18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nic dodać, nic ująć

si...........er • 2014-01-01, 09:52
ma racje chłop
[img

xqwzts

2014-01-01, 18:57
Ja sie pytam gdzie jest przecinek?

Asteroth

2014-01-02, 14:09
A z czego utrzymasz policje, wojsko administracje?

Ti...........ch

2014-01-02, 18:43
z normalnego 10 - 15 procentowego podatku? ogólnego? Dlaczego odbierają mi 25% moich zarobków, po czym w większości rzeczy które kupuje biorą sobie 23% tego ile kosztują w sklepie (rzadko w których produktach jest 15% VAT, nie wspominajac juz o 5% stawce), może palę wiec od wyrobów tytoniowych pobierają nie tylko VAT, ale i akcyze. Tak samo jest z alkoholem. W paliwach na stacjach benzynowych nie dość, że jest podatek VAT i akcyzowy, to jeszcze opłata drogowa nałożona tylko dlatego żeby później pobierać horrendalne kwoty za przejazd autostradami. Sam sobie policz ile tego płacisz, a później za to płacisz, bo zapłaciłeś.


Coś jak kiedyś wysyłano z Polski do związku radzieckiego węgiel statkami i za to kraj rad dostawał od nas statki.

Asteroth

2014-01-03, 14:33
W sumie zastanawiam sie co oni robia z tymi pieniedzmi - w Polsce nie ma hordy ciapatych ktorym "trzeba" dawac wsparcie. Zasilki dla bezrobotnych sa smiechu warte. Drogi w ruinie, autostrady szczatkowe i czesto platne... Sluzba zdrowia w dupie, policja niedofnansowana, wojsko zacofane, szkolnictwo upada...

Gdzie te pieniadze znikaja?