18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nekromantik

Scarlet • 2010-03-25, 22:56


Cytat:

Szokujący obraz przedstawiający psychopatologiczne zjawisko nekrofilii. Robert Schmadtke pracuje w JSA, agencji specjalizującej się w usuwaniu zwłok. Prywatnie nie jest w pełni zrównoważonym człowiekiem. W swoim domu kolekcjonuje ludzkie szczątki, a z Betty, swoją dziewczyną, urządza sobie kąpiele we krwi. Pewnego razu Robert przynosi do domu mocno rozłożonego trupa. Betty jest zachwycona jego zdobyczą.




w tej chwili, to już klasyk, a jednocześnie film jedyny w swoim rodzaju. dialogów zbyt wielu nie ma, za pierwszym razem oglądałam go bez napisów. co prawda ma już swoje lata, no i estetyka pozostawia wiele do życzenia, ale naprawdę warto obejrzeć dla niepowtarzalnego klimatu.

Rh...........ox

2010-03-26, 05:06
Słyszałem że tylko jedna scena jest fajna :-P

Scarlet

2010-03-26, 15:23
nieprawda, fajnych scen jest kilka :) ogólne trójkąt z trupem rulez, ale końcowa scena też jest rzeźnicka. no i jest jeszcze kontynuacja filmu, nie tak dobra oczywiście jak jedynka, ale też ciekawa ;)

Rh...........ox

2010-03-26, 15:24
Scarlet napisał/a:

nieprawda, fajnych scen jest kilka :) ogólne trójkąt z trupem rulez, ale końcowa scena też jest rzeźnicka. no i jest jeszcze kontynuacja filmu, nie tak dobra oczywiście jak jedynka, ale też ciekawa ;)



Miałem go na kompie ale leżał pół roku i jakoś nie mogłem się zabrać :-P Może druga próba się powiedzie ;-)

Scarlet

2010-03-26, 15:49
spróbuj, jest trochę ciężki w formie (moim zdaniem), jak większość filmów z niemiec ;p, ale drugiego takiego nie znajdziesz :P

dziubasek00

2010-05-04, 20:56
Scarlet napisał/a:

spróbuj, jest trochę ciężki w formie (moim zdaniem), jak większość filmów z niemiec ;p, ale drugiego takiego nie znajdziesz :P


Jak nie?;p polecam taka skaldanke sciagnac z torrentow: "10 sickest movies of all time"

o nekrofilii ten Aftermath, a najbardziej hardkorowy to chyba ten: Guinea Pig 2 - Flower Of Flesh And Blood

Rh...........ox

2010-05-04, 21:07
Scarlet napisał/a:

spróbuj, jest trochę ciężki w formie (moim zdaniem), jak większość filmów z niemiec ;p, ale drugiego takiego nie znajdziesz :P



k***a, Szwabski... :homer: Tylko jeden film z Rzeszy mi się podobał, mianowicie Das Experiment ;-)

Krzysztof

2011-03-17, 00:37
Tak sobie przeglądałem jakie filmy są już dodane (Nie chcę robić dubla) i bardzo mnie zdziwiło, że nie naskrobałem dobrego słowa o tym jakże zajebistym filmie.
Obowiązkowa pozycja dla "zainteresowanych", choć też może się spodobać komuś spoza tematu.

Ja osobiście chyba wolę 2 część ;)