18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będziesz sprzedawać truskawek na moim targu...

Halman • 2021-06-13, 04:40

dobre bo polskie; sprzedawca truskawek (szczypiacy) starł się na gołe pięści z kierownikiem targu (szczypany)... :amused:

więcej konkretnego info

Novik

2021-06-13, 05:05
Bogowie walka !!

needsomefps

2021-06-13, 05:06
Normalnie postrach Torunia :-D
Cytat:

- Miałem najtańszą truskawę na rynku, po 4-4,50 zł/kg. To innych bolało. Niedawno inni kupcy zablokowali mi wyjazd z targu. Wyzywali mnie - siostra świadkiem.


Szkoda tylko że go ten kierownik targu nie ubił jak świnię

Krzysztof_Elbląg

2021-06-13, 05:34
W TV mówią że susza jest
ch*j ze śniegi były i teraz leje deszcz,
w TV mówią że susza
to
i ceny w górę
Katole obudźcie się

za peo to już wmawiali poprzez TV ciemnej masie frajerom,
frajerów pełno to kontynują to inni


Tu frajerów jest masa

Billans

2021-06-13, 05:40
jakie to przykre wszystko, nawet k***a się nie da truskawek sprzedawać po ludzku. A Pan kierownik to myśli, że co? Pan profesor będzie sprzedawać truskawki? No niestety nie. Dajcie sobie wszyscy na wzajem żyć po prostu...

silwerbalk

2021-06-13, 05:54
Nie wiem czemu ale wierzę typowi.... Janusze mają zmowe rynkową by sprzedawać za 6-8 zł za kg.

modoc

2021-06-13, 05:58
Czyli co, popieracie cwaniaczków januszy którzy wpierdzielają się w czyjeś miejsca pracy i bez uiszczenia opłat sprzedają towar taniej.
W dupie z pisem ale to już walenie takie na oślep jest zwyczajnie głupie. Może ci sprzedawcy wyremontowali plac ogrodzili zrobili normalne warunki i teraz spłacają z tego tytułu kredyt.. A wpierdziela się jakiś cwaniaczek nie chce uiścić opłaty targowej napierdziela bogu ducha winnego ciecia dozorującego. TO jest przykre, zachowujecie się jak typowe bydło z platformy, jak nasi kradną to dobrze i będziemy ich bronić jak konstytucji.

Halman

2021-06-13, 06:08
wyczuwam nadciagający shitstorm...

se...........ed

2021-06-13, 07:16
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

W TV mówią że susza jest
ch*j ze śniegi były i teraz leje deszcz,
w TV mówią że susza
to
i ceny w górę
Katole obudźcie się
za peo to już wmawiali poprzez TV ciemnej masie frajerom,
frajerów pełno to kontynują to inni
Tu frajerów jest masa



Jak k***a tępym ćwokiem trzeba być by sprowadzać politykę do pis i po? dzizus...

Budrys2000

2021-06-13, 08:23
U mnie w mieście aktualnie cena 8-10 za kg. ;-)

lakeroll

2021-06-13, 08:25
społeczeństwo chce być zachodem ale zachowanie dalej jak dzikusy w dżungli, jak facet sprzedaje truskawki bez opłaty na targowisku to trzeba spokojnie do tego podejść, np. zważyć ile facet ma truskawek (każdy handlowiec po kobiałkach policzy kilogramy), policzyć ile na tym zarobi, wyliczyć karę np. do każdego kg doliczyć 100% ceny, wystawić mandat z potwierdzeniem odbioru, wszystko dokumentować, za każdym razem gdy się pojawia wzywać policje aby sporządziła notatkę, jak nie zapłaci to do sądu po nakaz zapłaty

a teraz prawdopodobnie kierownik będzie miał zawiasy, a szczypiący tylko będzie bardziej pewny siebie

Znawca_Cipek

2021-06-13, 08:59
Halman napisał/a:

więcej konkretnego



To dobre jest, ale powinienes dac tytul taki, jak oni :D

Toruń: Bójka na targowisku! Sprzedawca truskawek kontra kierownik. Co tam się wydarzyło? Mamy komentarze!

konradkonradkonrad

2021-06-13, 09:01
jeszcze 2 tygodnie temu truskawki były po 35zł dzis ledwo po 10zł są ale tak to czysty przypadek a nie banda januszy co ustawiła cene

mooraz

2021-06-13, 09:02
lakeroll napisał/a:

społeczeństwo chce być zachodem ale zachowanie dalej jak dzikusy w dżungli, jak facet sprzedaje truskawki bez opłaty na targowisku to trzeba spokojnie do tego podejść, np. zważyć ile facet ma truskawek (każdy handlowiec po kobiałkach policzy kilogramy), policzyć ile na tym zarobi, wyliczyć karę np. do każdego kg doliczyć 100% ceny, wystawić mandat z potwierdzeniem odbioru, wszystko dokumentować, za każdym razem gdy się pojawia wzywać policje aby sporządziła notatkę, jak nie zapłaci to do sądu po nakaz zapłaty
a teraz prawdopodobnie kierownik będzie miał zawiasy, a szczypiący tylko będzie bardziej pewny siebie


Nudzi ci się na co dzień? Po Co? Przeliczać? I bujać się po sądach przez idiotę? A potem po komornikach? Przecież szybciej i prościej jest wpie**ol dać. Tanio, szybko, skutecznie. Spokój od ręki. Dosłownie.