18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neymar (uwaga piłka nożna-niezainteresowani mogą przewijać)

Szczam_na_Zakrystii • 2013-05-22, 23:29
Była dzisiaj już gwiazda wszech czasów RONALDO a więc teraz może coś o wschodzącej gwieździe nie wyglądającej pedałkowato i nie wywracającej się od podmuchów wiatru :)



Niestety po zakupie przez europejski klub może się to zmienić ale trzeba mieć nadzieje :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-24, 03:45
jefff napisał/a:

To prawda, jest zajebisty... ALE TYLKO JAK MA WOLNĄ PRZESTRZEŃ ALBO "PACHOŁKI" W POSTACI BRAZYLIJSKICH OBROŃCÓW PRZED SOBĄ!!! Ręce opadają jak to znawcy piłki zachwycają się nim i pierdzielą o wschodzącej gwieździe... To tak jakbyśmy przykładowo pokazali grę Kuby Błaszyczykowskiego przeciwko jakimś obrońcom z 3. polskiej ligi. Chętnie popatrzę jak Neymar przejdzie do Europy za grube miliony, pogra kilka meczów a później zagrzeje ławę :)



A to w reprezentacjach też grają "pachołki" ?
Nie wiem czy wiesz ale on za rok będzie w wyjściowym składzie reprezentacji Brazylii na mistrzostwach świata.
Nie wiem czy wiesz ale reprezentacja Anglii też na tych mistrzostwach wystąpi.
Więc jak to jest? Do reprezentacji Brazylii dostają się frajerzy typu Neymar a do reprezentacji Polski gwiazdy typu Błaszczykowski tak?

ProfessorHix

2013-05-24, 17:46
SZAJBAAA

Ty to masz solidne problemy z rozumieniem tekstu czytanego.
Pachołki w postaci brazylijskich obrońców to zawodnicy klubów przeciwko którym Neymar grywa i przy których się popisuje. Oni do kadry reprezentacji się raczej nie łapią.
To z Błaszczykowskim było jedynie PORÓWNANIEM.

Zresztą za tydzień będziemy mogli sobie obejrzeć Neymara na tle obrońców angielskich. :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-24, 17:59
ProfessorHix napisał/a:

SZAJBAAA

Ty to masz solidne problemy z rozumieniem tekstu czytanego.
Pachołki w postaci brazylijskich obrońców to zawodnicy klubów przeciwko którym Neymar grywa i przy których się popisuje. Oni do kadry reprezentacji się raczej nie łapią.
To z Błaszczykowskim było jedynie PORÓWNANIEM.

Zresztą za tydzień będziemy mogli sobie obejrzeć Neymara na tle obrońców angielskich. :)



A masz jakiś punkt odniesienia?
Po czym stwierdzasz że ich obrońcy to pachołki i ogólnie grać nie potrafią?