18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nexia

TT4 • 2018-03-18, 21:36
Kierowca Nexii złamał kręgosłup.


Kałmasznawardze

2018-03-18, 21:37
TT4 napisał/a:

Kierowca Nexii złamał kręgosłup.



byle tylko sobie

~Velture

2018-03-18, 21:45
Kałmasznawardze napisał/a:



byle tylko sobie


O ja pie**olę... :homer:

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający... :facepalm:

TT4

2018-03-18, 21:56
Velture napisał/a:

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający...



No niekoniecznie.

~Velture

2018-03-18, 22:07
@up
No po przeanalizowaniu to może być nexia. Poj***ła mi się nexia z nubirą.


krzyks

2018-03-18, 22:15
Velture napisał/a:


O ja pie**olę... :homer:

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający... :facepalm:



Istotna różnica 8-)

Nexia


Łada 112 sedan


sprawca

maciuch2

2018-03-18, 22:16
to jest opel nexia 16 generacji z przyciemnionymi szybami w kolorze wątrobiany brąz

Lee225

2018-03-18, 23:00
Velture napisał/a:


O ja pie**olę... :homer:

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający... :facepalm:

@up
No po przeanalizowaniu to może być nexia. Poj***ła mi się nexia z nubirą.




Morał z tego taki ,że Velture pie**oli co mu się na język nawinie. Byle szybko... byle piwo dostać, szybcy i wściekli sadol edyszyn. :roll:

mp0011

2018-03-18, 23:08
I oczywiście ucieczka nagrywającego w złym kierunku i zderzenie w zasadzie czołowe poza jezdnią.
Zawsze celuje się "w tył intruza". Uderzenie pod takim kątem będzie znaczeni bezpieczniejsze, a i będzie szansa uniknięcia go całkowicie...

Loaloa

2018-03-19, 00:48
Cytat:

Morał z tego taki ,że Velture pie**oli co mu się na język nawinie. Byle szybko... byle piwo dostać, szybcy i wściekli sadol edyszyn. :roll:



No co ty? On się zna na wszystkim i wcale nie jest atencyjną k***ą, która sprzedałaby własną matkę, żeby zebrać kilka wirtualnych piw.

Nihilista

2018-03-19, 07:53
@up
A ty co? Atencyjno-k***o-cepcja?

Anonimowyja

2018-03-19, 22:19
mp0011 napisał/a:

I oczywiście ucieczka nagrywającego w złym kierunku i zderzenie w zasadzie czołowe poza jezdnią.
Zawsze celuje się "w tył intruza". Uderzenie pod takim kątem będzie znaczeni bezpieczniejsze, a i będzie szansa uniknięcia go całkowicie...


Lub wyjechać na czołówkę na kolejny pojazd jadący z naprzeciwka. W takim momencie włącza się widzenie tunelowe - skupiasz się na zagrożeniu (auto które wpada w poślizg) i nie jesteś w stanie w ułamku sekundy dokładnie ocenić otoczenia, przewidzieć co może się stać jak wykonasz jeden lub drugi manewr, wybrać najlepszego rozwiązania w tym momencie (jak uniknąć zdarzenia lub zminimalizować ryzyko obrażeń/śmierci). To jest odruch (lub jego brak - niektórzy w sytuacji zagrożenia życia nie robią nic) i wiele zależy od doświadczenia, odruchów wyrobionych za kierownicą, zdolności psychomotorycznych w danej chwili.
Za monitorem łatwo jest oceniać co zj***ł nagrywający i jak powinien się zachować. Każdy myśli, że za kierownicą by sobie poradził lepiej od nagrywającego - ja też często tak myślę.

wglowiesieniemiesci

2018-03-19, 23:17
kierowca jeszcze się zaprze bedzie miał świadomość że zaraz bedzie boom a pasażer NIE dlatego czesto gesto kierowcy wychodzą cało a pasażerowie giną bo nie byli przygotowani i obrażenia jakich doznali podczas wypadku powoduja śmierć