18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie bo ja sie troche cykam

niuniek • 2012-01-29, 13:23


Rura do oczyszczalni :D

boski_adonis

2012-01-29, 22:01
super dzieciaki, było sie małolatem i właśnie tak sie bawiło :) łuk + łąki = polowanie , rura do ścieków = przygoda, przekleństwa nie istniały, pięknie to sobie poprzypominać, jeżeli rodzice tych dzieciaków to oglądają to mogą być z siebie zadowoleni w 100% przynajmniej po obejrzeniu tego materiału, takie powinno być dzieciństwo... ahh...

kinix21

2012-01-29, 22:12
super, prawie jak "Wakacje z duchami" czy inne wspomnienia z dzieciństwa ;-)

pawelow

2012-01-29, 22:18
hmmm... taka refleksja przykra mi się nasunęła - smutne jest to, że podniecamy się czymś co powinno być na porządku dziennym, a w dzisiejszych czasach to rzadkość - normalne dzieciaki z normalnym dzieciństwem. serio to k***a smutne jest :/

brt1529

2012-01-29, 22:44
Pozytywny film, dzieciaki mają zabawę. A najlepsze jest to, że większość z nas tak robiła i tą część pozdrawiam, ludziom którzy tego nie robili mogę tylko współczuć, a ludziom piszącym, że to debile życzę zaczęcia jutro dnia od wejścia pod autobus

meplant

2012-01-29, 23:40
Piwo za jakosciowo lepsza kamere niz 80% innych glupot tutaj!

patryk28091991

2012-01-29, 23:42
Chcemy więcej przygodowych filmów od tych bohaterów ! Pozytywni , nie walą wieśniacką polszczyzną !

I jeszcze to : "cykam , ja się trochę cykam ;-D"

Ruten

2012-01-30, 00:38
Też kiedyś z kolegami poszliśmy rurami. Tylko grubas spękał w połowie drogi, że się nie przeciśnie i trzeba było go szczypać [szedł pierwszy] w końcu doszliśmy do drabinki i kierowcy mieli mocne zdz**ko jak na środku jezdni im wyskoczyliśmy. Typki w moim obecnym wieku ogarniali zrzuty na jakieś samochody na kacenie i jeździli do dziewczyn na inne osiedla. I teraz porównać tamten czas do obecnego... paranoja. Nawet jak sam postanowisz odciąć się od wegetowania przed monitorem to i tak nic nie zmieni bo reszta woli rozrywkę na kwejku. Ja jebie

jakob

2012-01-30, 01:00
O k***a normalne dzieciaki, czyli jednak jest jeszcze nadzieja !

golip

2012-01-30, 10:01
kroplowa napisał/a:



I to byli prawdziwi kumple, a Ty pewnie z nich zrezygnowałeś, bo za szaleni byli i wróciłeś do Tibii?


Jak ja byłem w ich wieku to nie było Tibii (przynajmniej ja nic takiego na oczy nie widziałem)...

Antidektes

2012-01-30, 18:14
Jest jeszcze nadzieja. Gratulacje również dla rodziców :)

HEILicopter

2012-01-30, 18:52
Az sie lezka w oku kreci jak sie na to patrzy... Wspomnienia kurde, wspomnienia... Gdzie te zajebiste czasy beztroski i zabaw od rana do nocy? Ze ja za mlodu tak marzylem, by dorosnac -.-

dmnkzl

2012-03-07, 23:48
Mnie się przypomniało, jak z kumplem wyskakiwaliśmy na kupę piasku.
On skoczył pierwszy. Okazało się, że to nie był piasek, tylko kurzonki. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale u nas tak się na to mówi. Chodzi o olbrzymią stertę kurzych gówien. Rolnicy to w kurzarniach kupują i rozwożą na pola.
A co do kumpla, to wpadł po pas. Chwilę się męczyłem, żeby go stamtąd wyciągnąć.