18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nauka

wku11 • 2016-02-07, 19:02
Niemiecki rząd podpisał dziś bardzo tolerancyjną ustawę- dzięki niej od 2017 roku j.niemiecki w szkołach będzie zaliczany do języków obcych, a jego miejsce zajmie j. arabski.

Dodatkowo w szkołach zostaną zlikwidowane toalety na rzecz i tak już obowiązującego "sraj gdzie popadnie".

Zrezygnowano też z nauki przedmiotów ścisłych- uznano że lepiej, aby dzieci spędziły ten czas na czytaniu koranu i modłach.

:lodowka: :idzwch*j: :lodowka:

Polemon

2016-02-08, 12:52
Idze lepiej sie poucz majcy to może cie przepchną do tej 6 klasy.

saju

2016-02-08, 13:27
ch*j wie czy to żart czy nie

bli3

2016-02-08, 14:58
niemieckie ścierwo już dawno powinno umieć po Polsku:
- tak Panie
- już Panie
- błagam o litość Panie.

Jakby Polacy byli mądrzejsi - to już dawno niemieckie ścierwo by tak mówiło.

A tak to Polacy u bauera w bawarii umieja po niemiecku
- ja herr flik
- in einen augenblick herr flick
- jetzt herr flik

my to nawet jak by nam przyszło rządzić światem - to zaraz byśmy sie zaczeli kłócić.
A Naród taki piękny.

HighBull

2016-02-08, 15:38
@ala963
Na twoje własne życzenie "Piłsudski pewnie się w grobie przewraca " :idzwch*j:
Pasi :roll: ?

Loaloa

2016-02-08, 16:06
Cytat:

Zrezygnowano też z nauki przedmiotów ścisłych- uznano że lepiej, aby dzieci spędziły ten czas na czytaniu koranu i modłach.



Zamień "koran" na "katechizm" i masz plany polskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Cytat:

Ale wiecie co? <rage mode: on> Wk***iają mnie te komentarze, że Hitler to czy tamto.. Przecież on chciał eksterminować także Polaków, stawiając nas na równi z cyganami czy innymi tępionymi nacjami.
Już nie ma żadnych Polaków od tępienia lewactwa tylko ten jeden pie**olony szkop? Wk***ia mnie też ta dzika fascynacja Adolfem, pierdyliard programów dokumentalnych i innych o nim. A czemu nie o Piłsudskim do ch*ja tylko o Hitlerze?!



Polscy patryjoci kochają Hitlera, więc raczej nie był złym chłopakiem.

Cytat:

Zobaczycie jak po reformie polskiej oświaty oficjalnie wprowadzą elementy kreacjonizmu. To przewija się w wypowiedziach polityków PiS mówiących o promowaniu niepopularnych kierunków naukowych.



Tego właśnie brakuje do pełni polacko-katolskiego kołtuństwa. Jak znam realia sprawowania władzy przez pisiorów upchnie się zmianę w programie nauczania gdzieś pomiędzy zasiłkami dla rodzin wielodzietnych, nową ustawą inwigilacyjną, kolejnymi fochami o obrażanie Chrystusa Narodów a czytaniem sprawozdań podkomisji do spraw zamachu smoleńskiego. Przegłosuje się szybciutko o trzeciej nad ranem, duduś podpisze przed sniadaniem, a od poniedziałku dzieciaki będą się uczyć o bozi tworzącej zwierzątka skinieniem palca.

Cytat:

akurat obracam się w środowiskach patriotycznych i większość ludzi to lekarze, prawnicy, inżynierowie, artyści, elity społeczeństwa.



Wyśmienity żarcik, milordzie. A na "obiady czwartkowe" chadzacie na stadiony, albo siłownię.

Cytat:

my to nawet jak by nam przyszło rządzić światem - to zaraz byśmy sie zaczeli kłócić.



I niech to krótkie zdanie będzie podsumowaniem dyskusji o zajebistości nadwiślańskiego narodku.





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

Kurt_Baley

2016-02-08, 16:26
Loaloa, obrońca upadłych ideologii, Don Kichot spod Zapierdków Małych, z wykształcenia archeolog, doktor fizyki kwantowej i kardiochirurg. Intelektualista wypisujący jedyne słowa prawdy w najciemniejszych miejscach internetu. Niemieckie media przedstawiają go w ten sposób:



I nie dajcie sobie wmówić że to pacjent zakładu w Rybniku! :mrgreen:

dmnkzl

2016-02-08, 18:43
Naprawdę nie macie już niczego innego wymyślać? I jeszcze ktoś temu daje piwa by wskoczyło na główną? Tak wiemy, że szkopy są poj***ne i niedługo będą jak USA z murzynami. Ale do k***y nędzy po ch*j ciągle wałkować temat takimi sucharami? Można wymyśleć tysiące podobnych historyjek, i tez mają trafić na główną i zaspamować serwer ? Dajcie na looz, naprawdę jak już tak bardzo się chcecie dowartościowywać wirtualnymi piwkami, to może wyjdźcie na ulice przebrani za srallaha ze świńskim łbem na głowie i demonstrujcia swoje niezadowolenie. ch*ja zmienicie takimi historyjkami, a ludzie, którzy chcą poczytać dowc**y muszą tracić czas na bezsensowne historyjki... Tak mam ból dupy o wasze gimbazowe poczucie humoru...

Knori

2016-02-08, 19:48
Szkoda że to żart, jestem zdecydowanie za neutralizacją tego narodu, to powinno się odbyć po 45 a nie dopiero teraz -,-