraldinio napisał/a:

...albo gwałceniu Polek podczas swojej tzw. "wojny ojczyźnianej".



Spójrz na plusy... Może gdyby nie jej mąż i inni wojacy armii czerwonej, to nigdy byś się nie urodził...

Geraldinio

2023-08-19, 22:58
Bart47 napisał/a:

Spójrz na plusy... Może gdyby nie jej mąż i inni wojacy armii czerwonej, to nigdy byś się nie urodził...



Ani babcia ani matka nie urodziły się w czasie 2 wojny, lub tuż po niej, tak więc na szczęście ruskich zj***nych genów na pewno nie mam.

Bart47

2023-08-19, 23:05
Geraldinio napisał/a:

ruskich zj***nych genów na pewno nie mam.



To dobrze, ale gdyby to Hitler wygrał wojnę i przejął kontrolę nad Polską, to czy polski naród w ogóle by istniał? A gdyby nie istniał, to Ty też byś nie istniał.
Może za dużo gdybania. Wcześniej napisałeś o strzelaniu w tył głowy. Myślę, że to całkiem humanitarny sposób na pozbywanie się przeciwników. Na pewno mniej bestialski niż nadziewanie niemowląt na sztachety płotów, co praktykowali 'bracia' Ukraińcy w tamtych czasach. Pokój z Tobą.


Yolanda

2023-08-19, 23:08
Naleśniki po kacapsku.

Payan

2023-08-20, 01:05
Piwo z miejsca. Bo wrzucasz lepsze materiały od Dżesi Pimpka, który zaś mnie irytuje i nie otwieram wstawklek nawet.

Geraldinio

2023-08-20, 08:20
Bart47 napisał/a:

To dobrze, ale gdyby to Hitler wygrał wojnę i przejął kontrolę nad Polską, to czy polski naród w ogóle by istniał? A gdyby nie istniał, to Ty też byś nie istniał.
Może za dużo gdybania. Wcześniej napisałeś o strzelaniu w tył głowy. Myślę, że to całkiem humanitarny sposób na pozbywanie się przeciwników. Na pewno mniej bestialski niż nadziewanie niemowląt na sztachety płotów, co praktykowali 'bracia' Ukraińcy w tamtych czasach. Pokój z Tobą.



UPOwcy wymordowali mi połowę rodziny podczas wesela w Tarnopolskim, ale teraz w 100% popieram Ukraińców, bo nie jestem popie**olony i wiem, że nie oni to zrobili, tylko ich popaprani przodkowie. i nie wmawiaj mi, że 17 września 39' ruskie nam chciały pomóc, a zbrodnia w Katyniu była k***a niezbędna w pokonaniu Hitlera. Myślisz, że bez tego nie dałoby się pokonać Niemców???


Oni z natury są podli, źli, głupi i prymitywni, jak nie umieją ogarnąć swojej władzy, to wszyscy powinni umierać w męczarniach.

gagatek690

2023-08-20, 11:32
Geraldinio napisał/a:

ale teraz w 100% popieram Ukraińców, bo nie jestem popie**olony i wiem, że nie oni to zrobili, tylko ich popaprani przodkowie.



ale te twoje Polki gwałcili też popie**oleni przodkowie tych obecnych rusków więc dlaczego obecnym ruskom nie jesteś w stanie wybaczyć a ukraińcom tak? Wcale "nie jesteś popie**olony" :D . I ta bajka o wymordowanej rodzinie. Większą siłę rażenia będzie miała jak podasz że 3/4 rodziny ci wymordowali

i stawiam dolary przeciwko orzechom że jesteś minimum dwa razy zaszczepiony. Jak ktoś dał się w ch*ja zrobić przy srajdemii to i w upainę wierzy- te wszystkie duchy kijowa, wyspy węży, zestrzelenia Kindżałów przez Patrioty .......

420710247365

2023-08-20, 13:07
gagatek690 napisał/a:

ale te twoje Polki gwałcili też popie**oleni przodkowie tych obecnych rusków więc dlaczego obecnym ruskom nie jesteś w stanie wybaczyć a ukraińcom tak?



Ruskom te ich zwyczaje nie przeszły do dzisiaj i to ich kacapskie państwo robiło i jego oficjalni przedstwaiciele.
W Ukrainie zbrodnie były sprawką paramilitarnej grupy i dzisiaj nikt nawet nie myśli aby pójść w jej ślady.
Rozumiem że może dla kacapa to zbyt skomplikowane bo u was nie ma innej organizacji niż aparat państwowy więc myślicie że wszędzie tak jest.

Geraldinio

2023-08-20, 13:45
gagatek690 napisał/a:

ale te twoje Polki gwałcili też popie**oleni przodkowie tych obecnych rusków więc dlaczego obecnym ruskom nie jesteś w stanie wybaczyć a ukraińcom tak? Wcale "nie jesteś popie**olony" . I ta bajka o wymordowanej rodzinie. Większą siłę rażenia będzie miała jak podasz że 3/4 rodziny ci wymordowali
i stawiam dolary przeciwko orzechom że jesteś minimum dwa razy zaszczepiony. Jak ktoś dał się w ch*ja zrobić przy srajdemii to i w upainę wierzy- te wszystkie duchy kijowa, wyspy węży, zestrzelenia Kindżałów przez Patrioty .......



Bełkoczesz, translator ci sie zj***ł, albo za dużo bimbru :D
Jestem 3x zaszczepiony i dlatego przeżyję, w przeciwieństwie do ciebie. a historii mojej rodziny nie muszę udowadniać randomowemu ruskiemu trollowi.
Ukraińcy się zmienili, ucywilizowali, a ruskie gniją dalej w średniowieczu, dlatego jednym wybaczam, a drugim nie.

gagatek690

2023-08-20, 16:14
"W Ukrainie zbrodnie były sprawką paramilitarnej grupy i dzisiaj nikt nawet nie myśli aby pójść w jej ślad" pie**olisz jak potłuczony chachle. Jakbym czytał wyp***y Kuleby Od razu widać żeś bękart po Akcji Wisła.

dr.lecter

2023-08-21, 23:12
Kolejne kacapskie ścierwo poszło na ch*j. j***ć ją w srakę. Niech ją łapiduchy przepie**olą we wszystkie otwory na raz.