18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasze Orły!

frankenstein • 2013-12-21, 15:50
Brawo dla naszych zawodników!
Cholera duma mnie rozpiera :)
Dla takich chwil warto być Polakiem!




proncislaw

2013-12-21, 17:52
tak się zastanawiam czy wywołać burzę i wspomnieć coś o żegnaniu się...

Majtas17

2013-12-21, 17:53
Kurde, cieszyłem się już ze zwycięstwa naszego rodaka, ale niestety rada sadola ustaliła, że nie warto kibicować padałom z anoreksją

raf-ret

2013-12-21, 17:58
żyłę ciąży teraz nowy samsung :P

mrnobody123

2013-12-21, 17:58
Ten sport jest tak bardzo niszowy że tylko Polacy mogą się cieszyć tymi zwycięstwami. Piłka nożna to jest prawdziwy wyznacznik poziomu sportowego naszego kraju

misiekk76

2013-12-21, 18:11
Jest tyle dyscyplin, w których odnosimy zwycięstwa, że ucieszy mnie KAŻDY sukces naszych, choćby k**wa wygrywali nawet i w bierki.

fifus92

2013-12-21, 18:19
To będzie rok Polaków w skokach - jest z czego być dumnym. Kto sądzi inaczej ch*j mu w dupeczkę - pozdrawiam.

raza

2013-12-21, 18:23
No nie wiem, czy skoki można nazwać sportem niszowym. Na pewno w pewnym sensie ekstremalnym oraz dochodowym (takie marki jak red bull czy milka raczej nie sponsorują byle czego).

ellsworth

2013-12-21, 18:24
PZPN powinno się rozgonić w diabły i nie dawać nawet grosza na tych łamagów od piłki nożnej, zamiast tego przekazujac te pieniadze na inne sporty.

NightWing92

2013-12-21, 18:30
Za kogo mam być dumny? Jakich bohaterów? Wojennych? Hahahahah... Bitch please? Jak Polska prawie każdą wojnę przegrała... Wpie**olska...

Ne...........ro

2013-12-21, 18:47
Jaszczuro

Masz jakieś kompleksy? Zazdrościsz innym? Chyba lepiej, że wygrali, niż przegrali. Właśnie przez takich, jak Ty ten kraj podupada. Ciągłe narzekanie, melancholia, żale, jak mogło być, a jak nie było...

Zaważyłem, że Polakom trudno jest mówić 'proszę, 'gratuluje', 'dziękuje'. Zawistny naród, a wszystko przez pół wieku komuny.

Voov

2013-12-21, 19:09
mongoloid napisał/a:

"Dla takich chwil warto być Polakiem!" - buahahahahahaha!



wyśmiewanie się z osiągnięć rodaków- takie jak ty to powinni zamknąć z 5 murzynami w klatce, aby cie cw***li

Ma...........so

2013-12-21, 19:13
Ogłoszenie dla polaczków - specjalistów od wszystkiego.

Nie będzie mi żaden mądrala z sadistica definiował pojęcia patriotyzmu, bo to trochę tak jakbym pytał menela spod monopolowego o Efekt Veblena i jego wpływ na PKB. Chciałem tylko zaznaczyć, że skoczkowie narciarscy godnie reprezentują nasz kraj w jednej z najbardziej sympatycznych dyscyplin sportowych, w której widoczny jest duch sportu, który już dawno ch*j strzelił w piłce kopanej. Ja wiem, że część z was utożsamia patriotyzm z napie**alaniem się z policją 13 listopada oraz j***nie tuska i putina i co tam jeszcze w waszym alkoholowym amoku się napatoczy ale, zapewniam was, że duża część normalnego społeczeństwa ma tego serdecznie dość. Większość z was spasione dupska obsrałoby się na testach wydolnościowych tych "pedałków z anoreksją".

Ci goście prezentują prawdziwą twarz patriotyzmu w czasach pokoju.

Dlatego dla ekipy skoczków mega propsy, bo dzięki nim morda mi się cieszy w każdy weekend.

lu...........5z

2013-12-21, 19:21
Macionso napisał/a:

Ogłoszenie dla polaczków - specjalistów od wszystkiego.



za "polaczków" masz murzynskiego drągala w dupsko wielki patrioto,a tam gdzie aktualnie mieszkasz jest sporo nygusów z tego co mi wiadomo

Ma...........so

2013-12-21, 19:32
luka5z napisał/a:



za "polaczków" masz murzynskiego drągala w dupsko wielki patrioto,a tam gdzie aktualnie mieszkasz jest sporo nygusów z tego co mi wiadomo



Dla takich polaczków jak ty, w każdym poście, użyję tego słowa po 10 razy. A swój harem murzynów trzymaj w domu i tam im druty obciągaj. Kolejny patriota definiujący patriotyzm po nadętych słowach a nie po postawach.

lordcupcake1

2013-12-21, 19:41
ciekawe czy Andreas Wank wie co oznacza jego nazwisko :D