18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nauczcie się jeździć

PrezesTegoBurdelu • 2013-05-11, 14:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wk***ienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.

ramzei

2013-05-11, 14:58
Filmiki takie sobie... ale to rzadkie gówno co wypływa z twoich głośników w samochodzie, zapewne podsunęło Ci pomysł na nicka...

Ti...........ch

2013-05-11, 14:59
A mnie wk***iają lamusy co jadą za mną w odległości 5 metrów. Aż kusi żeby przy najbliższej dziurze gwałtowniej zahamować, ale szkoda mi zderzaka. Nie mówie tu od staniu w korku tylko np. o trasie bo takie sytuacje są bardzo częste np na jakiejś drodze krajowej czy wojewódzkiej przy 110-120 na godzine

PrezesTegoBurdelu

2013-05-11, 15:02
ramzei napisał/a:

ale to rzadkie gówno co wypływa z twoich głośników w samochodzie, zapewne podsunęło Ci pomysł na nicka...



nie było się do czego przypie**olić to przypie**olił się pajac do muzyki i nicku, ja pie**ole, nie podoba się to wycisz głośniki albo dodaj temat do ignorowanych, pakuj się i idź zobacz czy Cie nie ma gdzieś na dworze

Moonlord

2013-05-11, 15:16
Spokojnie mogłeś zwolnić i umożliwić BMW zamianę pasa ( zwłaszcza, że auto na zagranicznych blachach i może nie znać miasta ). Ewidentne braki w kulturze jazdy.
Założę się że w Biedronce była promocja na te kamerki, a wjechałeś mu w dupę tylko dlatego, żeby móc pochwalić się swoim zakupem w internecie. Dla mnie to frajerskie zachowanie! Dlatego ch*j ci serdeczny w dupe!

Sznufi

2013-05-11, 15:21
Z tym BMW to dałeś przykład zachowania typowego zakompleksionego sk***ysyna.

lincoln_

2013-05-11, 15:22
Żebyś nie zdziwił się, jak przyjadą niebiescy i orzekną Twoją winę w syt z BMW...

PrezesTegoBurdelu

2013-05-11, 15:27
Moonlord napisał/a:

Spokojnie mogłeś zwolnić i umożliwić BMW zamianę pasa ( zwłaszcza, że auto na zagranicznych blachach i może nie znać miasta ). Ewidentne braki w kulturze jazdy.



Mogłem ale nie zmieniamy pasa na linii ciągłej i pasach, poza tym nie hamujemy od razu po zmianie pasa ruchu. Faktycznie, brak kultury w jeździe u pana w bmw który de facto był polakiem MIESZKAJĄCYM W WARSZAWIE.

Moonlord napisał/a:

Założę się że w Biedronce była promocja na te kamerki, a wjechałeś mu w dupę tylko dlatego, żeby móc pochwalić się swoim zakupem w internecie.



Samsung galaxy s3, służy mi za kamerę.

Moonlord napisał/a:

Dla mnie to frajerskie zachowanie! Dlatego ch*j ci serdeczny w dupe!



Wertuje twoje posty, chwalenie się pijaństwem, ból dupy że ktoś coś ma, no ale ten ostatni mnie rozj***ł.



To malutko kolego zarabiasz jak po nocy chlania pieniędzy nie masz, już wiem dlaczego biegasz z bólem dupy, pozdrawiam.

rockface123

2013-05-11, 15:31
Mogłeś napisać ostrzeżenie o tym gimbusowym czymś, typu ,,jak sie nie podoba wycisz głośniki" prawie sie porzygałem, ale już trudno słuchacze tej muzyki mają w genach dopie**alanie się do każdego :amused:



Nie pozdrawiam :)

Ti...........ch

2013-05-11, 15:35
@W Anal Wjeżdżam
może i nie zmieniamy na ciągłej ale takie sytuacje sie zdarzają i trzeba mysleć zanim radośnie sie wjebiesz komuś w dupe. Zasadniczo nie wymusił przy zmianie pasa, tylko musiał hamować przed poprzedzajacym pojazdem, a wtedy ty mu sie wj***łeś w dupe. Drogówka ma na to takie fajne okreslenie jak "niedostosowanie prędkości do waruków panujących na drodze" i nie chodzi tu tylko o warunki atmosferyczne, ale także o to ile pojazdów się na drodze porusza i jaki jest jej stan.

daniel5995

2013-05-11, 15:39
"Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku."

Dodatkowo kamerka dostarcza materiały na sadola.

PrezesTegoBurdelu

2013-05-11, 15:40
ment200 napisał/a:

może i nie zmieniamy na ciągłej ale takie sytuacje sie zdarzają i trzeba mysleć zanim radośnie sie wjebiesz komuś w dupe. Zasadniczo nie wymusił przy zmianie pasa, tylko musiał hamować przed poprzedzajacym pojazdem, a wtedy ty mu sie wj***łeś w dupe.



Nie zdarzają się takie sytuacje, kamera nie oddaje odległości, zmienił pas przed moją maską na linii ciągłej, pasach i zahamował, jego wina, jest też znawco takie określenie jak "bezpieczna zmiana pasa ruchu", czyli taka w której będzie zachowana bezpieczna odległość od samochodu przed który wjeżdżasz. Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy a jeżeli masz to proszę, zrób przysługę sobie i połam je.

ru_ziolo

2013-05-11, 15:43
Po filmikach widać, żeś ty człowieku jest pie**olony burak a nie Ci ludzie. Kultury to brak jak widać. Kierunek był to po ch*j mu w dupę wjechałeś. Chyba, że lubisz facetom w dupę wjeżdżać.. To o innego.

Ti...........ch

2013-05-11, 15:46
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Nie zdarzają się takie sytuacje, kamera nie oddaje odległości, zmienił pas przed moją maską na linii ciągłej, pasach i zahamował, jego wina, jest też znawco takie określenie jak "bezpieczna zmiana pasa ruchu", czyli taka w której będzie zachowana bezpieczna odległość od samochodu przed który wjeżdżasz. Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy a jeżeli masz to proszę, zrób przysługę sobie i połam je.




Nie obraź sie, ale ch*j ci do mojego prawa jazdy. Masz kompleksy że bierzesz to tak do siebie? Napisałem tylko że ludzie sie tak wpie**alają i do głowy by mi nie przyszło żeby wj***ć sie komus w kufer tylko dlatego że wjechał mi przed maske. Zwłaszcza w sytacji w której spokojnie moge przed nim wyhamować. Nie usprawiedliwiam gościa, ale na tym samym nagraniu widać że perfidnie przyj***łeś w niego, chociaż nie musiałeś.


EDIT.
To sie chyba nazywa strzał w stope 8-)
X