18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neo Matrix

beepp • 2010-12-17, 17:29



Mega Pier****iecie :samoboj:

embe7

2010-12-18, 10:55
Anthony Pettis. Od dwóch dni mistrz lightweigt division WEC. Polecam oberzjeć wszystkie walki tego pana. Nowa era mma.

Stunter17xfr

2010-12-18, 15:09
"Wiem, że bardzo się starasz, ale piwa nie będzie. Jeszcze za mało fajny jesteś, więcej pokory bracie .. więcej pokory."- Odezwał sie ten który jest od 2 tygodni na tym portalu

xoludus

2010-12-18, 15:30
W wrestlingu jeszcze by tamten wstal, wyrwal slup i mu naj***l, a walka toczyla by sie dalej. Pozdro dla inteligentnych fanow wrestlingu (ups oksymoron).

Cheetosi

2010-12-18, 21:28
Coś pięknego :D Szkoda że slowmo nie ma (czy coś takiego)

Kopaka

2010-12-18, 22:00
Stunter17xfr napisał/a:

"Wiem, że bardzo się starasz, ale piwa nie będzie. Jeszcze za mało fajny jesteś, więcej pokory bracie .. więcej pokory."- Odezwał sie ten który jest od 2 tygodni na tym portalu



No nie... Za to odezwał się ten który jest na sadolu tak długo, że już zdążył zapomnieć jak się cytuje...

anaruku

2010-12-18, 23:25
@up
Nie muszę cytować, skoro piszę bezpośrednio po przedmówcy, lmao.
Skoro piszę @up - wiadomo, że chodzi o post nade mną, a jeśli jesteś uwsteczniony i nie rozumiesz odpowiedzi jeśli nie są poprzedzone cytatem to po prostu :idzwch*j:

btw : czytałem/oglądałem sadola wcześniej niż rodzice kupili Ci kompa na komunię ( co było widać błędem ), a że nie czułem potrzeby zakładania konta to druga sprawa. Czasami jednak lepiej jest nie mieć konta, żeby nie czytać zaczepek takich przychlastów :) Więc jak już się przyjęło tutaj, pozdrawiam Cię gorąco słowami : Wykuriaj stąd!