18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niderlandy czyli ...

zwierzak30 • 2023-10-05, 21:01
holenderski precedens? :mrgreen:


Znalezione na jewtubie,ale link nie obsługiwany. :(
Gość ma kanał o kryminalnych ciekawostkach z holandii.

Maculata

2023-10-06, 15:46
CzerstWybut napisał/a:

Z twoim zlewaczałym podejściem to złodziejstwo by się jeszcze bardziej szerzyło, ale nie dla rzekomych rzeczy które by kradli, ale dla odszkodowania jakie by uzyskiwali przez nie znalezienie przy nim skradzionych rzeczy, bo wtedy by go nielegalnie przeszukali. Powiedz mi jeszcze że sprawdzenie tożsamości przypadkowej osoby na ulicy też jest nielegalne?



W Polsce jest.

Cipczan

2023-10-06, 16:16
Ale legionistom ichnia milicja wpie**oliła na stadionie.

adikoooz

2023-10-06, 17:27
Holandia to typowe kundle, co drugi czarny, a do afryki daleko. To jakiś wypied z Niemiec. Śmieją się z nich i Anglicy i Niemcy. Państewko wielkości województwa...Nie lubię legii, ale w tym temacie im kibicuję

Huherko

2023-10-06, 17:36
Proste - skoro nie ma dowodów, trzeba go wypuścić, oddać mu paczuszkę i zwinąć na następnym skrzyżowaniu bo jest podejrzenie, że posiada narkotyki xD

CzerstWybut

2023-10-06, 17:45
duzyblend napisał/a:

Owoce zatrutego drzewa. Ale dla niewolników to mało istotne, służby to dla nich bogowie i chęcią przyjmą każde upokorzenie. Nawet jeśli zdobyli dowody nielegalnie to nieistotne bo Polaka można upodlić na niespotykaną dotąd skale a ten i tak nie zaprotestuje.



Ja tam wole żeby nielegalnie policja zbierała dowody na dilerów, pedofili czy sk***iałych złodzieji

mordka009

2023-10-07, 00:29
teoretycznie wszystko tak jak powinno być. Dowody pozyskane niezgodnie z prawem nie mogą być brane pod uwagę podczas rozprawy ¯\_(ツ)_/¯

PsikutaBezS

2023-10-07, 01:50
mordka009 napisał/a:

teoretycznie wszystko tak jak powinno być. Dowody pozyskane niezgodnie z prawem nie mogą być brane pod uwagę podczas rozprawy ¯\_(ツ)_/¯



Chyba w USA - czyli mafii prawniczej. Nie masz kasy = gnijesz w więzieniu...