18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazywano ich obojnakami. „Jest nas więcej niż rudych”

maziizam • 2023-08-13, 23:57
Obojnactwo i jego problemy


mynameisgod

2023-08-14, 19:18
właśnie, są XYY, a są pojeby że się urodził jako XY ale przyszywa cycki - to to już choroba psychiczna, bierze hormony, itd
ale ch*j tam
tak nie można mówić
zresztą cała ta ściema z gender tak naprawdę bardzo zaszkodziła ludziom typu XYY
a oni są dosłownie chorzy genetycznie, są niepłodni
coś jak syndrom Downa

bishfinger

2023-08-15, 14:30
poznałem taką osobę - pluje na LGBT, nie dość że mają ciężko to jeszcze jakieś pojeby przyszywają im polityczną mordę

No...........95

2023-08-31, 23:52
Mierzi mnie narracja pani prowadzącej wywiad. Zadaje pytania nacechowane negatywnie emocjonalnie, robiące ofiarę z osoby z którą prowadzi wywiad a także inne wypowiedzi ze strony prowadzącej skonstruowane w nurcie wiadomej ideologii. Emilia ma świadomość swojej BioloGiczneJ ułomności, szeroką wiedzę oraz zdrowe podejście do "rozsypanego zdrowia" a także nie wmawia innym że mają tolerować jej/ jego/ ich urojenia bo taką mają fanaberię w przeciwieństwie do tego jak ideolodzy wiadomej ideologii którzy mają urojenia i Cię zaszczują jeśli nie uznajesz ich widzi mi się. Takich świadomych i mądrych a co za tym poniekąd idzie również inteligentnych ludzi jak Emilia w zupełności szanuję.

Matros314

2023-09-04, 22:33
Troche sie zachowuje jak Mentzen