18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niby biały a gada jak ONI

~Velture • 2024-04-05, 08:26
Nie dość, że z zachowania czarny to jeszcze gada jak typowy czarny...

(Nie, nie będzie BONK'a więc kto liczy na to może nie odpalać)


panar3

2024-04-05, 15:00
Szkoda,że mu nie zaj***ł tą pałą!

Ppoolicjjaaa

2024-04-05, 22:12
Tępić takie k***y !

Dymson30 napisał/a:

To samo właśnie miałem napisać k***a jest na chacie chłop i nie zabierze przesyłki sprzed chaty ja pie**olę



wy to macie chyba po 15 lat ,moja chata moje podwórko jak będę chciał to paczkę będę trzymał na podwórku 10 lat jak mi się spodoba, ch*j ci do tego .. takim jak ty powinni upie**olić łapy przy samej dupie !

CzarnyAdolf

2024-04-06, 00:25
Nie mają tam przesyłek rejestrowanych? Dostarczania do rąk własnych? Paczkomatów? Średniowiecze

robertflash

2024-04-06, 13:20
Ppoolicjjaaa napisał/a:

Tępić takie k***y !
wy to macie chyba po 15 lat ,moja chata moje podwórko jak będę chciał to paczkę będę trzymał na podwórku 10 lat jak mi się spodoba, ch*j ci do tego .. takim jak ty powinni upie**olić łapy przy samej dupie !



racja, twoja chata, twoje podwórko, ale z takim naiwnym myśleniem sam masz chyba niespełna 15 lat
możesz obłożyć się złotem i przejść się po dzielnicy rodem z lat 90-tych, ale bierz pod uwagę różne skutki takiego działania

tokwone

2024-04-06, 21:11
Banowanyzanic napisał/a:

Każdy biały który mówi "bro" powinien być odstrzelony.. to gadka murzynów z jednej klatki.

A Biali Bracia to co?

Ppoolicjjaaa

2024-04-06, 23:12
robertflash napisał/a:

racja, twoja chata, twoje podwórko, ale z takim naiwnym myśleniem sam masz chyba niespełna 15 lat
możesz obłożyć się złotem i przejść się po dzielnicy rodem z lat 90-tych, ale bierz pod uwagę różne skutki takiego działania



mój dom moja twierdza . więc ch*j mnie obchodzą skutki działania złodzieja. bo jak bym złapał go na gorącym uczynku w takowej sytuacji .By nie było czekaj.Jak wyciągasz łapy po nie swoje to jesteś takim samym śmieciem jak złodziej ! skoro próbujesz to tłumaczyć więc na bank masz te 15 lat i jeszcze świata nie ogarniasz....

mazga50

2024-04-07, 00:20
Banowanyzanic napisał/a:

Każdy biały który mówi "bro" powinien być odstrzelony.. to gadka murzynów z jednej klatki.



murzyny za samo oddychanie również...

Aramanga

2024-04-30, 10:49
Velture napisał/a:

Masz taki wielki biały napis na niebieskim tle na środku filmu.
Przeczytaj go.
Dowiesz się czemu ta paczka tam leżała a gośc był w domu, nagrywał to i miał kij w łapie.



Kij w łapie na bliski dystans trzyma się w połowie.