18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nic nie widzę to zapierdalam...

Halman • 2024-01-08, 16:31

mentalność jak u motocyklisty...

metyoo

2024-01-08, 20:31
ale się motop*zdusie obsrały :D

Poopatulony

2024-01-08, 21:25
Japończycy od dawna mają znaki ze strzałeczkami pokazującymi krawędź pobocza na wypadek zamieci, mgły i powodzi. :ekspert:

smc

2024-01-08, 21:38
Japończycy nie mają fantazji. Naprzód kacaplandia! Gazem i do przodu

majeńka

2024-01-08, 23:01
smc napisał/a:

Japończycy nie mają fantazji. Naprzód kacaplandia! Gazem i do przodu

I dlatego kacapów ginie 14.3 raza więcej niż japońców (dzieląc przez ilość samochodów żeby nie było że Japońcy wolą pociągiem).

No ale martwy japoniec na ogół smuci, zdechły kacap cieszy.

Kohei

2024-01-09, 00:28
majeńka napisał/a:

I dlatego kacapów ginie 14.3 raza więcej niż japońców (dzieląc przez ilość samochodów żeby nie było że Japońcy wolą pociągiem).
No ale martwy japoniec na ogół smuci, zdechły kacap cieszy.



bo japoncy sie kisza na tej swojej wyspie, jezdza tymi swoimi wozkami golfowymi i zanim rozpedza sie do 30stki to konczy sie wyspa... tam tzreba byc zdolnym zeby cos odjebac samochodem

Lord_Slizgacz napisał/a:

Ruskich nie szkoda. Niech się naturalnie selekcjonują.



a to nie szwaby? ale jeden pies, niech zdychaja

majeńka

2024-01-09, 01:34
Kohei napisał/a:

bo japoncy sie kisza na tej swojej wyspie, jezdza tymi swoimi wozkami golfowymi i zanim rozpedza sie do 30stki to konczy sie wyspa... tam tzreba byc zdolnym zeby cos odjebac samochodem

Nie żebym była miszczynią kierownicy, ale chyba samochód ma krótszą drogę przyspieszania/hamowania niż pociąg? A pociągi dość szybkie tam mają.

Zresztą ta ich wyspa jest większa od Polski. Dokładniej to mają cztery wyspy plus od groma drobiazgu, ale ten drobiazg jest na tyle mały że statystycznie nikt tam nie mieszka.

Zresztą dane które cytowałam wzięłam ze "zgony na 100 tys. samochodów" — wysepka na której mieszka tylko dziadek Mikoshi z synkami i psem po której jeżdżą wózkiem golfowym nie zwiększa mianownika — a, gdy dziadek pojedzie do miasta i Über którym jedzie się rozbije, zwiększy licznik.

Bul_od_bytu

2024-01-09, 07:12
Siriuz napisał/a:

Zapie**alam pod prąd



Ciężko stwierdzić czyj to był pas. Gość nawet nie próbował albo nie zdążył zareagować
Zimą na takich drogach tworzą się na ogół tylko koleiny w śniegu i to jedyne miejsce na drodze z jakąkolwiek przyczepnością więc często tak się jeździ. Myk w tym, że do ch*ja pana nie w takich warunkach i nie przy takiej widoczności no i prędkości 80 kmh jeśli ten sowiecki sprzęt prawidłowo wskazuje. Zobacz jak teraz wyglądają niektóre drogi w PL, których nie potraktowali odpowiednio wcześnie tonami soli.

Kaczaffi

2024-01-10, 11:54
qubavip napisał/a:

A co ma do tego motocyklista? Rozwiń proszę, bo mam ochotę cię opie**olić, ale nie wiem czy warto...



Nie warto tracić czasu. Halman nienawidzi kobiet (bo żadna go nie chciała) i motocyklistów bo kiedyś dostał w ryja od jednego do czego sam się zresztą przyznał.