18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczycielka dostaje w łeb

GeorgeHarvey1 • 2023-09-29, 23:06

Flint, Michigan

Antoni79

2023-09-30, 07:57
Do tego prowadzi unifikacja. Kiedyś oddzielano ułomnych od zdrowych, głąbów od zdolnych, dałnów od normalnych. Każdemu organizowano naukę na miarę jego potrzeb. Z mojej wiochy na 5 lat było 2 magistrów przy szkole na 100 uczniów. Jak ktoś był tępy to nie było litości-powtarzał. Nie było dysleksji, dysgrafii. Nie było autyzmu, ani SI. Jak wszedł esesman na lekcję, to słychać było bzyczenie muchy. Dziś same uczone i ani jednego hydraulika, czy elektryka. Dziś zamyka się wszystkich w jednej grupie i ci ostatni równają resztę do swojego poziomu. To samo z murzynami. Jeżeli naczelny nie osiągnął jakiegoś wymaganego minimum, to zamknąć go z resztą mu podobnych, a na tresera wziąć czarnego, bardziej rozwiniętego. Potem niebezpiecznych trzymać w specjalnych obozach. To wszystko jest tak banalnie proste.

100imiQtas

2023-09-30, 10:37
Chyba trzeba mieć jakieś odpowiednie szkolenia i zabezpieczenia, żeby pracować wśród dzikich małp? Tak pytam bo się nie znam.

Kubaeinstein

2023-09-30, 12:18
mazga50 napisał/a:

Patrząc co te małpy tam odpie**alają, to mam wrażenie,że hasło "black life (tfu) matter", to jest chory żart żydowskich sk***ysynów...



Bo jest. Nikt mi nie powie, że cała ta destabilizacja zachodniego świata to jakiś przypadek. Ciągle te małpy inżyniery jakieś awantury robią, trzeba by im przypomnieć słuszne czasy.

Sinan

2023-09-30, 18:18
Oho.. Flint (MI) - jedyne co mi się nasuwa na myśl to :

h ttps: //www. reddit. com/r/King810/comments/pyulyk/king810_killem_all_music_video/

KrwawyEric

2023-09-30, 20:40
sidx90 napisał/a:

Małpa do uśpienia.



Do utylizacji, zgadza się

Mirek19850509

2023-09-30, 21:11
Każda forma życia. Ma za zadanie się mnożyć i przejmować tereny pod rozród , biale małe peniski dziwić nie robią no to patologia chcą żyć sami wygodnie , bo są zaprzeczeniem ewolucji , co za jakieś 1000 lat doprowadził do wynajęcia białej rasy , tak dzikie wam , no nie spełniacie , tego do czego się urodziliśmy do powielania gatunki , dla tego Arabia Saudyjska opłaca wszystkie ruchy LGBT i Lewakow kolorów bo ma w tym cel ekspansja i samozaoranie białych p*zd bezstresowo wychowanych

marcino_zly

2023-09-30, 22:32
Wojownik12 napisał/a:

Czemu tam nie ma segregacji rasowej to ja nie wiem. Nie akceptuje argumentu o rasizmie



Rasizmu nie ma i nie było. Tylko te podludzie co nie chcą nic robić to wymyśliły.
Dlatego KKK robił z nierobami co trzeba.