18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

National Suicide Prevention Lifeline (NSPL)

k1...........1c • 2013-03-23, 19:57
Czasem jeden przyjaciel... (daje do myślenia) warto obejrzec chodziazby ze względu na muze uprzedzając pytania:
FFDP - - Coming Down


(1080p)
/watch?v=ptzzU7jFQwo

Rzepol4

2013-03-23, 20:31
So true.

yogmean

2013-03-23, 21:55
dobre piwko leci :)

RockyWood

2013-03-23, 22:34
fajnie się spinają o emo w komentarzach na YT :D

lolek321

2013-03-24, 08:30
Daaamn , dobra muza !

ba...........00

2013-03-24, 09:12
zajebista muzyka^^ piwko leci

mare666

2013-03-24, 09:19
nie slyszalem tej nuty ale jest zajebista :) Piwko

Java7331

2013-03-24, 10:01
patrzę na tytuł miałem scrollować, ale patrzę ffdp, masz piwko, chociaż słyszałem milion razy :) teledysk o podobnej tematyce: Rise Against - Make It Stop (September's Children)

sati696

2013-03-24, 10:06
Five Finger Death Punch - Coming Down

Kuriki

2013-03-24, 10:19
Nie kapuje tego :-?

Gdy ktoś chce się zabić to zazwyczaj ma dobry powód i kompletnie nie dostrzegam sensu w przedłużaniu czyichś cierpień. Załóżmy, że mój przyjaciel chce się zabić i mówi mi o tym dlaczego etc. Jak bym stwierdził, że on naprawdę będzie miał w życiu więcej bólu niż radości to bym mu nie przeszkadzał w samobójstwie.

Ale też bym nie pomagał by nie zostać skazanym - to chyba można łatwo pod któryś paragraf podpiąć... To chyba to "
Cytat:

Art. 151.

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

.

Strasznie to nieprecyzyjnie napisane. Jest na sali jakiś prawnik, który objaśni ten art. 151 bardziej?


Wracając do samobójstwa, uważam, że jeśli ktoś ma bardzo przerąbane to niech się zabija, a gdy ktoś jest zwichrowany psychicznie i chce się zabić bo się w palec uderzył to niech idzie to terapeuty :emo:

Pirat353

2013-03-24, 10:37
Zabrać im tego jednego przyjaciela , niech się zabijają , chcę mieć co oglądać na hardzie

skillaz

2013-03-24, 11:15
Kuriki i pirat - jebnijcie sie k***a w leb.

darecki328

2013-03-24, 11:47
Pirat353 - więc się przysłuż i daj nam coś do oglądania.
Prawda jest taka że samobójstwo to rozwiązanie które jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla tchórzy. Jestem chory na raka , zabije się bo nie chce cierpieć.
Nie mam pracy , zabije się bo umrę z głodu.
Rzuciła mnie dziewczyna , zabiję się bo inaczej będę miał odciski na dłoniach.
k***a j***na mać , toć to żałosne. Samobójstwo to okazanie braku lęku przed śmiercią... ale i okazanie strachu przed życiem.

spieriz

2013-03-24, 11:54
Kuriki, czy naprawdę pozwoliłbyś swojemu przyjacielowi, aby się zabił? Jeśli tak to nie jesteś jego przyjacielem, prawdziwym przyjacielem.
Odnośnie samobójstwa.
Każdy człowiek chce żyć, bez względu na to jak bardzo źle mu jest. Samobójstwa nie popełnia się przez to, że nie chce się żyć, tylko dlatego, że chce się przestać cierpieć. A największym cierpieniem jest to, że mając jakieś tam swoje osobiste problemy, nie mają z kim się nimi podzielić, z kim pogadać. Wystarczy popatrzeć chociażby na ten teledysk. Osoby na nim są same, nie mają nikogo bliskiego, rodzina ciągle skłócona. Są sami ze swoimi problemami. To jest najgorsze, to jest głównie powodem tego czynu, jakim jest samobójstwo.

Cytat:

Jak bym stwierdził, że on naprawdę będzie miał w życiu więcej bólu niż radości to bym mu nie przeszkadzał w samobójstwie.

'
Chłopie, to jak jesteś jego przyjacielem, to zrób coś, aby ten jego ból zniwelować i dać mu radość. W końcu od tego chyba są przyjaciele, prawda? Tak przynajmniej mi się wydaje.

Cytat:

Wracając do samobójstwa, uważam, że jeśli ktoś ma bardzo przerąbane to niech się zabija


Dlaczego ma się zabić? Przez to, że ktoś mu spieprzył życie? Jak już pisałem, każdy chce żyć. On też by chciał być szczęśliwy jak inni. Dlaczego by mu w tym nie pomóc? Nic na tym się nie straci, jedynie zyskają obie strony - ta osoba będzie bardziej szczęśliwa, a my będziemy się cieszyć, że komuś pomogliśmy.

Cytat:

Jest na sali jakiś prawnik, który objaśni ten art. 151 bardziej?



"Kto namową" - jeśli mu powiesz "idź się zabij";
"lub przez udzielenie pomocy" - chodzi tutaj o coś w rodzaju eutanazji.

k1...........1c

2013-03-24, 12:21
Java7331 napisał/a:

patrzę na tytuł miałem scrollować, ale patrzę ffdp, masz piwko, chociaż słyszałem milion razy :) teledysk o podobnej tematyce: Rise Against - Make It Stop (September's Children)





po spauzowaniu koncówki zauważyłem dopiero za 2-gim razem że to teledysk o mniejszosciach sexualnych... (zdziwila mnie troche akcja w 0:37) tych to akurat mi nie zal...

Java7331 napisał/a:

teledysk o podobnej tematyce



o gejach (0:37) i lesbach... pause (3:48) :lodowka: