18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet papież jebie pzpn

Wyborowa • 2010-03-23, 21:39
Mam nadzieje że znów nie rozjebią sadistica przez kolejny filmik z papieżem ;-)


Wh...........na

2010-03-24, 15:26
I oto zapanował chaos na ziemiach Sadistica, pomiędzy czcicielami JPII i jego przeciwnikami. Amen.


A teraz napijmy siÄ™ melisy.

PinkRose

2010-03-24, 16:29
kofko napisał/a:

nie macie szacunku dla papieza




Jako Polaka mogę szanować. Jako Papieża , agenta Watykanu raczej go nie szanuję.
Fajnie że sobie zwiedzał świat i nauczał ludzi, ale na tym polega rola papieża żeby sobie podporządkować owieczki które w przyszłości będą płacić na utrzymanie czarnych kiecek.

I nie zmienia to faktu że był sprawcą podpisywania haniebnego dla narodu Polskiego Konkordatu (gdzie płaci na niego każdy a nie tylko wierzący, chociaż w Polsce powinien być podatek wyznaniowy) i bagatelizował problem pedofilii w swoim kościele.

hypek

2010-03-24, 17:03
dodać jeszcze że był szowinistą i homofobem i można całkowicie zrezygnować z "szanowania" go

el...........un

2010-03-24, 17:46
Linekk napisał/a:

Nie lubisz Amerykańskiego

elun napisał/a:

country


?


toż to był polak on w Mrągowie mógłby zagrać co najwyżej :cry:

BÃ...........³g

2010-03-24, 18:36
elun napisał/a:

toż to był polak on w Mrągowie mógłby zagrać co najwyżej



Jak dla mnie po traechotomii gestukulacją by nadrabiał.

Jezus z Nazaretu

2010-03-24, 19:32
Biada wszystkim którzy twierdzą że papieżowi należy się szacunek i nie wolno z niego żartować. Ten człowiek stał na czele jednej z największych organizacji przestępczych w historii, specjalizującej się w pie**oleniu młodych chłopców! Są dowody że nasz papa Jan Paweł 'Wielki'(sic!) wiedział o molestowaniu dzieci przez jego podwładnych i skrzętnie to ukrywał- przecież wizerunek Kościoła nie może ucierpieć... A bank watykański piorący pieniądze mafii? A sprzeciw dla kondomów w Afryce? bo doktryna jest ważniejsza od życia milionów ludzi? Pomyślcie sami

el...........un

2010-03-24, 20:25
Jezus z Nazaretu napisał/a:

Biada wszystkim którzy twierdzą że papieżowi należy się szacunek i nie wolno z niego żartować. Ten człowiek stał na czele jednej z największych organizacji przestępczych w historii, specjalizującej się w pie**oleniu młodych chłopców! Są dowody że nasz papa Jan Paweł 'Wielki'(sic!) wiedział o molestowaniu dzieci przez jego podwładnych i skrzętnie to ukrywał- przecież wizerunek Kościoła nie może ucierpieć... A bank watykański piorący pieniądze mafii? A sprzeciw dla kondomów w Afryce? bo doktryna jest ważniejsza od życia milionów ludzi? Pomyślcie sami


a tam pie**olisz smuty

hypek

2010-03-24, 23:41
Jakie smuty pie**oli, tożto Jezus z Nazaretu! Wasz Bóg! Janek był jego sługą. Jak Jezus mówi, że Janek wiedział o molestowaniu, to tak było ;o

vilay

2010-03-25, 01:47
Pener666 napisał/a:


no nie mamy :amused:



Linekk napisał/a:


Ale jemu nawet za życia się nie należał.




Gdyby k***a nie ten czlowiek, to byscie dzisiaj stali z kartka k***a w 100 osobowej kolejce po j***ny chleb, a gadalibyscie po rosyjsku, wiec to, czy jestescie chrzescijanami, czy nie, nie ma tutaj zadnego wplywu. Ta osoba kazdy Polak powinien szanowac, ze wzgledu na to, ze miedzy innymi wlasnie dzieki niemu, mozemy dzisiaj chociazby krzyknac jebac pzpn, bez zajebiscie wielkich konsekwencji... Pomijajac juz to, jakim wielkim byl czlowiekiem, dlatego, ze kochal kazdego czlowieka i potrafil przebaczac...

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-03-25, 01:49 ]
szkoda ze Ty nam nie potrafisz wybaczyć :emo: no ale nie każdy może być 'wielkim człowiekiem' - ochłoń

Pener

2010-03-25, 06:41
ble ble ble, a ja nadal, konsekwentnie twierdzę iż JP2 wcale nie był wielkim człowiekiem. Był mały, zgarbiony i do tego sie trząsł.

.:...........:.

2010-03-25, 09:57
vilay napisał/a:

czy jestescie chrzescijanami


Ja nie dzióbasku, a nie odnosiłem swojego zdania do jot pe dwa, tylko do wokalisty zespołu kłin. Czytaj uważnie komentarze zanim coś napiszesz.

hypek

2010-03-25, 21:19
vilay napisał/a:

Pomijajac juz to, jakim wielkim byl czlowiekiem, dlatego, ze kochal kazdego czlowieka i potrafil przebaczac...

ch*ja, a nie kochał; pewnych ludzi jawnie potępiał;

el...........un

2010-03-26, 00:40
hypek napisał/a:

ch*ja nie kochał


no celibat, to celibat