18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazibaba z wolnego miasta gdańsk...

Halman • 2023-06-23, 08:24

nawet akcent ma jak austriacki akwarelista...

Majtkomen

2023-06-23, 11:39
Typowy sadol uciekł spłakany

slavcis

2023-06-23, 12:03
Zapewne jeszcze korzenia żydowskie

outline

2023-06-23, 12:20
A to nie jest ta pie**olnięta co to krzyczy po autobusach o neutralizacji ? :D

miedzion

2023-06-23, 12:50
Spotkałem ją w głównym raz. Wychodzę z banku a ta pyta grzecznie która godzina. Stanąłem jak wryty ale mówię że 10:20, dałem kilka kroków a ta zaczyna drżeć morde coś o femistyczno socjalistycznym kraju, faceci zostaną zabici, polacy spaleni.... k***a. Nie wiedziałem o co chodzi, oczywiście oddaliłem się szybko. Teraz już ją któryś raz widze na sadisticu. Chora, przykre. Tylko że ludzi zaczepia...

dżonyłojlker

2023-06-23, 12:57
~VeIture napisał/a:

To jakaś sztuka nowoczesna?



To baba z Sopotu https://www.sadistic.pl/baba-bez-bolca-dostaje-pie**olca-vt571783.htm

miedzion napisał/a:

Spotkałem ją w głównym raz. Wychodzę z banku a ta pyta grzecznie która godzina. Stanąłem jak wryty ale mówię że 10:20, dałem kilka kroków a ta zaczyna drżeć morde coś o femistyczno socjalistycznym kraju, faceci zostaną zabici, polacy spaleni.... k***a. Nie wiedziałem o co chodzi, oczywiście oddaliłem się szybko. Teraz już ją któryś raz widze na sadisticu. Chora, przykre. Tylko że ludzi zaczepia...



Może kiedyś pojmiesz, że ona miała rację. Ona była normalna, a ty nienormalny.

Ha...........dy

2023-06-23, 12:59
W moim mieście była podobna pacjentka. Spała na przystankach autobusowych, każdego palącego prosiła o papierosa (o dziwo, kulturalnie, nienaganną polszczyzną), by następnie odejść kilka metrów i krzyczeć coś o świńskich ryjach. A i zawsze chodziła w zimowej czapce, kurtce i z kilkoma foliowymi reklamówkami - także w lecie. Od roku jej nie widać, więc pewnie coś odwaliła i ją zamknęli.

Gwyhyr69

2023-06-23, 14:33
smc napisał/a:

Zwykły wyborca PiS, nic szczególnego.
Przewijam dalej...



a ty na kogo głosujesz?

NosaczPL

2023-06-23, 15:36
Majtkomen napisał/a:

Typowy sadol uciekł spłakany



+1

Gwyhyr69 napisał/a:

a ty na kogo głosujesz?



na lewaków ^^^^ po i te sprawy ^^^

piotrek745

2023-06-23, 18:33
HardyTwardy napisał/a:

W moim mieście była podobna pacjentka. Spała na przystankach autobusowych, każdego palącego prosiła o papierosa (o dziwo, kulturalnie, nienaganną polszczyzną), by następnie odejść kilka metrów i krzyczeć coś o świńskich ryjach. A i zawsze chodziła w zimowej czapce, kurtce i z kilkoma foliowymi reklamówkami - także w lecie. Od roku jej nie widać, więc pewnie coś odwaliła i ją zamknęli.



Czy aby nie w Poznaniu?

silwerbalk

2023-06-23, 20:08
Mpp2007 napisał/a:

znana postać tamtejszych chodników i komunikacji miejskiej. Czasem używa angielskich wyrażeń na unicestwienie ludzi. Terminate itp.... dobry lot.



Bo z tego co słyszałem była nauczycielką angielskiego ... Odj***ło jej ponoć bo jej mąż oraz dzieci zginęły w wypadku .... Noo już nie jest nauczycielką za to jest poj***na

:-/

wnosjana

2023-06-23, 23:24
Ona jest znana w calym gdansku, jedzi autobusami i pie**oli takie rzeczy, ze mozna poplakac sie ze smiechu. Szkoda jej, bo ma schizofrenie i powinna sie leczyc...

0dbytBiskupa

2023-06-24, 00:10
piotrek745 napisał/a:

Czy aby nie w Poznaniu?


W Poznaniu to kiedyś na przystankach kręcił się facet w okularach jak denka od jaboli, strasznie brudny i zarośnięty, który wydzierał się o sk***ysynach żydowskich i spermie Dzierżyńskiego (tyle zapamiętałem). Ale to było z 15 lat temu, a może więcej.