18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NecroBusiness - Łowcy Skór

juriusz • 2012-02-22, 01:32


"Łowcy Skór" od początku lat 90 działali na terenie Łodzi, dostarczając informacji zakładom pogrzebowym o zaistniałych zgonach. W zamian otrzymywali godziwe wynagrodzenie, dużo większe od szpitalnych wypłat. Film opowiada o procederze sprzedaży informacji o zgonach w łódzkim pogotowiu, lecz na ekranach polskich kin go niestety nie zobaczymy.
Reszta części na youtube.

idzior

2012-02-22, 01:45
Moje miasto moi ludzie
jak to mówią, po trupach do celu?

Władca Marionetek

2012-02-22, 02:01
juriusz napisał/a:


"Łowcy Skór" od początku lat 90 działali na terenie Łodzi




McColley

2012-02-22, 04:54
Serdeczne dzięki za informacje o tym dokumencie, rzeczowo zrobiony, warty obejrzenia.
Browar leci

Kapral Poproszek

2012-02-22, 10:22
Jak się patrzy na ten film to tak jakby cofnąć się do lat 70 w stanach, bród syf i ubóstwo, wygląda to jak z Kargula i Pawlaka - Kochaj albo rzuć.

Jednak powinni przywrócić karę śmierci i za takie przekręty wymierzać ją bezpośrednio na sali rozpraw jak to ma miejsce na pokazowych procesach w Chinach i to wszystkie szczeble działającej machiny, a rodzinie odebrać cały zgromadzony do tej pory majątek. Jedzie pacjent z bólem klatki piersiowej, możliwe że to zgaga, ale się przejął dzwoni po karetkę, tam pavulon i do widzenia.

ko...........87

2012-02-22, 14:07
NecroBusiness zajebista nazwa, masz u mnie piwko :)

18kamel

2012-02-22, 22:11
Wladca jaki to film?

Stefan_Siarzewski

2012-02-22, 23:02
Może troszkę pavuloniku na rozluźnienie ?


Swiastak

2012-02-22, 23:18
oglądałem to dziś rano na innym serwisie. Świetny jest moment jak Tomasik chyba, nie pamiętam już nazwisk, został wrobiony przez policję. Podłożyli mu fejkowego zabójcę na zlecenie. I teraz najlepsze. Pseudonimem tego tajniaka był "Jurek Kiler". jak to usłyszałem to na prawdę padłem:D ciekawe jak ten koleś się musiał czuć będąc wrobionym przez Jerzego:D

dwakilo

2012-02-22, 23:28
Całość wygląda jakby w latach siedemdziesiątych było kręcone.

miedziak

2012-02-23, 00:42
Ja pie**olę ale siara... :homer:

Gabini

2012-02-23, 13:23
Co za burak Pan Skrzydlewski, zajmował się kwiaciarnią a daje kwiaty łodygą do góry xD

los gienadijos

2012-02-23, 13:56
Ok. Sprawa była głośna, nawet nastąpił po niej ogromny spadek zaufania do łódzkiego pogotowia.
Stąd wiadomo że była ciężka praca aby to zaufanie odbudować.
Ale jak wytłumaczyć wstrzymanie emisji tego materiału w Polsce skoro współproducentem tego dokumentu była TVP1?

mikendy

2012-02-23, 23:49
los gienadijos napisał/a:

Ok. Sprawa była głośna, nawet nastąpił po niej ogromny spadek zaufania do łódzkiego pogotowia.
Stąd wiadomo że była ciężka praca aby to zaufanie odbudować.
Ale jak wytłumaczyć wstrzymanie emisji tego materiału w Polsce skoro współproducentem tego dokumentu była TVP1?

hahahahahhaha, odbudować zaufanie? ahaha, ty w łodzi mieszkasz? chyba nigdy ty ani nikt z twojej rodziny nie byli na łódzkim pogotowiu. 3 godzinki z otwartą raną ciętą? nie ma problemu! take it easy...