18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nelson mandela

bialyidumny • 2014-02-06, 17:56
Południowa Afryka rok 1990. Nelson Mandela na zdjęciu, po jego lewej żyd Joe Slovo.

Steven

2014-02-06, 18:13
Co Ty pie**olisz? Przecież to Morgan Freeman jest.

PogromcaDziewic

2014-02-06, 18:28
Już dawno po, ale dobrze. Niektórzy dalej tkwią w przeświadczeniu, że to był człowiek "waczlący o równouprawnienie". Tak bardzo, że teraz RPA jest jednym z najbardziej przestępczym krajów.

Mr.Drwalu

2014-02-06, 18:55
Szkoda tylko tego, że Mossad szkolił murzyna. :-/
Ale przecież tego nie dowiesz się z mediów (choć TVN24 podała takie info po śmierci Żydomendela), a każdy wpis na necie to teoria spiskowa przeciwko biednemu murzynowi. Tak biedny borok walczył o swoich czarnych braci, że sam ich zamykał w więzieniach z byle pretekstu. :fiufiu:

skasowane

2014-02-06, 19:56
Prawactwo w wykonaniu niektórych przyniosłoby skutki stokroć gorsze od stalinizmu!

Szron

2014-02-06, 20:36
Zauważyliście że tylko takim "bohaterom" [co to lizali dobrze dupsko jewbom] hollywood kręci biografię ?

NieWiemZeWiem

2014-02-06, 21:41
@jesus

weź przestan pie**olić bo żyda spuszcze

Nashi

2014-02-07, 11:58
Urodziłeś się wczoraj, że dopiero to zdjęcie znalazłes?

Skyperian

2014-02-07, 12:07
@JesusChytrus
Ktoś chyba dawno drogi krzyżowej nie odbył.

@temat
Wiadomo że jak wszelkie media zachodnie i państwowe piastują kogoś na wielkiego bohatera to trzeba się doszukiwać konkretnej prawdy. Tego frajera nawet w MTV swego czasu piastowali, reklamami 20 sekundowymi. Kraje afrykańskie takie jak RPA kiedy były przekazywane w ręce małp miały zajebisty potencjał ale widać trzeba bata do tych człekokształtnych .

mihaueeek

2014-02-07, 12:35
Ten żyd wygląda jak Michnik

pylaochos

2014-02-07, 12:38
@up - smiechlem

surojak

2014-02-07, 12:42
Poszukajcie po internetach co ta murzyna zrobił ze swoim krajem jak biali oddali władze dla asfalta. Dodam tylko, że u tam w kraju wiecznego brudu jest najwięcej gwałtów na świecie według danych, które są oficialne. A i jeszcze jednoi sex z dziewicą leczy "Ejca" Pozdro dla mudzynów. A Poliki co się z nimi puszczają niech NIGDY TU NIE WRACAJĄ. Niech żrą gówno no miejscu a nie na wynos.

vass

2014-02-07, 13:04
PogromcaDziewic napisał/a:

Już dawno po, ale dobrze. Niektórzy dalej tkwią w przeświadczeniu, że to był człowiek "waczlący o równouprawnienie". Tak bardzo, że teraz RPA jest jednym z najbardziej przestępczym krajów.


Śmiem twierdzić, że byłeś w RPA i zostałeś wyr*chany przez stado murzynów, że takie bzdury piszesz.
Ja tam akurat niedawno byłem i nie potwierdzam tych rewelacji.

hardowski

2014-02-07, 13:23
vass napisał/a:


Śmiem twierdzić, że byłeś w RPA i zostałeś wyr*chany przez stado murzynów, że takie bzdury piszesz.
Ja tam akurat niedawno byłem i nie potwierdzam tych rewelacji.



Czyli nie "zostałeś wyr*chany przez stado murzynów" i jesteś z tego powodu zawiedziony. Wszystko jasne. :roll: