18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nergal

pp_1 • 2010-11-12, 10:54
Krótki kawał o Nergalu:
-Death Metal

Magik2501

2010-11-12, 11:05
Ale ten pajac chyba jeszcze żyje :( Aale może już niedługo będziemy mogli tu dawać piwa za zdjęcie jego śmiesznego trupka

MrMacierz

2010-11-12, 11:15
@up

Może nie preferuje tego typu muzyki, ale sądzę że Nergal i jego zespół zrobili więcej dla polskiej muzyki na świecie, niż większość tych wyjących paniuś razem. Bardziej bym się ucieszył z trupka Lady zGagi czy innego ścierwa za przeproszeniem...

KN...........NT

2010-11-12, 11:17
Jak można śmiać się z czyjegoś nieszczęścia? Dobry kawał, masz piwo.

Mr. Hans

2010-11-12, 11:28
MrMacierz napisał/a:

@up

Może nie preferuje tego typu muzyki, ale sądzę że Nergal i jego zespół zrobili więcej dla polskiej muzyki na świecie, niż większość tych wyjących paniuś razem. Bardziej bym się ucieszył z trupka Lady zGagi czy innego ścierwa za przeproszeniem...



Całkowicie się z tobą zgadzam stary...on zrobił więcej przez rok niż te śmieszne pajace w za dużych spodniach śpiewających o tym jak życie jest złe.

KN...........NT

2010-11-12, 12:25
Czyli, że co on zrobił dla polskiej muzyki? Zaraz napiszecie, że jego teksty i muzyka, były przeznaczone dla ludzi o nieprzeciętnej inteligencji. Litości.

Cooper

2010-11-12, 12:59
Dlaczego Nergal porwał Biblię?



Bo jest zepsuty do szpiku kości.

KN...........NT

2010-11-12, 13:03
Kozogłowy napisał/a:

A czemu ma coś robić dla polskiej muzyki? Łyse czyściochy coś zrobiły?
Nie, Behemoth ma międzynarodową sławę, według wielu osób dobrze grają, a Nergal dobrze growluje (a robi to ch*jowo). Poza tym sam Nergal potrafi odróżnić scenę od życia prywatnego i jest człowiekiem inteligentnym, przynajmniej tyle po wywiadach z nim mogę stwierdzić, czego o naszych kochanych hiphopcach powiedzieć nie mogę.



MrMacierz napisał/a:

@up
Nergal i jego zespół zrobili więcej dla polskiej muzyki na świecie, niż większość tych wyjących paniuś razem.


Mr. Hans napisał/a:


on zrobił więcej przez rok niż te śmieszne pajace w za dużych spodniach śpiewających o tym jak życie jest złe.



Moje pytanie odnosiło się do tego, co napisał MrMacierz i Mr. Hans. Nie napisałem również, że hip-hopowcy wnieśli coś do polskiej muzyki ani inne współczesne "gwiazdy".
Śmieszy mnie, to w jak prosty sposób oceniacie innych: "Ktoś nie słucha Metalu, pewnie słucha Gagi lub Hip-hopu i jest idiotą." :-)

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2010-11-12, 13:21
heh śmiejecie się z ''raperów'' co to jest hiphopowiec mr hans ?
ośmieszasz się pisząc takie brednie ... ta muzyka jest o życiu a nie o tym że szatan obija swoje raciczki podkowami i ryczy jak mudżyny w afryce ... i sie podnieca ... nergal i ta jego p*zda doda to ciule xd mogą co najwyżej lizać wora naszym polskim raperom ... j***ć metali !

mglisty

2010-11-12, 13:24
@DonMareklesko

pie**olisz jak połamany

Cypisek_

2010-11-12, 13:31
Hiphopowcy vs metale
Napie**alajcie się!

Styku

2010-11-12, 13:55
Kawał ch*jowy, bo death to śmierć, cwe*u. Gdyby był jakis podgatunek metalu zwany "dead metal" miałbyś szansę być zabawnym.

Szanuję i Nergala i Magika, ale żadnego z nich nie znam, i ch*j mnie obchodzi, czy żyją, czy nie. Muzykę Magika lubiłem, Nergala w zasadzie też, tą od Apostasy, gdzie pozbyli się większości black metalowego brzmienia.

Inna sprawa, że większość niedoj***nych cały czas ma Nergala za przypadkowego pajaca. Nie, żeby Polska za granicą była rozpoznawana właśnie przez takie zespoły jak Behemoth, Vader czy Decapitated. Idźcie się cieszyć tym, że Myslovitz zagrał dla 200 osób w jakimś polskim pubie w Hiszpanii.

@DonMareklesko:
pie**olisz jak połamany x124

Rap obecnie, poza paroma wykonawcami, jest muzyką prawie tak płytką, jak moja była.

hrejarz

2010-11-12, 14:02
Banda "znawców" i dresiarskich hejterów (bez urazy dla tych co nie). Kładę lachę na wasze bzdety. A kawał był ch*jowy.
PS@Magik2501: wydaje mi się że ciota jesteś, chętnie bym Ci jebną za obrażanie ludzi, których nie znasz, ale nie jestem od zajmowania się śmieciami.

riodoro1

2010-11-12, 14:02
@MrMacierz - "muzyki"