18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet zawodowcom zdarza się wpadka

sz...........zz • 2012-08-04, 20:30
:lol: :lol: :lol: ups.... :-P

Mgla

2012-08-04, 20:50
Taki właśnie zawodowiec, jak Ci wszyscy co kupują aparaty za nascie tysięcy, lecą na automacie i zapominają zdjąć osłonkę z obiektywu. Yeeeeeeeeeeyyy, fotografowie.

h3h3

2012-08-04, 21:43
Jak to mówią - kupno lustrzanki nie zrobi z Ciebie fotografa.

Echis

2012-08-05, 22:34
W ostatniej sekundzie gość trzepie kitę.

kaime

2012-08-05, 22:57
zapomniał zdjąć, ogarnął się w parę sekund, a gimbusiarnia na siłę robi z człowieka debila...

kebabkilla

2012-08-05, 23:00
Mgla napisał/a:

Taki właśnie zawodowiec, jak Ci wszyscy co kupują aparaty za nascie tysięcy, lecą na automacie i zapominają zdjąć osłonkę z obiektywu. Yeeeeeeeeeeyyy, fotografowie.



też mnie dupa boli, że mnie nie stać na taki sprzęt

niedzwiedzki

2012-08-06, 09:08
Mgla napisał/a:

Taki właśnie zawodowiec, jak Ci wszyscy co kupują aparaty za nascie tysięcy, lecą na automacie i zapominają zdjąć osłonkę z obiektywu. Yeeeeeeeeeeyyy, fotografowie.


Własnie mnie dziwi takie rozumowanie jak Twoje, wyobrażasz sobie żeby w tym momencie ustawiał on czas otwarcia migawki, wartość przysłony oraz moc lampy. Nic nie wiesz o fotografowaniu.

ojojoj

2012-08-06, 12:30
nie wydaje mi sie zeby to byl zawodowy. ja nie jestem zawodowcem, ale troche sporo pstrykam i jakbym byl na takiej imprezce to dekielek na poczatku zdejmuje i juz go nie nakladam az do konca dnia. zeby po prostu byc gotowym na strzal.

gryszaetoja

2012-08-06, 16:27
Mgla napisał/a:

Taki właśnie zawodowiec, jak Ci wszyscy co kupują aparaty za nascie tysięcy, lecą na automacie i zapominają zdjąć osłonkę z obiektywu. Yeeeeeeeeeeyyy, fotografowie.



w lustrzankach za naście tysięcy nie ma trybu auto :tecza:

st...........er

2012-08-06, 22:51
A mnie rozbawiło to, że typ węszy i węszy, klika, restart robi, ... a tu po prostu dekiel został. Każdemu może się zdarzyć :)

Ja od 20 lat programuje, a zdarza mi się napisać for(int j=0; j<100; i++) i później szukam przez godzinę gdzie jest błąd...

szellboy

2012-08-07, 00:21
"Taki właśnie zawodowiec, jak Ci wszyscy co kupują aparaty za nascie tysięcy, lecą na automacie i zapominają zdjąć osłonkę z obiektywu. Yeeeeeeeeeeyyy, fotografowie."

Albo to syn ciotki szwagra stryjecznej siostry właściciela gazety po zaocznej, korespondencyjnej, wieczorowej zawodówce o kierunku masar (ew. rzeźnik). Sorki za cudzysłów, ale nie znam komend, a nie chce mi się teraz szukać.

tr...........ke

2012-08-07, 01:39
Jak "profoto" potrafią robić zdjęcia do gazety telefonem to co się dziwić.