18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kemcia

2014-02-18, 21:18
Wiem że może powtarzam po innych, ale trudno.

Ale mnie ten ryży ryj wk***ia.

xts

2014-02-18, 21:21
powinno być "emerytka-40 niewolniczej pracy" "pedofil-morderca-oddzielna cela, cdziennie ciepłe duże posiłki"

midnightc

2014-02-18, 22:17
Trza tylko przypomnieć, że kaczor był ministrem sprawiedliwości, a szczekający wszędzie wierny piesek Ziobro zajmował się wymuszaniem zeznań od emerytów wobec lekarzy, czy umożliwianiem romansowania Jamesowi Błedowi, zamiast zająć się tym co ważne. Jak widać pamięć wyborców sięga tylko rok/dwa lata wstecz, a przy następnych wyborach będzie zły kaczor a dobry Tusk, zamiast całe to szambo w końcu wybrać.

~DMT

2014-02-18, 22:21
W czyim kraju?! No k***a bo jebnę.... POLSKA jest dla POLAKÓW, a nie dla rudej k***y. Dziękuję skończyłem. Chciałem tylko przypomnieć tym co może sobie pozapominali, to jest NASZ kraj i coś mi się wydaje że jeszcze chwilę i odbędą się zmiany na lepsze...


I JESZCZE JEDNO!!!


Rozpie**ala mi nadgarstki, jak słyszę że albo kaczor, albo tusk. Do ch*ja ogarnijcię sie, ile można oglądać cały czas te sprzedajne ryje?

Ek...........em

2014-02-18, 22:31
Sprawiedliwość w kraju Tuska.
Cały Sadol w nerwach bluzga
Na Rudego. Na premiera.
Co ponoć Polskę rozbiera.
Porozdaje, porozkrada.
Nikt tutaj nie lubi dziada.
Szkoda tylko, moi mili
że nikt z Was się nie wysili
zza kompa łba nie wychyli
Byśmy wszyscy lepiej żyli.
Protest jakiś, manifesty.
Rządowi sprzeciwu gesty.
Wysłać władzy gest wyraźny
Żeśmy naród jest, nie błazny.

kaiel

2014-02-18, 22:39
Trynkiewicz ma ponad 25 lat stażu na tym samym stanowisku i robota po 24h bez urlopów, dziwisz sie...
Pani Zofia sie opie**alała

Szron

2014-02-18, 23:09
Czy Pani Zofia wyraziła zgodę na przetwarzanie jej wizerunku?

Naprawdę obraźliwe zestawienie.

Pani Zofia >>>> trynki winki >>>> i na dokładkę facjata największego złodzieja III RP samego rudoldioni

Ja bym czuł się obrażony i zniesławiony.

Jonasz-Koran-Mekka

2014-02-19, 00:11
k***a ta mina Tuska rozpie**ala, co za k***a ryży ch*j pie**olony

Linneus

2014-02-19, 00:20
Tak, ku*wa, Tusk osobiście Trynkiewiczowi w zębach kasę nosi. Taki mamy system świadczeń, którego nikt nie jest w stanie zreformować (bo zaraz się odzywają ci co chcą wincyj a opozycja się szarpie na łańcuchach jak psy przy budzie). Pewnie, Tusk nędzny, zero woli i inicjatywy politycznej, ale ogarnijcie się do ku*wy nędzy, pada-tusk, trynkiewicz-tusk, gender-tusk, żona nie daje - tusk (o, sorry, jestem na sadisticu - ręce jakieś suche - tusk).

dulek93

2014-02-19, 00:26
ja pie**ole jest mi smutno już! Kocham ten Kraj uwielbiam naszą historie tyle ludzi poświęciło życie by żyło się dobrze a tu trafi się taki rudy Tusk i nie tylko on ale też jego cała ferajna i wszyscy rządzący którzy prywatyzują wszystko i sprzedają co się da robią afery kradną kasę, naszą kasę z podatków i innych badziewi ! podatek od śmieci , śmieciowe umowy... i inne gówna... naprawdę z czasem będzie trzeba rozważyć wyjazd z tego kraju bo się coraz gorzej robi....


Ps. nie trzeba maści na ból dupy.... mam już cały zapas...

Kubas1993

2014-02-19, 00:31
midnightc napisał/a:

Trza tylko przypomnieć, że kaczor był ministrem sprawiedliwości, a szczekający wszędzie wierny piesek Ziobro zajmował się wymuszaniem zeznań od emerytów wobec lekarzy, czy umożliwianiem romansowania Jamesowi Błedowi, zamiast zająć się tym co ważne. Jak widać pamięć wyborców sięga tylko rok/dwa lata wstecz, a przy następnych wyborach będzie zły kaczor a dobry Tusk, zamiast całe to szambo w końcu wybrać.



I co w związku z tym? Tusk przez 6 lat nic nie zrobił z tym.

Zresztą było trzeba go powiesić 25 lat temu i tyle, tylko naszym menżom stanu było żal biednych gwałcicieli i morderców.

zakart

2014-02-19, 00:40
Gdyby Tusk miał 12 lat, pani Zofia pozostała w swoim wieku a Trynkiewicz lubił rudych, to....Rozmarzyłem się...

stalowyszczur

2014-02-19, 01:18
Cytat:

I co w związku z tym? Tusk przez 6 lat nic nie zrobił z tym.



To w związku z tym, że całe to towarzystwo jest do wyj***nia, wszystkie obecne partie polityczne powinny być zdelegalizowane, a ich członkowie odsunięci od polityki i pełnienia funkcji publicznych. Od lat nie mają nic sensownego do zaproponowania, tylko wzajemne się j***nie, dziś Kaczyński płacze do kamer, ale jego ugrupowanie też nie zrobiło NIC gdy było u steru.

Siwer

2014-02-19, 09:45
Ej ludzie to chyba jest żart, bo jeśli nie to do czego my zmierzamy ? Wiecie wstyd mi jak cholera że ludzie ginęli za to abyśmy mogli być wolni podczas okupacji a teraz takie rzeczy, że człowiek jest gnojony mieszany z błotem jest nikim ale my siedzimy dalej. Kiedyś pęknie już cienka granica, ale mam nadzieje że wtedy nie będzie przebacz dla tych którzy są winni za ten burdel nawet na końcu świata będą ścigani. Wiadomość dla ludzi którzy wybierają mniejsze zło i dalej głosują na rudego "Otwórzcie oczy w końcu".