18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natarcie Niepodległej Pyty

logik93 • 2012-11-13, 00:21
Natarcie Niepodległej Pyty :mrgreen:

ss1984

2012-11-13, 18:16
no co chlopcy z prewencji mieli przynajmniej zajecie szkoda ze lradu nie odpalili

Onyx1

2012-11-13, 18:16
Policja powinna granatami napie**alać do tego ch*jstwa i tak rozpiździaj i tak.

psysutra

2012-11-13, 18:17
Nie nauczyli się z poprzedniego marszu że zadymiarskie elementy wypchnąć z tłumu na pastwę policji by się nimi zajęła. Bo oni nie będą patrzeć gdzie walą- są atakowani to odpowiadają atakiem. Jeśli ktoś sądził, że będą stać jak mur a będą mogli w nich napie**alać czym popadnie to się grubo pomylili.

A z racji tego, że film jest z Gazety Polskiej, można się spodziewać manipulowania z drugiej strony. TVN i GW ma swoją wersję, Niezależna (buhahaha) i GP swoją. Pyta niby robiła z ludzi debili ale przynajmniej pokazywali to jak wygląda faktycznie. Bez nacechowania polityką.

Olasty

2012-11-13, 18:23
4,10 aaaaaaa eeeeee mcy rozj***ło

T0B1

2012-11-13, 18:28
Jak zwykle prawica bardziej tolerancyjna i przyjaźnie nastawiona od lewicy i ich wolności, miłości i tolerancji :D

miek13

2012-11-13, 19:02
O takiej policji nam trzeba na takie bydło, porządek musi być !

Koniec Świata

2012-11-13, 19:28
unimator napisał/a:

Jak zwykle prawica bardziej tolerancyjna i przyjaźnie nastawiona od lewicy i ich wolności, miłości i tolerancji :D



Szczególnie na Sadisticu prawica jest bardzo wyrozumiała. :fiufiu:

oc...........an

2012-11-13, 19:41
Chciałbym podziękować za wrzutkę, bo dopiero teraz zobaczyłem jak wyglądała "impreza" z okazji 11 listopada (koledzy mówili, że był burdel, ale mieszkam teraz w Edi i niestety mam mały kontakt z polską prasą).


Co do marszu: Ja bym na te wszystkie antify, nopy i kiboli nasłałbym WOJSKO jak amerykanie na manifestacje hipisów w latach 60'tych i jak wielki myśliciel narodu Sowieckiego (zdjęcie poniżej) w 1953 nasłał na strajkujących Niemców (dobra, wiem że umarł 3 miesiące przed strajkiem, ale załóżmy, że to jego spuścizna ;) )




PS: nie biorę odpowiedzialności za moje posty :P

zuzahofner

2012-11-13, 20:19
ja pie**ole idioci, idioci wszędzie pokażcie mi filmik gdzie policja biega i prowokuje? wy imbecyle jakbyście dostali racą w mordę albo pod nogi to czekalibyście aż wam się nogi zaczną jarać czy odrzucili byście?

hornywojtek18

2012-11-13, 20:25
policja powinna używać ostrej amunicji na tą hołotę!!!

Caroo

2012-11-13, 21:59
xts napisał/a:



"nie wolno nikomu atakować policji! Nagrywać, nie atakować!"

o co chodzi w tym zdaniu? żeby nagrywać policje, która wściekle i prowokacyjnie atakuje tłum biednych ludzi?



Tłum biednych ludzi? Być może takowym też się dostało, ale tylko z powodu tego, że wśród tych "biduli" znalazły się niedojeby kibolskie, które tylko węszą takie okazje do burdy. Widać wyraźnie, że kto mądrzejszy odchodził dalej, omijając całą akcję, a nie stał i kręcił telefonem rządny wrażeń. Kusił los? Jak najbardziej.
Policjant też człowiek. Nie jest od tego, żeby go gnoić i traktować jak szmatę. Praca jak praca. Każdy ma granice. Nikt by nie stał spokojnie, jakby mu się, w przenośni, "pluło w twarz"...
Dobry moment pokazujący wiele- Policja wraca do szyku a banda zjebów rzuca kamieniami i racami wygłaszając swoje ambitne hasła JP. Zdejmij swój szaliczek i powiedz to z odkrytą twarzą, chojraku. Gość przez megafon głos zdziera prawie, sam chyba cierpliwość traci, ale nie docierają do takich łebków słowa "nie prowokować", dlatego pałą przez plery raz drugi, to może rozumu się nauczy w końcu. Albo od razu kula w łeb to pożytek dla społeczeństwa będzie przynajmniej.

szereg0wy

2012-11-13, 22:03
Za rok zamiast policji wojsko postawić. Ciekawe, czy będą tak sk***iele cwaniakować.

Macioszny

2012-11-13, 22:14
Nie ma co komentować, bo piątej strony komentarzy nikt już nie czyta.

Mardog

2012-11-13, 22:17
Ciekawe czy na wojnie, by też tak kozaczyli.

Nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć, może mamy buntowników ,którzy wyjdą na ulice jak będzie się działo jeszcze gorzej w naszym kraju..