18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chce mi się czekać - pierdole wychodzę

~Angel • 2018-01-03, 12:56
Cytat:

Polski pasażer Ryanair niecierpliwił się, że samolot czeka na płycie lotniska po wylądowaniu. - Wychodzę przez skrzydło - poinformował resztę pasażerów i otworzył drzwi ewakuacyjne. Został aresztowany.
Samolot Ryanair z Wielkiej Brytanii wylądował w Maladze z godzinnym opóźnieniem. Pasażerowie byli zmuszeni czekać około 30 minut, aby obsługa naziemna zajęła się ich rejsem. Pasażer z Polski nie chciał jednak tracić czasu - opisuje "The Guardian".

- Wychodzę przez skrzydło - obwieścił według świadka cytowanego przez "Daily Mail" 57-letni Polak i otworzył drzwi ewakuacyjne. Na nagraniu widać, jak wychodzi z samolotu ze swoim bagażem podręcznym i siada na skrzydle. W tle słychać śmiech pozostałych pasażerów.


przeme13

2018-01-03, 16:15
Proszę o sprostowanie w temacie, że szanowny starszy człowiek miał atak astmy, a nikczemna obsługa nie chciała mu pomóc! To poważny portal informacyjny, a nie jakiś fakt czy inna wyborcza...

krzyks

2018-01-03, 16:25
Pan_Banan napisał/a:

Ja czytałem na jakimś portalu, że koleś ma astmę i się dusił prosił obsługę o pomoc i ta go olała.



Dokładnie, potwierdził to pasażer siedzący obok niego.

Cytat:


Jak podaje Daily Mail mężczyzna miał atak astmy, dusił się i koniecznie chciał wyjść na świeże powietrze. Zgłaszał to załodze samolotu, ale zlekceważono jego prośbę.

Brytyjscy dziennikarze dotarli do pasażera, który siedział obok Polaka, który powiedział, że widział jak 57-latek w trakcie lotu kilka razy korzystał z inhalatora. "Pytałem go nawet, czy dobrze się czuje. Widziałem też, jak brał jakieś tabletki jeszcze przed startem samolotu. Mówił, że wszystko jest ok. Powiedział, że nie lubi latać, bo ma duszności" - powiedział Raj Mistry.

Mężczyzna wrócił po chwili do samolotu, ale służby zapowiedziały, że będzie musiał zapłacić mandat.



Na dobrą sprawę można to podciągnąć pod narażenie na utratę zdrowia czy życia. :kawa:

zonk

2018-01-03, 16:25
No i co z że miał atak astmy? Wyjście na pewno nie pomoże mu w astmie tylko leki. Więc już nie brońcie polaczka.

Pr...........em

2018-01-03, 17:18
"Polaczki" to doskonałe określenie na kpiących z typa bez znajomości sytuacji...

józekdeluxe

2018-01-03, 18:09
Nasi zawsze muszą coś odpie**alać w samolotach.

zonk

2018-01-03, 18:56
Prosiłem napisał/a:

"Polaczki" to doskonałe określenie na kpiących z typa bez znajomości sytuacji...


A jakby lecieli to też wyszedłby na zewnątrz bo się dusi? Co niby załoga miała zrobić z nim?

Angorek

2018-01-03, 19:08
@SQT Na postoju jak silniki i APU są wyłączone to nie działa klimatyzacja. W takim wypadku powinien być podpięty zewnętrzny agregat, a jeśli nie ma takiej możliwości uruchomione APU.
Lecieli Ryanem, czekali 30 minut na obsługę więc mogło się zrobić duszno bo pewnie turbiny uruchomionej nie zostawili.
Gdyby zaczął się dusić w powietrzu to wtedy byłby tzw. "medical" i samolot zawróciłby na najbliższe lotnisko.

jordan632

2018-01-03, 19:58
facet miał atak astmy a obsługa zignorowała jego prośby o pomoc. pismaki jak zwykle przekręcą całą historię

disturbed666

2018-01-03, 20:29
ja pie**ole jaki j***ny polaczek, jak zawsze narobia wstydu

St...........on

2018-01-03, 20:53
@up nastepny burak nie znający sytuacji pie**oli smuty....

@up następny burak nieznajacy sytuacji pie**oli smuty.

zonk

2018-01-03, 22:21
I co obsługa miała zrobić? Wypuścić jaśnie pana mimo że z pewnych przyczyn nie mogli?

Loaloa

2018-01-03, 22:22
Elita sadola ma teraz dylemat - polaczkiem jest typ na skrzydle, czy szydzący z niego w komentarzach. Czekam na rozwój sytuacji i komentarz rzecznika prasowego rządu Republiki Węgier.

DavidBeckham

2018-01-04, 01:37
k***a ludzie, nawet jakby nie miał ataku astmy to i tak zrobił prawidłowo, może nie do końca zgodnie z prawem, ale prawidłowo. Po pierwsze samolot miał godzinne opóźnienie, a do tego jeszcze co najmniej pół godziny po wylądowaniu się czaili, więc Pan wziął sprawy w swoje ręce bo się po prostu wk***ił, nie zrobił nic nieetycznego.

Alonso

2018-01-04, 10:37
Polacy cenią sobie wolność ponad wszystko!