18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel w czerni

dokke • 2013-11-24, 23:03
Po pierwszej historyjce przyszła kolej na następną, również z czasów szkoły średniej. Szkoła, do której chodziłem, dała mi mnóstwo pozytywnych wspomnień, które poprawiają mi humor w tak pochmurne dni jak ten. Zaczynajmy!

Lekcje religii prowadził młody ksiądz. Można było o nim powiedzieć jedno, minął się z powołaniem. Nie dlatego, że źle uczył ale dlatego, że sam nie dawał zbyt dobrego przykładu uczniom. Zaczynając od sprośnych kawałów, po nieprzepisowej jazdy starym renault clio kończąc. Ogólnie to był pozytywny człowiek :-) i naprawdę bardziej bym go widział w roli prowadzącego "ukryta kamera" lub innych jajcarskich programów niż w roli duchownego. Do rzeczy, kiedy o mało mnie nie przejechał na pasach, postanowiłem na lekcji podchwytliwie zapytać o jego niebezpieczną jazdę i czy dostał ewentualne mandaty.

K: Tak, i nawet mam już 14pkt karnych więc muszę się ograniczać- i tu puścił do mnie oczko.
Ja: A ksiądz już kiedyś kogoś przejechał?
K: Z ludzi to jeszcze nie, chociaż przejechałem już kilka psów i kotów, ale najbardziej- na jego twarzy pojawił się jeden z jego szelmowski uśmiechów :diabel: - Najbardziej lubię rozjeżdżać jeże. Robią wtedy takie fajne "PLUM" :-P

Przez cały okres mojej edukacji nie spotkałem tak sadystycznego i zarazem pozytywnie stukniętego księdza :mrgreen:

Myszka696

2013-11-24, 23:13
No tak zdarzają się pozytywnie zakręceni, jednak większość to banda sztywniaków ;) Dawno temu w szkole był taki jeden,który ciekawie skończył.Został wyrzucony przez kolegów drzwiami z tekstem: leć batmanie leeeeć :D I poleciał ;) Piękny widok ;)

xts

2013-11-24, 23:39
a kazał ci później zostać po lekcjach?

pakicito

2013-11-24, 23:56
śmiechem żartem, dobrze że cię nie zgwałcił

klaszak

2013-11-25, 16:08
a czy to nie ten ksiadz ? i Ty?

bOxiOr

2013-11-27, 13:35
Czytając to myślałem, że powiedział coś w stylu "najbardziej lubię rozjeżdżać cyganów czy tam innych niewiernych", ale k***a jeże?

Da...........id

2013-11-27, 13:40
Lubi przejeżdżać zwierzęta - faktycznie - pozytywnie zakręcony w ch*j...
Zasrany sk***ysyn i tyle! Nic dziwnego, że został księdzem, nic bardziej wynaturzonego nie mieli.

jabba_the_hutt

2013-11-27, 13:43
Fake, jeże nie robią "plum", giną po cichu.

Brumm22

2013-11-27, 13:47
k***a co to ma być ? Rozmowy w toku, Przyjaciółka. Po ch*ja takie bzdety na portalu gdzie ludzie szukają agresji, kasacji aut, przejechanych ludziach itp. A tu k***a pierdoły o jakiś tam jeżach. Zlituj się

Zarammoth

2013-11-27, 13:51
Czyli wychodzi, że człowiek jest "pozytywny" jak robi coś amoralnego, nawet będąc "autorytetem moralnym". W sumie cała ta religijność to jedna wielka hipokryzja.

Forrest20

2013-11-27, 14:09
Za przejeżdżanie jeży niech spłonie w piekle.

miczel1

2013-11-27, 14:20
@up za jeże "h*j Ci w dupe nygusie"

meresstrae

2013-11-27, 15:15
My to mieliśmy księdza na poziomie, zrobił dziecko zakonnicy.

chalny

2013-11-27, 16:08
Zapomniał dodać, że ma "umowę" z browarem.

wajnona

2013-11-27, 18:02
U nas kiedyś, kiedyś dawno temu w podstawówce ksiądz grzebał sobie w nosie, robił z tego kulki i strzelał tym z palców w głąb klasy. No cóż.