18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tomasz92bb

2014-12-23, 11:23
lepiej mieć skończoną zawodówkę i pracować dziś w swoim zawodzie niż tytuł z uczelni wyższej i być bezrobotnym albo pracować w zawodzie który nie wymaga kwalifikacji bo to jest marnowanie czasu i pieniędzy a dopóki ludzie chcą chodzić na studia będą otwierane nowe kierunki... coraz więcej kierunków już jak koledzy wspomnieli od początku XXw uczelnie stają się inkluzywne a to rzutuje na spadek poziomu kształcenia

JohnnyRocketfingers

2014-12-23, 12:33
wino666 napisał/a:

k***a gdyby u mnie na uczelni byli tacy wykladowcy to studia wygladalby calkiem inaczej... a tak banda starych komuchow niemajacych poczucia humoru pie**olaca od lata te same regolki...................... jeeeeeeeeeeeeeebac



pie**oli od lat te same REGUŁKI żeby taki łeb jak Ty po 20 latach nauki skapnął się w końcu, że są to REGUŁKI, a nie REGÓŁKI...

kuczman94

2014-12-23, 16:58
WronaMW napisał/a:



Oo, kolega też z Akademii Morskiej? :D


j***ć komuchów Majkel :mrgreen: :idzwch*j:

oc...........an

2014-12-23, 20:14
chybeck napisał/a:



Też. Zamiast kpić, to poczytałbyś, że absolwenci UJ w XIX w. byli co rusz zgłaszani do Nagrody Nobla. Smoluchowskim wspierał się Einstein. Olszewski i Wróblewski skroplili jako pierwsi tlen, azot i argon oraz utworzyli z Krakowa jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie osiągano temperaturę poniżej -100 stopni Celsjusza. Parafrazując klasyka, kpić to każdy potrafi, a czytać to nie ma komu.



XIX w.
XIX w.
XIX w.

Ja widzę, że na tym waszym Ujocie to nie uczą historii :roll: W XIX wieku nie było czegoś takiego jak Polska i uczono wg doskonałych, Austriackich standardów. Natomiast kiedy znów polaczki się dorwały do władzy to wszystko w p*zdę poszło, bo jak dobrze wiemy, polak wszystko sp***oli

Nawet z tym nie handlujcie :krawaciarz:

snajperxzy

2014-12-23, 20:44
aadfgsdf
Jak usunąć swojego posta? Jak dodać filmik z YT, żeby nie był jako link tylko jako filmik?

Be6he6mo6th

2014-12-23, 22:17
DUST DEVIL napisał/a:



XIX w.
XIX w.
XIX w.

Ja widzę, że na tym waszym Ujocie to nie uczą historii :roll: W XIX wieku nie było czegoś takiego jak Polska i uczono wg doskonałych, Austriackich standardów. Natomiast kiedy znów polaczki się dorwały do władzy to wszystko w p*zdę poszło, bo jak dobrze wiemy, polak wszystko sp***oli

Nawet z tym nie handlujcie :krawaciarz:


A czy Ty debilu zrozumiałeś co on napisał? Czy użył chociaż raz słowo "polak" ? Lepiej pie**olić niż czytać. Nawiasem mówiąc, czegoś takiego jak rozbiór Polski część krajów nie uznawała, np Turcja. czyli Imperium Osmańskie panie "Prof." A poza tym mimo że region nie nazywał się oficjalnie "polski" był reprezentowany przez polaków. To jakby pie**olić, że rusek ten co podczas 2 wojny światowej sp***olił do ameryki żeby bombe atomową opracować, nazwać go amerykańcem. Lecz się na stopy bo na głowę za późno przeżarty ruskimi flipsami leninowski śmieciu.

Btw. Dobry hejt ? :-D

Merkavoth

2014-12-23, 22:31
Be6he6mo6th napisał/a:


Btw. Dobry hejt ? :-D



Wyjątkowo udany i nawet nie za bardzo ordynarny. ^^

oc...........an

2014-12-24, 03:39
Be6he6mo6th, całkiem jakościowy, 6+/10 w skali Michała "ty janie pawle k***a" Tuziaka ;)

Ten tekst z Imperium osmańskim, które nie uznało rozbioru "Lechistanu" to kłamstwo i romantyczna, XIX wieczna propaganda. Po prostu w czasie rozbiorów Turcja była w stanie (kolejnej z rzędu) wojny z Rosją i Austrią i przez to z automatu nie uznawali niczego co owe kraje robiły (nawet przedrostka "Imperium" Rosji nie uznawali). Ale jak tylko się wojna skończyła to w podskokach uznali, a owe puste biurko i flagę dla ambasadora Lechistanu przerobili na opał ;)


Ja napisałem, że wtedy to była Austriacka uczelnia i dlatego takie wspaniałe rezultaty osiągnięto i polskie talenty rozwijano, bo była dyscyplina, porządek i nowoczesność. A potem znów zrobiła się Polska, a razem z nią wróciło łapówkarstwo, kolesiostwo i takie tam. Ba! Nawet za j***nego PRL, kiedy to w sklepach była tylko wutka i ocet profesorowie byli najwyższej klasy i do dziś ci co zostali są bardzo cenieni. Natomiast ci nowi co przyszli to już większości chołota która dostała tytuły tylko z faktu, że poziom wymagań obniżono o 50 szczebli (+ kolesiostwo, nepotyzm, łapówkarstwo i takie tam) :P

PS: Ale do SAGE to niestety już nie ciągniesz... :/

ROBSON927

2015-02-22, 13:08
Był sobie kotek.. :amused: